#303Steiff
#298
Een gegoten Korintische kapiteel.
#636
#80
Un bracelet esclave en or blanc 18 carats serti de diamants d'un poids combiné de ± 1,12 ct.No longer availableDim. 11,08 gEstimate: € 1300/1500 -
#493
#114L. Joossens
“Boerin met koe”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Fermière avec vache . Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 72 x 56 cmEstimate: € 250/350 -
#594
#232
Een paar kristallen siervazen in bruingepatineerde messingen voet.
#98
Twee opmerkelijke dekselpotten van messing en geblazen glas.
#227
Een recente Zaanse wandklok.
#444
Een glazen tazza en een cakestaander met stolp.
#210
Une paire de boucles d'oreilles en forme de fleur en or blanc 18 carats serties de diamants d'un poids combiné de ± 2,26 ct.No longer availableDim. 7,04 gEstimate: € 1900/2000