Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een hoevezicht in de geest van de Latemse school. Olieverf op doek.

Een hoevegezicht in de geest van de Latemse school. Olieverf op doek.

“Vue de ferme dans le goût de l’Ecole de Laethem”. Huile sur toile.
Dim. 31 x 41 cm
SKU: 1003200384.
Auction day: 10 March 2020 19:00
Catalogue #384
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #452

    Een Zuidoost-Aziatisch tafereel, een batikdruk op zijde.

    Scène asiatique, imprimé sur soie.
    No longer available
    Dim. 62 x 89 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #772

    Een houten tuinbank.

    Un banc de jardin en bois.
    No longer available
    Dim. 90 x 150 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #401
    Murano

    Twee beeldjes van gekleurd glas met voorstelling van zwanen.

    Deux statuettes en verre coloré représentant des cygnes.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #362

    “Huis met achtertuin”. Gouache. Draagt een handtekening: Anna De Weert.

    “Maison au jardin”. Gouache. Porte une signature: Anna De Weert.
    No longer available
    Dim. 10 x 12 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #4
    Alphonse Stengelin
    Period: 1852 - 1938

    “Liggende koe”. Een steendruk. Gemonogrammeerd buiten de plaat.

    “Vache couchée”. Lithographie. Monogrammée hors planche.
    No longer available
    Dim. 9 x 18 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #457

    Een antieke babypop met porseleinen hoofd. Open mond, grijze slaapogen. Gemerkt Welsch Made in Germany en genummerd 150.

    Poupée bébé ancienne à la tête en porcelaine. Bouche ouverte, yeux dormant gris. Marque Welsch, Made in Germany et numéro 150.
    No longer available
    Dim. H. 44 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #611

    Guanyin op olifant, been/ivoor op houten skelet. Chinees werk

    Guanyin sur un éléphant en os et ivoire sur squelette en bois. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. H. 64 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #506

    “Centraal-Vietnamese godin”. Een wit marmeren beeld.

    “Déesse du Viêt Nam Central”. Sculpture en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. h: 145 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #456

    Een butlerspiegel in verguld houten lijst.

    Miroir de valet avec cadre doré.
    No longer available
    Dim. Ø 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #292
    Alfons Strybol
    Period: 1927 - 2005

    “Stilleven met haring en theepot”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    “Nature morte aux harengs et théière”. Huile sur carton. Signé.
    No longer available
    Dim. 37 x 41 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #429
    Pierre Alechinsky

    “Compositie”. Monochrome lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.

    “Composition”. Lithographie monochrome. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 39 x 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #551

    Een vaas van Murano glas.

    Vase en verre de Murano.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm Ø 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 Maart 2020

Veiling is volledig - 815 loten. Downloads verkrijgbaar in .xls en .pdf.

10 March 2020 19:00
11 March 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 March 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More