Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een herenhorloge van roestvrij staal en goud en met lederen polsband. Gemerkt.
Een herenhorloge van roestvrij staal en goud en met lederen polsband. Gemerkt.
Girard Perregaux Swiss Made

Een herenhorloge van roestvrij staal en goud en met lederen polsband. Gemerkt.

A men's watch made of stainless steel and gold with a leather wristband. Marked.
SKU: 0503240400.
Auction day: 6 March 2024 19:00
Catalogue #400
Estimate: € 1400 / 1600
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #134

    Een Oriëntalistisch schilderij met handelslui en paard, olieverf op paneel. Draagt een monogram en gedateerd 1902.

    An Orientalist painting of merchants and a horse, oil on panel. Signed with a monogram and dated 1902.
    No longer available
    Dim. 50.5 x 40.5 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #51

    Een lampje in koper en brons met een bloemvormig glazen kapje. Ca. 1900.

    A lamp in copper and bronze with a flower-shaped glass shade. Circa 1900.
    No longer available
    Dim. h 37 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #558

    Een paar vintage design armfauteuils met lederen zitting en houten frame.

    A pair of vintage design armchairs with leather seats and wooden frames.
    No longer available
    Dim. 75 x 73 x 75 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #287

    Een Nepalese zilveren armband met gesculpteerde patronen in het reliëf.

    A Nepalese silver bracelet with sculpted relief patterns.
    No longer available
    Dim. 11,5 cm - 203 g
    Estimate: € 80 / 120
  • #133
    Val Saint Lambert

    Een Val Saint Lambert vaas, rood en kleurloos kristal, model Pompadour, Leon Hallet. Staat in de catalogus van 1972. Gesigneerd en sticker aanwezig. Kleine schilferschade aan de onderkant.

    A Val Saint Lambert vase, red and colorless crystal, Pompadour model, by Leon Hallet. Featured in the 1972 catalog. Signed and sticker present. Small chip damage on the bottom.
    No longer available
    Dim. h 50 x Ø 26 cm 10 kg
    Estimate: € 1500 / 2500
  • #632

    Een houten beeld naar de voorbeelden van de Obabeelden uit Benin.

    A wooden statue in the style of the Oba statues from Benin.
    No longer available
    Dim. H. 57 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #356

    Een rond bijzetmeubeltje met fineer inlegwerk, één lade.

    A small round side table with veneer inlay, one drawer.
    No longer available
    Dim. h 68 x Ø 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #591
    Trek

    Een koersfiets van Trek, 24 versnellingen met kopschakeling, maat 54.

    A Trek road bike with 24 gears and top shifting, size 54.
    No longer available
    Dim. 94x170 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #123
    Val Saint-Lambert

    Een vaas van geslepen kristal, in de massa groen gekleurd. Gemerkt. P.U.

    A vase made of cut crystal, green colored throughout. Marked P.U.
    No longer available
    Dim. H. 26 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #497

    Een Precolumbiaans terracotta beeldje. Mexico, medio 400 nC.

    A precolumbian terracotta figurine. Mexico, around 400 AD.
    No longer available
    Dim. 21 x 18 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #66

    Een uitbundig gesculpteerd eikenhouten bijzettafeltje. XIXde eeuws.

    An elaborately carved oak side table. 19th century.
    No longer available
    Dim. h 74 x 79 x 53 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #528
    Le Corbusier Cassina, Italia
    Period: 1887-1965

    “LC10”. Een rechthoekig vintage design salontafel met mat zwart frame, gechromeerd metalen poten en glazen blad. Ontwerp door Le Corbusier, Pierre Jeanneret and Charlotte Perriand voor Cassina. Onderaan gemerkt, gesigneerd en genummerd.

    "LC10". A rectangular vintage design coffee table with a matte black frame, chrome metal legs, and glass top. Designed by Le Corbusier, Pierre Jeanneret, and Charlotte Perriand for Cassina. Marked, signed, and numbered at the base.
    No longer available
    Dim. 32,5 x 120 x 80 cm
    Estimate: € 400 / 600
View all auction items ›

Veiling van 5 & 6 Maart 2024

Veiling volledig: 700 loten in veiling. Tentoonstelling: 1 & 2 Maart van 10.00 tot 17.00u

5 March 2024 19:00
6 March 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 6 March 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More