Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een herenhorloge van roestvrij staal en goud en met lederen polsband. Gemerkt.
Een herenhorloge van roestvrij staal en goud en met lederen polsband. Gemerkt.
Girard Perregaux Swiss Made

Een herenhorloge van roestvrij staal en goud en met lederen polsband. Gemerkt.

A men's watch made of stainless steel and gold with a leather wristband. Marked.
SKU: 0503240400.
Auction day: 6 March 2024 19:00
Catalogue #400
Estimate: € 1400 / 1600
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #591
    Trek

    Een koersfiets van Trek, 24 versnellingen met kopschakeling, maat 54.

    A Trek road bike with 24 gears and top shifting, size 54.
    No longer available
    Dim. 94x170 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #654

    Een meerkleurig aardewerken beeld van een olifant.

    A multicolored terracotta sculpture of an elephant.
    No longer available
    Dim. 48 x 54 x 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #594
    Val Saint Lambert

    Een set van zes gekleurd kristallen glazen, Val Saint Lambert, op een presenteerspiegel met vergulde rand.

    A set of six colored crystal glasses, Val Saint Lambert, on a presentation tray, mirror with gilded edge.
    No longer available
    Dim. h 18 en 50 x 26 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #419

    “Indonesisch portret”. Een aquatint op papier, onderaan onleesbaar gesigneerd. Gedateerd Praag ‘85, genummerd 3/5.

    "Indonesian portrait". An aquatint on paper, signed unreadable at the bottom. Dated Prague '85, numbered 3/5.
    No longer available
    Dim. 39 x 18 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #113
    Val Saint-Lambert

    Een eironde vaas “Saurat” van geslepen kristal, in de massa cranberryrood gekleurd. Gemerkt en “P.U.”.

    An oval vase "Saurat" made of cut crystal, colored cranberry red. Marked and "P.U.".
    No longer available
    Dim. H. 30 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #347
    Limoges

    Een set van twee bustes in biscuit op een kobaltblauw sokkeltje, gemerkt Tharaud Limoges.

    A set of two biscuit busts on cobalt blue bases, marked Tharaud Limoges.
    No longer available
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #117

    ‘Naakt in wasmand’. Een beeld van donkergepatineerd brons.

    'Nude in laundry basket.' A sculpture made of dark patinated bronze.
    No longer available
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #546

    Een eikenhouten bureau genre American desk.

    An oak American desk style bureau.
    No longer available
    Dim. 111x128x58 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #538

    Een Chinees aardewerken bolpot met deksel. Blauw-wit met floraal decor.

    A Chinese earthenware round pot with lid. Blue and white with floral decoration.
    No longer available
    Dim. 64 x Ø 55 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #677

    Een marmeren inktstel met 2 verzilverd, gesculpteerde potjes, schaaltje en vloeiblok.

    A marble inkwell set with 2 silver-plated sculpted pots, tray, and blotter.
    No longer available
    Dim. 11 x 25 x 39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #169
    Salvador Dali

    “Lady Godiva”. Litho. Gesigneerd en 71/250 buiten de plaat.

    Lady Godiva. Lithograph. Signed and 71/250 outside the plate.
    No longer available
    Dim. 40 x 25
    Estimate: € 200 / 220
  • #130

    Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,44 ct.

    A pair of 18kt white gold earrings set with diamonds with a total weight of approximately 1.44 ct.
    No longer available
    Dim. 4,97 g
    Estimate: € 1200 / 1300
View all auction items ›

Veiling van 5 & 6 Maart 2024

Veiling volledig: 700 loten in veiling. Tentoonstelling: 1 & 2 Maart van 10.00 tot 17.00u

5 March 2024 19:00
6 March 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 6 March 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More