Similar lots by type
-
#604Armand DandoyPeriod: 1834 - 1898
“Duinenzicht te Knokke”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur les dunes à Knokke”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 33 x 42 cmEstimate: € 180/240 -
#565
Een bureau met renaissance elementen en met twee paneeldeurtjes met wortelnootfineer. Met glazen blad.
Un bureau aux éléments Renaissance, deux portes panneaux et placage de ronce. tablette en verre.No longer availableDim. 160 x 80 cmEstimate: € 120/200 -
#832
Een paar gefineerde nachtkastjes met een deurtje en een lade.
Paire de tables de chevet en bois de placage ouvrant à une porte et un tiroir.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 40/50 -
#575
Een mahoniehouten bureau met vijf laden en een kalfslederen blad. Onder het blad twee, eveneens gevacheteerde en uitschuifbare plankjes.
Un bureau en acajou à cinq tiroirs et une tablette en cuire de veau. En dessous de la tablette se trouvent deux étagères avec revêtement vachette.No longer availableDim. 160 x 90 cmEstimate: € 300/500 -
#602Christian Johann KrönerPeriod: 1838 - 1911
“Landschap met reeën”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw.
”Paysage aux chevreuils”. Huile sur toile. Signée. XIXième siècle.No longer availableDim. 24 x 33 cmEstimate: € 200/300 -
#168
Een tafel van gesculpteerd eikenhout op voer balusterpoten in H-verbinding. Met zes met leder beklede, bijpassende stoelen.
Une table en chêne sculpté sur quatre pieds balustres à entretoise en forme de H. Six chaises assorties avec revêtement font parties du lot.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#248
Een verlengbare ronde tafel van mahoniehout met een gebeeldhouwde centrale poot, eindigend in vier voluten.
Table ronde à allonges en acajou au pied central sculpté se terminant en quatre volutes.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#216
Een eikenhouten klapsecretaire in Hollandse stijl met drie laden onder het klapblad en binnenin tien kleine laden, een deurtje en een secreet. XIXe eeuw.
Secrétaire à abattant en chêne de style hollandais ouvrant à trois tiroirs sous l’abattant. L’intérieur à dix petits tiroirs, une porte et un secret. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 145 cmEstimate: € 200/240 -
#828
Een kleine wandconsole met een roze marmeren blad. Poot gerestaureerd.
Petite console à tablette en marbre rose. Restauration à un pied.No longer availableDim. b: 102 cmEstimate: € 80/120 -
#225
Een Engels breakfront buffet met vier paneeldeuren.
Un buffet breakfront anglais à quatre portes panneaux.No longer availableDim. b: 190 cmEstimate: € 200/300 -
#235
Een console met spiegel en stoel in Régencestijl.
Une console avec un miroir, style Régence.No longer availableDim. b: 140 (console) 130 x 82 (spiegel)Estimate: € 200/240 -
#649
Een groot Engels bureau met twee ladenblokken en met een kalfslederen blad.
Un grand bureau anglais à deux blocs et une tablette en cuir de veau.No longer availableDim. 205 x 135 cmEstimate: € 400/600 -
#422
Een gefineerde salontafel in Régencestijl, versierd met verguld bronsbeslag en het blad sober ingelegd onder glas.
Une table de salon en bois de placage, style Régence, montures en bronze et incrustation sobres dans la tablette, sous verre.No longer availableDim. Ø: 82 cmEstimate: € 150/200 -
#205
Een paar piëdestals van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl met marmeren blad. Versierd met marqueterie en verguld bronsbeslag.
Deux piédestaux en bois de placage, style Louis XV, tablettes en marbre. Décoration de marqueterie et montures en bronze.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 650/750 -
#642
Een eikenhouten koffer. Omstreeks 1800.
Un coffre en chêne. +- 1800.No longer availableDim. b: 134 cmEstimate: € 200/260 -
#830
Een mahoniehouten haardschermpje, versierd met een fruithouten biesje.
Pare-feu en acajou décoré d’un trait en bois fruitier.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 50/80 -
#607
Een gefineerde kaptafel met twee laden in de gordel.
Coiffeuse en bois de placage ouvrant à deux tiroirs en ceinture.No longer availableDim. b: 101 cmEstimate: € 100/160 -
#609
Een vitrine van gebeeldhouwd eikenhout in barokke stijl. Omstreeks 1800. Zijruitjes te vervangen.
Une vitrine en chêne sculpté, style Baroque. +- 1800. Vitraux à remplacer.No longer availableDim. h: 207 x 120 x 53 cmEstimate: € 400/600 -
#219
Een vitrinekast van notenhoutfineer met drie laden in accolade onderaan.
