#14Een set van vier XVIIde eeuwse tegels, vermoedelijk Nederlands.
A set of four 17th-century tiles, presumably Dutch.No longer availableDim. 13 x 12.5 cm/tegelEstimate: € 40 / 60 -
#140Een platina ring bezet met een centrale diamant van +- 1.09 ct en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
#421Een paar Chinese porseleinen dekselpotjes met Guanyin.
A pair of Chinese porcelain lidded jars with Guanyin.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 120 / 130 -
#627Een balustervaas van Chinees porselein met een blauw en wit decor van een hert en bloemen. Op een houten sokkel en met uitvoercertificaat. XIXe eeuw.
#447Een houten gesculpteerd moederschapsbeeldje, tribale fetisj, Attié - Ivoorkust.
A wooden carved motherhood figurine, tribal fetish, Attié - Ivory Coast.No longer availableDim. 47,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#662‘Kerk in het ochtendgloren’, ets op papier, draagt handtekening.
'Church in the Morning Light', etching on paper, with signature.No longer availableDim. 31 x 40 cmEstimate: € 30 / 50 -
#475Charles Eames Vitra“DSL Original Eames Fiberglass Chair”. Een lot van 6 vintage design stoelen met glasvezel kuip, gestoffeerde zitting en La Fonda aluminium onderstel. Ontwerp door Charles Eales voor Vitra.
"DSL Original Eames Fiberglass Chair". A lot of 6 vintage design chairs with fiberglass shell, upholstered seat, and La Fonda aluminum base. Designed by Charles Eales for Vitra.No longer availableDim. 82 x 53 x 47 cmEstimate: € 600 / 900 -
#347LimogesEen set van twee bustes in biscuit op een kobaltblauw sokkeltje, gemerkt Tharaud Limoges.
A set of two biscuit busts on cobalt blue bases, marked Tharaud Limoges.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 30 / 40 -
#117‘Naakt in wasmand’. Een beeld van donkergepatineerd brons.
#121Staatsiedegen met mooi gedamasseerd lemmet en bronzen heft met leeuwenkopje. Van een officier gediend in Congo onder Leopold II.
Ceremonial sword with beautifully damascened blade and bronze hilt with lion head. Owned by an officer who served in Congo under Leopold II.No longer availableDim. L: 107 cmEstimate: € 220 / 300 -
#74M. V.D. Borght‘Stilleven met boeken en bloemen’, olieverf op doek in een rijkelijk vergulde kader. Gesigneerd M. V.D.Borght.
'Still life with books and flowers', oil on canvas in a richly gilded frame. Signed M. V.D.Borght.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 80 / 120