Similar lots by type
-
#568
Een vaas van blauw en wit Chinees porselein met een decor van paarden.
Vase en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de chevaux.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 150/180 -
#600
Een paar grote dekselvazen van Chinees porselein met een famille-rosedecor van vlinders, vogels en bloemen.
Paire de vases couverts en porcelaine de Chine à décor famille rose de papillons, d’oiseaux et de fleurs.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 1600/1800 -
#621
Een grote halllantaarn van brons en glas.
Grande lanterne de vestibule en bronze et verre.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 300/400 -
#594
Een staande Boeddha van gepolychromeerd hout op een voetstuk van groen marmer. Omstreeks 1800.
Bouddha debout en bois polychrome sur base en marbre vert. Vers 1800.No longer availableDim. h: 188 cmEstimate: € 1000/1400 -
#619
Een paar bronzen girandoles met acht lichtpunten in twee niveaus en met kristallen pendeloques.
Paire de girandoles en bronze à huit lumières sur deux niveaux, ornés de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 280/300 -
#525
Een waterkommetje van blauw en wit Chinees porselein met Chinese tekens binnenin.
Petit bol à eau en porcelaine de Chine bleue et blanche décoré de symboles.No longer availableDim. Ø: 18,5 cmEstimate: € 40/50 -
#563
Een schaaltje van Chinees porselein met een sang-de-boeufglazuur. Onderaan gemerkt.
Petit bol en porcelaine de Chine à glaçure sang de boeuf. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 14 cmEstimate: € 120/140 -
#601
Een Chinees personage van monochroom wit porselein naar het Blanc de Chine. Achteraan gemerkt.
Empereur chinois en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine. Marque au verso.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 250/280 -
#801
Een stenen wandornament in de vorm van een zittende Boeddha in lotushouding.
Ornement mural en pierre représentant le Bouddha assis sur une feuille de lotus.No longer availableDim. H 60 cmEstimate: € 120/180 -
#598
Een paar dekselvazen van meerkleurig Chinees porselein met een famille rose decor van bloemen en personages in ronde cartouches op zwarte fond.
Paire de vases couverts en porcelaine de Chine polychrome à décor famille rose de fleurs et de personnages dans de cartouches sur fond famille noire.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 320/340 -
#208
Een verstelbare design bureaulamp.
Lampe de bureau design réglable.No longer availableEstimate: € 500/550 -
#732
“Drinkende monnik”. Een beeld van meerkleurig gips.
“Moine buvant”. Statuette en plâtre polychrome.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 40/60 -
#597
Een wandvaasje van meerkleurig Chinees porselein. Achteraan gemerkt.
Vase mural en porcelaine de Chine polychrome. Marque au verso.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 220/240 -
#794
Een waterschaaltje van meerkleurig Chinees porselein met vlinders in het decor. Onderaan gemerkt. XVIIIe eeuw.
Coupe à eau en porcelaine de Chine polychrome décorée d’oiseaux. Marque sous la base. XVIIIe siècle.No longer availableDim. Ø: 11 cmEstimate: € 40/60 -
#515
Een balustervaas van Cantonporselein. XIXe eeuw. Schade aan de rand.
Vase balustre en porcelaine de Canton. XIXe siècle. Eclat au bord.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 150/200 -
#613
Een kleine commode van gefineerd hout met twee laden, versierd met inlegwerk en met een marmeren blad.
Une petite commode en placage avec deux tiroirs et une tablette de marbre. Décor incrusté.No longer availableDim. b: 66 cmEstimate: € 120/200 -
#803
Een stenen vrouwenbuste op korinthische zuil.
Un buste féminin sur socle en forme de colonne corinthienne.No longer availableDim. h 127 cmEstimate: € 300/400 -
#593
Een kommetje van meerkleurig Chinees porselein met een decor van draken op de buitenkant en kraanvogels in het plat. Onderaan gemerkt.
Petit bol en porcelaine polychrome de Chine à décor de dragons à l’extérieur et de grues à l’intérieur. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 15 cmEstimate: € 360/380 -
#633
Een jachthond van gepatineerd brons op een houten voetstuk. Begin XXe eeuw.
