Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een herenhorloge van roestvrij staal en goud en met lederen polsband. Gemerkt.
Een herenhorloge van roestvrij staal en goud en met lederen polsband. Gemerkt.
Girard Perregaux Swiss Made

Een herenhorloge van roestvrij staal en goud en met lederen polsband. Gemerkt.

A men's watch made of stainless steel and gold with a leather wristband. Marked.
SKU: 0503240400.
Auction day: 6 March 2024 19:00
Catalogue #400
Estimate: € 1400 / 1600
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #84
    Armand Apol

    ‘Boomgaard onder sneeuw’, een kleurenets van Valerius De Saedeleer door Armand Apol. Getekend buiten de plaat en genummerd 127/250.

    'Orchard under Snow', a color etching after Valerius De Saedeleer by Armand Apol. Signed outside the plate and numbered 127/250.
    No longer available
    Dim. 55x60 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #310

    Een 18 kt geelgouden ring zonder steen.

    An 18 kt yellow gold ring without a stone.
    No longer available
    Dim. 4,13 g
    Estimate: € 120 / 150
  • #595

    Een modern, zwart gelakte bureautafel met houten blad, op mat zwart metalen frame en poten.

    A modern, black lacquered desk table with wooden top, on a matte black metal frame and legs.
    No longer available
    Dim. 73 x 158 x 79 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #368
    Gustave Bogaerts

    Een lot van 4 porseleinen borden met romantische scenes. Gemonogrammeerd vooraan. Gesigneerd achteraan. Allen gedateerd Lierre 1884.

    A set of 4 porcelain plates with romantic scenes. Monogrammed on the front. Signed on the back. All dated Lierre 1884.
    No longer available
    Dim. Ø 20 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #634
    P. Plaetinck

    “De betrapte pater.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "The Caught Father." Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #147
    Jean De Roncourt

    Een art-deco beeld van een krijger met speer in zamak, gesigneerd op de marmeren voet J. De Roncourt.

    An Art Deco sculpture of a warrior with spear in zamak, signed on the marble base J. De Roncourt.
    No longer available
    Dim. h 56 x l 90 x b 18 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #527
    Royal porcelain by Pienong Benjarong

    Een koffieservies van meerkleurig en verguld porselein, versierd met een bloemendecor, bestaande uit een koffiepot, suikerpot, melkkannetje, een grote schotel en zes kopjes met ondertasjes. Onderaan gemerkt. In ménagère.

    Service à café en porcelaine polychrome et dorée décoré de fleurs. Comprenant cafetière, sucrier, pot à lait, grand plat et six tasses et soucoupes. Marque sous la base. Dans une ménagère.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 260
  • #652

    ‘Kerkinterieur’, olieverf op doek, draagt handtekening.

    'Church Interior', oil on canvas, signed.
    No longer available
    Dim. 80 x 68 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #439
    Gaston Bogaert

    ‘Pluie d’avril’, een kleurenlitho van Gaston Bogaert, gesigneerd buiten de plaat en genummerd 93/125.

    'Pluie d’avril', a color lithograph by Gaston Bogaert, signed outside the plate and numbered 93/125.
    No longer available
    Dim. 41 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #602

    Een Oosters handgeknoopt tapijt. Bidjar motief.

    An Eastern hand-knotted carpet. Bidjar pattern.
    No longer available
    Dim. 240 x 170 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #222
    Frans Keelhoff

    “Uitgestrekt landschap met personages op een veldweg bij een hoeve”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Expansive landscape with figures on a country road near a farmhouse." Oil on panel. Signed.
    No longer available
    Dim. 25 x 31 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #187

    “Geneigter Frauenkopf”. Een bronzen buste, naar Wilhelm Lehmbruck.

    "Inclined Female Head". A bronze bust, after Wilhelm Lehmbruck.
    No longer available
    Dim. 41 cm
    Estimate: € 650 / 750
View all auction items ›

Veiling van 5 & 6 Maart 2024

Veiling volledig: 700 loten in veiling. Tentoonstelling: 1 & 2 Maart van 10.00 tot 17.00u

5 March 2024 19:00
6 March 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 6 March 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More