#305Een 18 karaats wit gouden halssnoer met bijpassende armband bezet met parels.
#344Frans Boeye“Heidelandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage de bruyère”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 10 x 18 cmEstimate: € 80 / 100 -
#289F. Vautrin“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#593Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemen.
#404Royal CopenhagenSet van 12 kerstborden van blauw en wit porselein, onderaan gemerkt. Jaren 1963, 1965, 1966, 1967, 1968, 1972 (2x), 1975 (2x), 1976, 1977 en 1978.
#346Een eikenhouten hoekkastje met twee deurtjes en een marmeren blad.
Une armoire en coin en chêne à deux portes et une tablette en marbre.No longer availableDim. h: 98 cmEstimate: € 30 / 40 -
#805Een reeks van vier eikenhouten stoelen met lederen zit en rug.
#815Egyptisch beeldje van kunststof. In glazen presenteervitrine.
#345Een 18 karaats geel gouden hanger in de vorm van een korfje bezet met half edelstenen.
#360LipEen 18 karaats art deco geel gouden zakhorloge in origineel hoesje.
Une montre de poche en or jaune 18 ct Art Déco, dans son emballage d’origine.No longer availableDim. bruto: 59,70 gEstimate: € 250 / 350