#167Delvaux, BruxellesEen zwart lederen handtas. Model Eugène’.
#125Een opgezette vos.
Un renard empaillé.No longer availableDim. l: 100 cmEstimate: € 35 / 45 -
Vase et plat creux en faïence à glaçure céladon et ce dernier à décor bleu-gris.No longer availableDim. h: 32 cm & Ø 27 cmEstimate: € 50 / 80 -
#310ConnaughtEen verzilverd metalen milieu-de-table met twee uitneembare bloemenvaasjes en twee mandjes.
Un milieu de table en métal argenté avec deux vases à fleurs amovibles et deux paniers.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#589Frédéric“Dances dans l’éspaces bleu”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1974.
"Danses dans l'espace bleu". Huile sur toile. Signée et datée 1974 au verso.No longer availableDim. 100 x 100 cmEstimate: € 80 / 120 -
#212Jules De Cort“Buitenzicht op een kerk”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue extérieure d'une église". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 cm x 60 cmEstimate: € 100 / 150 -
#284Een naaitafeltje van mahoniehout met getorste poten. Klapblad en lade. XIXde eeuw.
Table à coudre en acajou avec pieds torsadés. Dessus rabattable et tiroir. XIXème siècle.No longer availableDim. 76 x 59 x 39,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#76Een verguld houten zuiltje in barokke stijl met marmeren blaadje.
#337Val Saint LambertEen grote kristallen designvaas. Gemerkt met label.
#70Een 18 K geelgouden ring bezet met solitaire briljant van 0,20 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie d'un diamant solitaire de 0,20 ct.No longer availableDim. 10,42 gEstimate: € 450 / 550 -
Une paire d'assiettes en porcelaine de Chine à décor de plantes et d'oiseaux. Ère Qianlong.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 120 / 140 -
#625Een vintage metalen staande lamp met grote schaal op bol.
Un lampadaire vintage en métal avec un grand bol sur une sphère.No longer availableDim. H: 165 cmEstimate: € 200 / 220