#507“Mbulu Ngulu”. Reliekbeeld van koper op hout, gedragen door een metalen staander. Kota, Gabon.
#313Een lot van twee oude radio’s op lampen, een Hollandia en een Philips.
#422Alfred LichterPeriod: 1917-2012“Capriccio 9”. Een schilderij op doek. Onderaan gesigneerd, verso getiteld en gedateerd 2006.
"Capriccio 9". A painting on canvas. Signed at the bottom, titled and dated 2006 on the back.No longer availableDim. 15 x 21 cmEstimate: € 70 / 90 -
#277Elté - Léon Texeraud LimogesPeriod: 1923-1930“Pierrot”. Een Frans porseleinen poederdoosje. Bovenaan gesigneerd “Elté” en onderaan gemerkt.
"Pierrot". A French porcelain powder box. Signed "Elté" on top and marked on the bottom.No longer availableDim. 6 x Ø13 cmEstimate: € 80 / 120 -
#393Een Kanton porseleinen kopje met schoteltje, meerkleurig versierd met diverse figuren, dieren en floraal decor. Begin 19e eeuws.
A Canton porcelain cup with saucer, multicolored decorated with various figures, animals, and floral motifs. Early 19th century.No longer availableDim. 8 x Ø16cmEstimate: € 50 / 75 -
#210Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met zwarte en witte briljanten met een gezamenlijk gewicht van 1,42 ct.
An 18 kt white gold necklace with pendant set with black and white diamonds with a total weight of 1.42 ct.No longer availableDim. 5,16 gEstimate: € 1200 / 1300 -
#666Vaas met haas van porselein, gemerkt Requena.
#60Een 18 kt geelgouden herdenkingsmunt voor het Rubensjaar 1977.
#13Val Saint-LambertEen kleine art déco vaas van geslepen kristal, in de massa blauw gekleurd. Ongemerkt en met kleine schilfer onderaan.
#338Meriden B. Company, U.S.A.Een 5-delig quadrupel pleet koffie en theestel, gemerkt Meriden B. Company, U.S.A., op een bijpassend maar niet oorspronkelijk dienblad.
A 5-piece quadruple plate coffee and tea set, marked Meriden B. Company, U.S.A., on a matching but not accompanying tray.No longer availableDim. h 23 cmEstimate: € 40 / 60