Une vitrine en bois de placage de noyer à trois tiroirs en accolade en dessous.No longer availableDim. h: 263 cmEstimate: € 160/200 -
#826
Een mahoniehouten wandconsole in Régencestijl met een wit marmeren blad.
Console en acajou de style Régence à tablette en marbre blanc.No longer availableDim. b: 90 cmEstimate: € 120/200 -
#589Joseph Van de RoyePeriod: 1861 - 1941
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘95.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée et datée ‘95.No longer availableDim. 80 x 63 cmEstimate: € 180/260 -
#821
Een paar design bureaustoelen met beige bekleding. Omstreeks 1980.
Paire de chaises de bureau design recouvertes en beige. Vers 1980.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#593
Een L-vormig designbureau, bekleed met bruin leder. Met twee laden en een deurtje en met bijpassende bureaustoel.
Bureau design en L recouvert de cuir brun clair. Deux tiroirs et une petite porte. Avec fauteuil de bureau assorti.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#165
Een eikenhouten buffetkast op vier balusterpoten met drie paneeldeuren in het opzet en vier laden boven vier deuren onderaan. De panelen met gebeeldhouwde scènes en de kap gedragen door twee mannenfiguren.
Un buffet en chêne sur quatre pieds balustres à trois portes panneaux dans la partie supérieure, quatre tiroirs par dessus quatre portes pour la partie inférieure. La corniche est portée par deux figures d’hommes, et les portes panneaux comportent des scènes sculptées.No longer availableDim. 167 x 149 x 54 cmEstimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#556
Een notenhouten tweedeurskast. De deuren met cassettes en rasterwerk en geflankeerd door zuilen.
Une armoire à deux portes en noyer. Les portes en cassettes et flanquées de colonnes.No longer availableDim. 182 x 134 x 51 cmEstimate: € 120/200 -
#108
Een porseleinen muurfonteintje, versierd met meerkleurige bloemen.
Une fontaine murale décorée de fleurs polychromes.No longer availableDim. h: 114 cmEstimate: € 80/120 -
#19
“Zicht op Praag” gesigneerd Gall en E.A. Evenals “Gestilleerd zicht op Novgorod”. Resp. een kleurenets en een aquarel op papier.
“Vue sur Prague” et “Vue stylisée sur Novgorod”. Respectivement une eau forte en couleurs et une aquarelle sur papier.No longer availableDim. 10 x 12,5 & 11,5 x 15 cmEstimate: € 30/40 -
#747
Mercatorfonds - Twee kunstboeken: “Onze Brueghel” & “Vlaamse kunst”.
Mercatorfonds - Deux livres d’art: “Onze Breughel” & “Vlaamse kunst.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#297Capodimonte
Vier diverse groepen van gekleurd biscuit. Gemerkt en gesigneerd.
Quatre groupes en biscuit polychrome différents. portent une marque et signature.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#203
Natuurstenen fontein in drie delen.
Une fontaine en pierre de taille à trois niveaux.No longer availableEstimate: € 400/600 -
#434Willy Vandersteen
“Suske en Wiske”. Een reeks van zestien verzamelalbums. Nieuwstaat.
”Suske en Wiske”. Une série de seize albums de collection. Etat neuf.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#657
Een achthoekige schotel van Chinees porselein met een blauw op wit landschapsdecor. Schilfer.
Un plat hexagonal en porcelaine de Chine avec un décor de paysage bleu et blanc.No longer availableDim. 38 x 29 cmEstimate: € 180/240 -
#639
Een salongarnituur van gebeeldhouwd hout in Lodewijk XV-stijl, bekleed met naaldwerk, bestaande uit een zitbank en een fauteuil met bijbehorend voetenbankje.
Un salon en bois sculpté style Louis XV avec revêtement en tapisserie, comprenant un fauteuil et un canapé et repose-pieds.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#423Val Saint- Lambert
Een lampenvoet van blauw kristal.
Un pied de lampe en cristal bleu.No longer availableDim. H: 38 cmEstimate: € 25/40 -
#301
Een Zweedse bajonet met lederen foedraal.
Une baïonnette suédoise et étui en cuire.No longer availableDim. l: 35 cmEstimate: € 60/80 -
#303
Een Friese staartklok in notenhouten kast. Recente makelij.
Une pendule murale frisonne de type “staartklok” en noyer. Exemplaire récent.No longer availableEstimate: € 120/200