Similar lots by type
-
#290Een vergulde schouwspiegel met gesculpteerde decoratie.
Trumeau doré et sculpté.No longer availableDim. 122 x 78 cmEstimate: € 100 / 120 -
#25Een lot van zestien herenhorloges van roestvrij staal sommige met lederen polsband.
Un lot de seize montres pour homme en acier inoxydable, certaines avec des bracelets en cuir.No longer availableEstimate: € 100 / 200 -
#94Vijftien jeneverkruikjes van Delfts aardewerk.
Quinze cruches à genièvre en faïence de Delft.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#200,1Een luchtertje van tin en kristal met drie niveaus en vier lichtpunten.
Petit lustre en étain et cristal à trois niveaux et quatre points de lumière.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#20Een lot van veertien dameshorloges van roestvrij staal.
Un lot de quatorze montres pour dames en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 100 / 200 -
#406Een lot van vier groepjes van polychroom biscuit.
Lot de quatre groupes en biscuit polychrome.No longer availableDim. 21 cmEstimate: € 30 / 40 -
#277Een Engelse mahoniehouten spiegel met getorste zuilen circa 1860.
Miroir en acajou orné de deux colonnettes torsadées. Travail anglais vers 1860.No longer availableDim. h 140 cmEstimate: € 160 / 180 -
#383Een lotje gekleurde glazen, bestaande uit vier borrelglaasjes en vijf hoge glazen op voet.
Petit lot de verres coloriés comprenant quatre gouttes et cinq verres sur hauts pieds.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#419Een achthoekig schaaktafeltje van meersoortig marmer op een gietijzeren voet.
Table à échiquier octogonale en marbre de différentes couleurs et sur piétement en fonte.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#254Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#401Een groot en een klein stuk koraal.
Une grande et une petite pièce de corail.No longer availableDim. l: 15 & 24 cmEstimate: € 50 / 60 -
#15Een gebedssnoer van verzilverd metaal met talrijke kraaltjes.
Un chapelet en métal argenté.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#400Een banjobarometer, gemerkt “Armand Pien”.
Baromètre banjo de la marque “Armand Pien”.No longer availableDim. l: 90 cmEstimate: € 40 / 60 -
#35Een lot van vier verschillende zakhorloges van roestvrij staal.
Un lot de quatre montres à gousset en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#373Vijf schelpen en een koraal.
Cinq coquilles et un corail.No longer availableDim. 215 x 138,5 x 45 cmEstimate: € 200 / 240 -
#305BleikristallEen lot van 12 Duitse gekleurde kristallen glazen. 6 grote en 6 kleine.
Lot de douze verres en cristal colorié allemands. 6 grands et 6 petits.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#275Een trumeau van verguld hout met een rocaille in de kuif.
Trumeau en bois doré coiffé d’une coquille sculpté.No longer availableDim. 170 x 90 cmEstimate: € 180 / 220 -
#270Een spiegel in mahoniehouten lijst.
Miroir dans un cadre en acajou.No longer availableDim. 150 x 98 cmEstimate: € 50 / 70 -
#19Imperial LimogesEen kaststel van porselein met handgeschilderd en verguld decor.
Garniture de cabinet en porcelaine peinte et dorée à la main.No longer availableDim. H: 40 en 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#198Een groot handgemaakt model van een galjoen.
Grand modèle d’un galion. Fait main.No longer availableDim. l: 107 cmEstimate: € 180 / 240 -
#367Val St. LambertVier glazen van kleurloos kristal op hoge voet. Gemerkt.
Quatre verres en cristal incolore sur pieds hauts. Avec marque.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#409Een glazenservies van kleurloos kristal met een gegraveerd decor, bestaande uit een karaf, zes borrelglaasjes, zes wijnglazen en zes champagnefluiten.
Service de verres en cristal incolore à décor gravé comprenant une carafe, six gouttes, six verres à vin et six flûtes à champagne.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#378Een lot figuren uit porselein en aardewerk. O.a. Duits en Italiaans werk.
Lot de personnages en porcelaine et faïence. Travail allemand et italien et autres.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#397“Christus met de doornkroon.” Olieverf op doek.
“Le Christ à la Couronne d’Epines”. Huile sur toile.No longer availableEstimate: € 25 / 35
Other lots in this auction
-
#151Een grote schotel van Delfts blauw aardewerk met een Chinees decor van een tuin met hekje. Bloementuilen op de vleugel. Enkele randschilfers, letsels aan het glazuur aan de achterkant. XVIIIde eeuw.
Grand plat en faïence de Delft bleue à décor chinois d’un jardin à la grille. Aile aux bouquets de fleurs. Quelques éclats et des dégâts à la glaçure au verso. XVIIIe siècle.No longer availableDim. Ø 39 cmEstimate: € 300 / 400 -
#105Baume, GeneveEen zakhorloge met zilveren gegraveerde kast en ketting we voegen er drie verschillende sleutels aan toe.
Montre de poche en argent gravé, nous ajoutons trois différentes clés de montres.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#155Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Pendentif triangulaire en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 5,85 gEstimate: € 400 / 500 -
#379Een lot grafiek, bestaande uit een voorstelling van de pacificatie van Gent en het kasteel van Burcht en een portret.
Un lot graphique, dont une représentation de la pacification de Gand, le château de Burcht et un portrait.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#226Een tweedeursgarderobe met een lade onderaan. XIXe eeuw.
Une garde-robe à deux portes avec un tiroir en dessous. XIXième siècle.No longer availableDim. 211 x 150 x 58 cmEstimate: € 80 / 120 -
#321Driedelig klokstel van zamak. Klok versierd met kruikdragend meisje. Eén arm beschadigd.
Garniture de cheminée en régule. Pendule décorée d’une fille portant une cruche. Dégât à un bras.No longer availableDim. H 65 cmEstimate: € 100 / 120 -
#306J. B. Everaert à BruxellesEen antieke staande klok. Het werk met wijzerplaat van tin en messing. XIXe eeuw.
Horloge de vestibule. Cadran en étain et laiton. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 120 / 200 -
#366Vier stoelen van gesculpteerd eikenhout met vijf balustervormige spijlen in de rug en met gevlochten zit.
Quatre chaises en chêne sculpté, dossiers à cinq balustres, sièges cannées.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#79Een handgeknoopt oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 160 x 90 cmEstimate: € 60 / 80 -
#355H. Goovaerts“Binnenhof”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"La cour". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 49 cmEstimate: € 50 / 80 -
#60Een witte parelsnoer met een 18 karaats geel gouden slot.
Un collier de perles avec un fermoir en or jaune 18 ct.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#66Een reeks van vier stoelen van eikenhout met een gesculpteerd paneel tussen balustervormige spijlen in de rug en met gevlochten zit. We voegen er een vijfde, afwijkend model aan toe.
Suite de quatre chaises en chêne. Dossiers à panneau sculpté et balustres, sièges cannées. Nous ajoutons une cinquième siège d’un modèle différent.No longer availableEstimate: € 40 / 60

