#40Een twee kleuren 18 karaats gouden sleutelzakhorloge met gedreven bloemen versierd. In origineel etui.
#701Dinky Toys 956“Bedford turnabele fire escape”. Een speelgoedvoertuig. Nieuwstaat. In originele doos.
”Bedford turnable fire escape”. Un jouet. Etat neuf. Emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 75 / 100 -
#37Val St. LambertTwee geribde kristallen vaasjes, waarbij één groen en het andere geelgroen gekleurd in de massa. Beide gemerkt.
#635Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.
#33Een gedreven koperen samovar.
#818Een paar blauw en witte borden van Delfts porselein. XVIIIde eeuw. Gemerkt van De Porceleyne Byl.
Deux assiettes en porcelaine de Delft bleue et blanche. XVIIIème siècle. Marque De Porceleyne Byl.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#590Een ronde notenhouten tafel in Empirestijl met een zwart marmeren blad.
#571Michel Hereman“Twee post-apocalyptische wezens”. Een groep van aardewerk. Gemonogrammeerd.
”Deux êtres post-démoniaques”. Un groupe en faïence. Monogramme.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 140 / 160 -
#455Matchbox SeriesEen lot van vier Matchbox voertuigen. Resp. Nr 1, 7, 23, 48.
#193“Dansende Faun”. Een bronzen beeld naar het voorbeeld uit Pompei.
#595Vijf recente borden van meerkleurig Chinees porselein.
#481Een Zwitserse koekoeksklok in de vorm van een chalet.
Un coucou suisse en forme de chalet.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 15 / 20