Other lots in this auction
-
#391Een Braziliaanse ruiterhoed, een machete in lederen schede en een lederen ruitertas.
Un chapeau brésilien, une manchette dans un fourreau et un sac de cavalier en cuir.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#67Een sobere houten scribaan.
Un scriban en bois sobre.No longer availableDim. 38 x 33 cmEstimate: € 70 / 80 -
#304André PaternotPeriod: 1894 - 1968“Zomerse hoeve”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Fermette estivale”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 24 x 32 cmEstimate: € 100 / 150 -
#260Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,35 ct. en een centrale saffier van ± 1 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,35 ct et d’un saphir central de ± 1 ct.No longer availableDim. 5,14 gEstimate: € 1300 / 1500 -
#122Schepens“Landschap met kasteelruïne. Een pratende man en vrouw op de voorgrond bij een vijver”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1890. Schade.
”Paysage et ruine de château. Homme et femme en conversation devant un étang sur le plan avant”. Huile sur toile. Signée et datée 1890.No longer availableDim. 35 x 53 cmEstimate: € 100 / 120 -
#372“De Leurder”. Een man presenteert zijn waren aan een gezin in een landelijk interieur. Oost-Indische inkt op papier. Gesigneerd.
”Le Colporteur”. Un homme présente sa marchandise à une famille dans un intérieur rural. Encre de Chine sur papier. Signé.No longer availableDim. 78 x 62 cmEstimate: € 25 / 30 -
#541Een okimono van gesculpteerd ivoor in de vorm van een zittend meisje. Onderaan gesigneerd.
Un okimono en ivoire sculpté en forme de jeune fille assise. Signature à la base.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#221Een panter van brons met donker patina naar een werk van Paris.
Une panthère en bronze à patine foncée, d’après une oeuvre par Paris.No longer availableDim. l: 70 cmEstimate: € 750 / 850 -
#792Lode Bosmans“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 85 cmEstimate: € 80 / 100 -
#127Een paar schemerlampen met glazen kappen, versierd met glazen parels en gekleurde pendeloques.
Une paire de lampes aux abat-jour en verre, décoration de perles en verre et pendeloques de couleur.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 25 / 40 -
#247Een gefineerde tafel, versierd met verguld bronsbeslag en met een wit marmeren blad.
Une table en bois de placage, montures en bronze doré et tablette en marbre blanc.No longer availableDim. Ø: 77 cmEstimate: € 260 / 300 -
#831Een lot van vier kleine staande klokjes van hout en een klokje van kunststif in de vorm van een clown. Manco’s en beschadigingen.
Un lot de quatre pendules en bois et une pendule en plastique en forme de clown. Manquements et dégâts.No longer availableDim. h: 15 - 30 cmEstimate: € 20 / 30

