#695Een bijzetmeubeltje met 1 lade en een marmeren blad.
#175Een gepatineerde eikenhouten reftertafel met twee laden. Vermoedelijk antieke copy.
A patinated oak refectory table with two drawers. Presumably an antique copy.No longer availableDim. 79 x 205 x 75cmEstimate: € 120 / 200 -
#215Een gesculpteerd houten Renaissancestijl kast met 2 laden en 2 deuren.
#168Een notenhouten Art Deco design eetkamertafel met uitschuifbaar gedeelte.
#535Een houten sofa met gesculpteerd frame en stoffering in bloemenmotief.
#176Een gesculpteerde houten rollertop secretaire met 9 laden.
#525Een houten gesculpteerde sofa met rood fluwelen stoffering.
#345Een houten haltafeltje met marmeren blad en 1 lade.
#146Een houten bureau in Engelse stijl met 9 laden.
#225Een houten opbergkoffer met gesculpteerde elementen in reliëf.
#703Een Georgian hoekbibliotheek van mahoniehout. Bovenaan twee beglaasde deuren met latwerk (twee ruitjes gebarsten), onderaan twee paneeldeuren. Messingen aanslaglijsten en uitgewerkte kroonlijst. XIXde eeuw.
#179Een eiken kerkbank in gotische stijl met een bijhorend voetbankje .
#205Een grote eikenhouten opbergkoffer.
#344Een houten klaptafel met rond blad, 3-potig.
A wooden folding table with round top and on three legs.No longer availableDim. 70 x Ø90cmEstimate: € 80 / 120
#447LubaEen Afrikaans masker van gesculpteerd hout, Luba, DRC.
#660Een salontafel met vergulde metalen poten met groen marmeren blad (licht beschadigd).
#545Recammier bank van mahoniehout. Omstreeks 1860.
#48Een glazen Art Deco punchbowl met 8 tasjes en scheplepel. Lichte schilfer aan rand van een tasje.
A glass Art Deco punch bowl with 8 cups and ladle. Light flake on the edge of a bag.No longer availableDim. 24 x Ø 29 cmEstimate: € 100 / 150 -
#585Een set van 2 mannequin poppen op een ronde houten voet .
#468Een paar porseleinen Satsuma vazen, onderaan gemerkt.
#482Van Apple“Joker vs. Batman.” Aluminium Holo Epoxy. Gedateerd 2022. Gesigneerd achteraan. Edition 7/25.
“Joker vs. Batman.” Aluminum Holo Epoxy. Dated 2022. Signed on the back. Edition 7/25.No longer availableDim. 42 x 76 cmEstimate: € 220 / 280 -
#544Een metalen luchter met kristallen pendeloques en kapjes.
#98Een bronzen schijfkandelaar, XVIIde eeuw.
#211Een vermoedelijk XVIIIde eeuws bronzen beeldje van een putti met Aulos instrument.
A presumably 18th century bronze statuette of a puti with an Aulos instrument.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 100 / 140 -
#679Een campaign table van notenhout met klapblad en volledig opvouwbaar. Engeland, begin XXste eeuw. (AID 942).
A campaign table made of walnut wood with folding leaf and fully foldable. England, early XXth century. (AIDS 942).No longer availableDim. Ø 105 cmEstimate: € 200 / 240