Other lots in this auction
-
#126Een eikenhouten begijnenkast met twee boven elkaar geplaatste deuren waartussen een lade. Begin XIXde eeuw
Une armoire de béguine en chêne à deux portes superposées et un tiroir entre les deux. Début XIXème siècle.No longer availableDim. 193 x 58 x 117 cmEstimate: € 120 / 200 -
#256Een kleine commode in Lodewijk XV-stijl met drie laden, versierd met marquetterie en met een zwart marmeren blad.
Une petite commode style Louis XV à trois tiroirs, décoration de marqueterie et une tablette en marbre noir.No longer availableDim. 72 x 32 x 46 cmEstimate: € 140 / 160 -
#706Een butlerspiegel met goudgepatineerde houten lijst.
Un miroir majordome, encadrement à patine dorée.No longer availableDim. Ø: 80 cmEstimate: € 160 / 180 -
#876Een lot boeken met betrekking tot kunst, antiek en decoratie, waaronder Franstalige uitgaven, reviewalbums van ‘Update art magazine’, een uitgave van ‘Schilderkunst van A tot Z van Rebo, alsook een driedelige uitgave over de Schelde, de Leie en de Noordzee in drie talen en een uitgave van “The art revival in Austria’ uit 1906.
Un lot de livres en relation avec l’art, antique et décoration, comprenant des éditions françaises, des albums de ‘Update art magazine’, une édition de ‘Schilderkunst van A tot Z van Rebo’, une édition en trois volumes sur l’Escaut, la Leie et la Mer du Nord en trois langues et une édition de ‘The art revival in Austria’ de 1906.No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
#227Eugène FehdmerPeriod: 1846-1918“Waterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1894.
”Paysage fluvial”. Huile sur toile. Signée et datée 1894.No longer availableDim. 70 x 95 cmEstimate: € 600 / 800 -
#774Karel Jan Van den Heuvel“Interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Intérieur”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 35 x 46 cmEstimate: € 100 / 120 -
#632J. Van Lerberghe“Hoeve aan een landweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2-10-18. Kleine perforatie rechts onderaan.
“Ferme au bord d’un chemin de campagne”. Huile sur toile. Signée et datée 2/10/18. Petite perforation en bas à droite.No longer availableDim. 16 x 24 cmEstimate: € 200 / 300 -
#67Een sobere houten scribaan.
Un scriban en bois sobre.No longer availableDim. 38 x 33 cmEstimate: € 70 / 80 -
#525Matchbox King Size K-6“Allis-Chalmers earth scraper”. Een speelgoedvoertuig. Zeer goede staat. In originele doos.
”Allis-Chalmers earth scraper”. Un jouet, un véhicule. Très bon état. Emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#451Twee vechtende hanen van goudgepatineerd brons.
Deux coqs qui se battent en bronze à patine dorée.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#441Twee boeken met betrekking tot de Tweede Wereldoorlog:- “Het Oostfront”. Will Fowler. Ed. Amber books. London, 2001.- “De hel van Stalingrad”. Stephen Walsh. Ed Amber books. London, 2000.
Deux livres en relation avec la Seconde Guerre Mondiale:- “Het Oostfront”. Will Fowler. Ed. Amber books. Londres, 2001.- “De hel van Stalingrad”. Stephen Walsh. Ed Amber books. Londres, 2000.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#157SwarovskiEen lot diertjes van geslepen kristal, bestaande uit een panda, een chimpansee, een vos, een muis, een slak en een olifant. We voegen er twee paddenstoeltjes aan toe.
Lot d’animaux en cristal taillé comprenant un panda, un chimpanzé, un renard, un souris, un escargot et un éléphant. Nous ajoutons deux champignons.No longer availableDim. h: 3,5 - 6 cmEstimate: € 100 / 150