Chien de chasse en bronze patiné sur socle en bois. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60/80 -
#611
Een halllantaarn van brons en glas, versierd met strikken en gebladerte.
Lanterne de vestibule en bronze et verre décorée de noeuds et de feuillages.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 600/700 -
#631Paul SerstéPeriod: 1910 - 2000
“Afrikaanse man met hoed”. Een buste van terracotta op houten sokkel.
“Africain au chapeau”. Buste en terre cuite sur socle en bois noirci.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 100/150 -
#219
“Omhelzing”. Een gestileerd beeld van gietijzer.
“Embrassement”. Sculpture stylisée en fonte.No longer availableDim. h:Estimate: € 180/220 -
#616
Een Chinees vitrinekastje van gepolychromeerd hout.
Petite vitrine chinoise en bois polychrome.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#203
“Officier” & “Dame met parasol”. Een paar beeldjes van verguld brons met ivoren handjes en gezicht en op onyxen voetstukken.
“Officier” et “Dame à l’ombrelle”. Paire de statuettes en bronze doré aux mains et visages en ivoire et sur socles en onyx.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 1500/1600
Other lots in this auction
-
#332
Een oude kogel in koperen huls uit 1915 met opschrift “Louvain” als souvenir uit de Eerste Wereldoorlog.
Une balle et sa douille en cuivre, 1915 avec inscription “Louvain” en souvenir de la Première Guerre Mondiale.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 30/40 -
#778
Een bronzen kandelaar met zes lichtpunten, versierd met fazanten, eikenbladeren en eikels en bovenaan getooid met twee vechtende vogels, maar beschadigd.
Un chandelier en bronze à six points lumineux, décoré de faisants, feuillage et glands. Le haut est décoré de deux oiseaux qui se battent. Quelques dégats.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 100/120 -
#387
Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad.
Un service à café et thé en argent sur plateau.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#798
Een lot verzilverd metaal waaronder een visbestek voor 12 personen, peper en zoutvaatjes, dessert en koffielepeltjes, kleine vergietjes e.a.
Un lot d’objets en métal argenté, comprenant un couvert à poisson pour douze personnes, poivriers et salières; cuillères à café et à dessert, etc...No longer availableEstimate: € 40/80 -
#487
Een Ruyi van verzilverd metaal. Gemerkt.
Un Ruyi en métal argenté. Marque à la base.No longer availableDim. l: 20 cmEstimate: € 40/60 -
#411
Een lot van zeven voorwerpen van schildpad, bestaande uit een notitieboekje, een poederdoosje, drie doosjes, een fotokadertje en een Japans doosje.
Un lot de sept objets en écaille dont un poudrier, trois boîtiers, un cadre photo, un boîtier japonais et un petit carnet.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#520Egypte
Twee verschillende Touareg kruisen van zilver bezet met halfedelstenen.
Deux croix Touareg en argent serties de pierres sémi-précieuses.No longer availableDim. 132,40 gEstimate: € 80/120 -
#758
Een lot van vijf verschillende doosjes, waarbij drie van messing en twee bronzen juwelenkistjes met reliëfdecors.
Un lot de cinq boites dont trois en laiton et deux coffrets à bijoux en cuivre.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#233Conpin(?)
Een romantisch tafereel in biscuit, Italiaans werk. Gemerkt. Letsel en restauratie aan de handen.
Groupe romantique en biscuit. Travail italien. Avec marque. Dégât et restauration aux mains.No longer availableDim. h 47 cmEstimate: € 100/140 -
#457
Een lot van zes stukken koraal.
Un lot de six pièces de corail.No longer availableEstimate: € 70/100 -
#403
Een paar kleine balustervaasjes van Chinese lak op koper met bloemendecor. Omstreeks 1900.
Deux petits vases balustre en laque chinoise sur cuivre, décor fleuri. +- 1900.No longer availableDim. h: 18,5 cmEstimate: € 80/120 -
#481
Een sierstuk van smeedijzer met een coupe van gesatineerd mauve glas.
Une pièce en fer forgé avec une coupe en verre mauve satinée.No longer availableDim. Ø: 38 cmEstimate: € 130/140