Similar lots by type
-
#655
Een lot Afrikaans ivoor, bestaande uit een vogel met vis, een krokodil en een rij van veertien olifantjes met een krokodil.
Lot d’ivoires africains comprenant un oiseau tenant un poisson, un crocodile et une queue de quatorze petits éléphants avec un crocodile.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#139
Een Corpus Christi van gesculpteerd ivoor in een lijst op rood fluweel.
Corpus Christi en ivoire sculpté dans un encadrement en velours rouge.No longer availableDim. H 43 cmEstimate: € 300/400 -
#541
Een Geisha van gepolychromeerd been en hout met ivoren handen en gezicht.
Geisha en os et bois polychrome aux mains et visage en ivoire.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 650/750 -
#587
Een lot ivoor bestaande uit een Corpus Christi, een Afrikaans figuur en een haarspeld in de vorm van een pauw.
Lot d’ivoires contenant un corpus christi, un personnage africain et une épingle à cheveux en forme de paon. Première moitié du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#191
Een ivoren theaterspeler van gesculpteerd ivoor. Onderaan gesigneerd. Japanse okimono.
Acteur de théâtre en ivoire sculpté. Signature sous la base. Okimono japonais.No longer availableDim. H 8 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#375
Een lot 18 karaats geel goud bestaande uit oorbellen, hangers en kettingen.
Lot d’or jaune 18 ct comprenant des boucles d’oreilles, des pendentifs et des chaînes.No longer availableDim. 15,95 gEstimate: € 300/400 -
#731
Een lot van vier miniatuurauto’s:- “Citroën DS 19”. Dinky Toys No. 24C.- “Triumph Herald”. Dinky Toys No. 189- “Simca Chambord”. Dinky Toys No. 24K. Eén bandje manco.- “Aston Martin DB4”. Corgi Toys No. 218.
Lot de quatre voitures miniatures:- “Citroën DS 19”. Dinky Toys No. 24C.- “Triumph Herald”. Dinky Toys No. 189- “Simca Chambord”. Dinky Toys No. 24K. Un pneu manque.- “Aston Martin DB4”. Corgi Toys No. 218.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#343
Een lot van zes verschillende karaffen, waarvan drie van glas en drie van kristal.
Lot de six carafes différentes dont trois en verre et trois en cristal.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#341
Een langwerpige houten plantenbak, versierd met dennenappelmotieven van gedreven koper. Omstreeks 1900.
Jardinière allongée en bois décorée de pommes de pins en cuivre repoussé. Vers 1900.No longer availableDim. l: 43 cmEstimate: € 26/34 -
#575Swatch Irony
Een roestvrij stalen horloge. Swiss made.
Montre en acier inoxydable. Swiss made.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#321
Een grote ronde tinnen schotel. Engeland, XVIIe eeuw.
Grand plat rond en étain. Angleterre, XVIIe siècle.No longer availableDim. Ø: 51 cmEstimate: € 30/50 -
#446
Een armstoel van gebeeldhouwd eikenhout in renaissancestijl. Bekleed met bruin leder.
Fauteuil en chêne sculpté de style Renaissance. Recouvert de cuir brun.No longer availableDim. H 80 cmEstimate: € 120/200 -
#800
Een mahoniehouten bijzettafeltje in Engelse stijl met een glazen blad.
Table d’appoint en acajou de style anglais à tablette en verre.No longer availableDim. b: 48 cmEstimate: € 40/60 -
#77
“Ruiter te paard”. Een groep van donkergepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel.
Jockey à cheval. Groupe en bronze à patine brune sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 40/60 -
#299K.L. Van Meers
“Mediterraan havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Port méditerranéen”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 80/120 -
#153
“Moeder met kroost”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt van Volkstedt - Rudolstadt. We voegen er een herderinnetje van Sitzendorf aan toe.
Mère et ses gosses. Statuette en porcelaine polychrome. Marque de Volkstedt-Rudolstadt sous la base. Nous joignons une statuette d’une bergère et son mouton à la marque de Sitzendorf.No longer availableDim. h: 15 & 18 cmEstimate: € 60/80 -
#98
Lederen etui met daarin een verzegelde reliekhouder met een stuk stof toebehorend aan St-Vincentius a Paolo, een kruisje van ebbenhout en zilver met achteraan een gegraveerd gebed en twee miniatuurbeeldjes van Maria en St-Jozef met kind in barokke stijl. Binnenin een bidprentje met een relikwie van Don Bosco, gedateerd 1915.
Etui en cuir contenant un reliquaire scellé avec un morceau de tissu appartenant à St-Vincent de Paul, un crucifix en ébène et argent avec une prière gravée au verso et deux statuettes miniatures représentant Joseph et Marie à l’Enfant de style baroque. A l’intérieur une carte de prière munie d’une relique de Don Bosco, datée 1915.No longer availableEstimate: € 40/50