Similar lots by type
-
#601
Een Chinees personage van monochroom wit porselein naar het Blanc de Chine. Achteraan gemerkt.
Empereur chinois en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine. Marque au verso.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 250/280 -
#594
Een staande Boeddha van gepolychromeerd hout op een voetstuk van groen marmer. Omstreeks 1800.
Bouddha debout en bois polychrome sur base en marbre vert. Vers 1800.No longer availableDim. h: 188 cmEstimate: € 1000/1400 -
#794
Een waterschaaltje van meerkleurig Chinees porselein met vlinders in het decor. Onderaan gemerkt. XVIIIe eeuw.
Coupe à eau en porcelaine de Chine polychrome décorée d’oiseaux. Marque sous la base. XVIIIe siècle.No longer availableDim. Ø: 11 cmEstimate: € 40/60 -
#203
“Officier” & “Dame met parasol”. Een paar beeldjes van verguld brons met ivoren handjes en gezicht en op onyxen voetstukken.
“Officier” et “Dame à l’ombrelle”. Paire de statuettes en bronze doré aux mains et visages en ivoire et sur socles en onyx.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 1500/1600 -
#803
Een stenen vrouwenbuste op korinthische zuil.
Un buste féminin sur socle en forme de colonne corinthienne.No longer availableDim. h 127 cmEstimate: € 300/400 -
#633
Een jachthond van gepatineerd brons op een houten voetstuk. Begin XXe eeuw.
Chien de chasse en bronze patiné sur socle en bois. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60/80 -
#598
Een paar dekselvazen van meerkleurig Chinees porselein met een famille rose decor van bloemen en personages in ronde cartouches op zwarte fond.
Paire de vases couverts en porcelaine de Chine polychrome à décor famille rose de fleurs et de personnages dans de cartouches sur fond famille noire.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 320/340 -
#563
Een schaaltje van Chinees porselein met een sang-de-boeufglazuur. Onderaan gemerkt.
Petit bol en porcelaine de Chine à glaçure sang de boeuf. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 14 cmEstimate: € 120/140 -
#616
Een Chinees vitrinekastje van gepolychromeerd hout.
Petite vitrine chinoise en bois polychrome.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#732
“Drinkende monnik”. Een beeld van meerkleurig gips.
“Moine buvant”. Statuette en plâtre polychrome.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 40/60 -
#611
Een halllantaarn van brons en glas, versierd met strikken en gebladerte.
Lanterne de vestibule en bronze et verre décorée de noeuds et de feuillages.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 600/700 -
#525
Een waterkommetje van blauw en wit Chinees porselein met Chinese tekens binnenin.
Petit bol à eau en porcelaine de Chine bleue et blanche décoré de symboles.No longer availableDim. Ø: 18,5 cmEstimate: € 40/50 -
#208
Een verstelbare design bureaulamp.
Lampe de bureau design réglable.No longer availableEstimate: € 500/550 -
#613
Een kleine commode van gefineerd hout met twee laden, versierd met inlegwerk en met een marmeren blad.
Une petite commode en placage avec deux tiroirs et une tablette de marbre. Décor incrusté.No longer availableDim. b: 66 cmEstimate: € 120/200 -
#619
Een paar bronzen girandoles met acht lichtpunten in twee niveaus en met kristallen pendeloques.
Paire de girandoles en bronze à huit lumières sur deux niveaux, ornés de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 280/300 -
#621
Een grote halllantaarn van brons en glas.
Grande lanterne de vestibule en bronze et verre.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 300/400 -
#597
Een wandvaasje van meerkleurig Chinees porselein. Achteraan gemerkt.
Vase mural en porcelaine de Chine polychrome. Marque au verso.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 220/240 -
#593
Een kommetje van meerkleurig Chinees porselein met een decor van draken op de buitenkant en kraanvogels in het plat. Onderaan gemerkt.
Petit bol en porcelaine polychrome de Chine à décor de dragons à l’extérieur et de grues à l’intérieur. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 15 cmEstimate: € 360/380 -
#219
“Omhelzing”. Een gestileerd beeld van gietijzer.
