#407
“Egyptische oudheden”. Boek van museum Vleeshuis.
#561
Een theepot van polychroom Chinees porselein.
Une théière en porcelaine chinoise polychrome.No longer availableEstimate: € 70 / 80 -
#819
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet met geometrisch motief.
#728Michel HeremanPeriod: 1933 - 2000
“Post-apocalyptisch wezen”. Een beeld van turkooiskleurig keramiek. Gemonogrammeerd.
Créature post-apocalyptique . Une sculpture de céramique turquoise. Monogrammée.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 100 / 180 -
#462
“Bader in een berglandschap”. Kleurkrijt op papier. Gesigneerd en gedateerd.
Baigneuse dans un paysage de montagne . Crayons de couleur sur papier. Signé et daté.No longer availableDim. 49 x 35 cmEstimate: € 60 / 100 -
#236
Een Engelse linen-press met onderaan twee laden.
#30
Een 18 karaats geel gouden broche bezet met een camee.
Une broche en or jaune 18 carats sertie d'un camée.No longer availableDim. bruto: 13,95 g 4,5 cmEstimate: € 150 / 250 -
#624
“Personages”. Een collage. Op de achterzijde gesigneerd ‘Louis Van Lint 1971’
“Personnages”. Collage. Signé au verso Louis Van Lint 1971.No longer availableDim. 24 x 14 cmEstimate: € 90 / 110 -
#716
Een kwartrond bibliotheektrapje met vier gevacheteerde treden.
#604
Vitrine à deux corps en quart de lune, le bas à deux portes pleines et avec tiroir en ceinture. Serrures manquent. Vers 1800. A rafraîchir.No longer availableDim. 200 x 104 x 75 cmEstimate: € 80 / 120 -
#498
Een gesculpteerd houten masker. Senufo, Ivoorkust.
Un masque en bois sculpté. Senoufo, Côte d'Ivoire.No longer availableDim. l: 53 cmEstimate: € 65 / 80