#84Armand Apol‘Boomgaard onder sneeuw’, een kleurenets van Valerius De Saedeleer door Armand Apol. Getekend buiten de plaat en genummerd 127/250.
'Orchard under Snow', a color etching after Valerius De Saedeleer by Armand Apol. Signed outside the plate and numbered 127/250.No longer availableDim. 55x60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#310Een 18 kt geelgouden ring zonder steen.
#368Gustave BogaertsEen lot van 4 porseleinen borden met romantische scenes. Gemonogrammeerd vooraan. Gesigneerd achteraan. Allen gedateerd Lierre 1884.
A set of 4 porcelain plates with romantic scenes. Monogrammed on the front. Signed on the back. All dated Lierre 1884.No longer availableDim. Ø 20 cmEstimate: € 80 / 100 -
#634P. Plaetinck“De betrapte pater.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"The Caught Father." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#652‘Kerkinterieur’, olieverf op doek, draagt handtekening.
#439Gaston Bogaert‘Pluie d’avril’, een kleurenlitho van Gaston Bogaert, gesigneerd buiten de plaat en genummerd 93/125.
#602Een Oosters handgeknoopt tapijt. Bidjar motief.
#222Frans Keelhoff“Uitgestrekt landschap met personages op een veldweg bij een hoeve”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Expansive landscape with figures on a country road near a farmhouse." Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 25 x 31 cmEstimate: € 200 / 300 -
#187“Geneigter Frauenkopf”. Een bronzen buste, naar Wilhelm Lehmbruck.
"Inclined Female Head". A bronze bust, after Wilhelm Lehmbruck.No longer availableDim. 41 cmEstimate: € 650 / 750