“Embrassement”. Sculpture stylisée en fonte.No longer availableDim. h:Estimate: € 180/220 -
#631Paul SerstéPeriod: 1910 - 2000
“Afrikaanse man met hoed”. Een buste van terracotta op houten sokkel.
“Africain au chapeau”. Buste en terre cuite sur socle en bois noirci.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 100/150 -
#600
Een paar grote dekselvazen van Chinees porselein met een famille-rosedecor van vlinders, vogels en bloemen.
Paire de vases couverts en porcelaine de Chine à décor famille rose de papillons, d’oiseaux et de fleurs.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 1600/1800 -
#568
Een vaas van blauw en wit Chinees porselein met een decor van paarden.
Vase en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de chevaux.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 150/180 -
#801
Een stenen wandornament in de vorm van een zittende Boeddha in lotushouding.
Ornement mural en pierre représentant le Bouddha assis sur une feuille de lotus.No longer availableDim. H 60 cmEstimate: € 120/180 -
#515
Een balustervaas van Cantonporselein. XIXe eeuw. Schade aan de rand.
Vase balustre en porcelaine de Canton. XIXe siècle. Eclat au bord.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 150/200
Other lots in this auction
-
#411
Een lot van zeven voorwerpen van schildpad, bestaande uit een notitieboekje, een poederdoosje, drie doosjes, een fotokadertje en een Japans doosje.
Un lot de sept objets en écaille dont un poudrier, trois boîtiers, un cadre photo, un boîtier japonais et un petit carnet.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#84René BosiersPeriod: 1875 - 1927
“Bloemenweelde”. Twee schilderijen, olieverf op paneel. Beide gesigneerd.
“Abondance florale”. Deux pendants, huile sur panneau. Signés.No longer availableDim. 25 x 32 cmEstimate: € 100/150 -
#779Lodewijk Van Boeckel
Een smeedijzeren luchter met drie bloemvormige lichtpunten en één lichtpunt in het midden en versierd met rozenranken.
Lustre en fer forgé à trois lumières en forme de fleurs et une lumière centrale. Décor de guirlandes de roses.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#25
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen met bijpassende te herstellen broche in filigraanwerk en bezet met pareltjes.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct et broche assorti (à réparer) en filigrane et serties de perles.No longer availableDim. 8,43 gEstimate: € 200/250 -
#294P. Van Mechelen
“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Scène de rue”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60/100 -
#374
Een ivoren Christusbeeld op zwart houten kruis. Afrikaans werk. Eerste helft XXe eeuw.
Un Crucifix en ivoire sur une croix en bois noir. Oeuvre africaine. Première partie XXième siècle.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 20/30 -
#310
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,30 ct. en een centrale saffier van ± 1,10 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de brillants ayant un poids total te ± 1,30 ct et un saphir centrale de ± 1,10 ct.No longer availableDim. 12,14 gEstimate: € 1300/1500 -
#355
Een chaise de commode van mahoniehout in Louis-Philippestijl met een lederen zitting.
Chaise commode en acajou de style Louis-Philippe. Siège en cuir.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#738
Een lot van vijf verschillende schelpen met geëtste decors en waarbij twee voorzien als lamp.
Un lot de cinq coquillages avec décor gravé, dont deux montés en lampe.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#312Fritz Van Luppen
“Engels havenzicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1917.
“Vue sur le port anglaise”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1917.No longer availableDim. 27 x 23 cmEstimate: € 60/100 -
#117
Een leeuwin van goudgepatineerd brons op een natuurstenen sokkel.
Une lionne en bronze sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 60/80 -
#421
Een lot van vijf doosjes, waarbij een groot en twee kleine belegd met parelmoer, één met mineraal en een verzilverd met glazen deksel.
Un lot de cinq boîtes, dont un grand et deux petits boîtiers incrustés de nacre, minéraux et un boîtier argenté avec couvercle en verre.No longer availableEstimate: € 100/150