#134Een Oriëntalistisch schilderij met handelslui en paard, olieverf op paneel. Draagt een monogram en gedateerd 1902.
An Orientalist painting of merchants and a horse, oil on panel. Signed with a monogram and dated 1902.No longer availableDim. 50.5 x 40.5 cmEstimate: € 400 / 600 -
#283Een langgerekte blauwe glaspasta vaas.
#520Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met een centrale briljant van 0,15 ct. GVS1.
An 18 kt white gold necklace with a pendant set with a central brilliant cut diamond of 0.15 ct. GVS1.No longer availableDim. 4,25 gEstimate: € 400 / 500 -
A lot of 14 chromo albums with various themes. Published by Jacques Superchocolat.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#104Val Saint-LambertEen eironde vaas “Saurat” van geslepen kristal, in de massa cranberryrood gekleurd. Gemerkt en met label.
#253Val Saint-LambertEen bolle vaas “Aberdeen” van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt. Kleine beschadiging onderaan.
#372Staf Daems‘De kerk van Kessel’, gemengde techniek op papier, getekend Staf Daems en gedateerd 1973.
'The church of Kessel', mixed media on paper, signed by Staf Daems and dated 1973.No longer availableDim. 17 x 25.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#290Een zilveren slavenarmband met versiering.
A silver bangle bracelet with decoration.No longer availableDim. 76,80 gEstimate: € 50 / 80 -
#489Gurami Hagemann BerutschaPeriod: 1945-2013“Trio”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan en verso gesigneerd, gedateerd ‘67.
"Trio." A painting, oil on panel. Signed and dated '67 at the bottom and on the back.No longer availableDim. 68,5 x 48,5 cmEstimate: € 250 / 350