#636Een Chinese sokkel van gesculpteerd hardhout en een roze marmeren blad.
#128Een grote milieu-de-table in gesmeed brons en koper met vergulde delen en twee vogeltjes bovenop.
#552Een houten tafel met ovalen blad en gechromeerd stalen poten.
#351Een set van twee vergulde kemphanen, ca 1970.
#519Paul VerdussenPeriod: 1868-1945Een lot van 3 schilderijen, met weide en hoevezichten, waarvan 1 olieverf op doek en 2 op board. Onderaan gesigneerd.
#673Een bakelieten radio, Philips model BX462A uit 1946.
#75Een houten beeld van een Heilige met een zegepalm. Naar gotisch voorbeeld.
#189Albert Jurardus Van Prooyen“Weidezicht met koeien”. Een schilderij, olieverf op koper. Onderaan gesigneerd “AJV Prooyen”.
#336Een paar messingen handdoekhouders op ronde voet.
A pair of brass towel holders on a round base.No longer availableDim. 91 cmEstimate: € 40 / 60 -
#283Een langgerekte blauwe glaspasta vaas.
#536Een Perzisch handgeknoopt tapijt met meerkleurig geometrisch patroon.
A Persian hand-knotted carpet with a multicolored geometric pattern.No longer availableDim. 340x260 cmEstimate: € 200 / 300 -
#620Een 14 kt witgouden ring bezet met fantasiestenen.
A 14 kt white gold ring set with fantasy stones.No longer availableDim. 4,55 gEstimate: € 100 / 150