Similar lots by type
-
#891Een lot van vijf verschillende glazen presse-papiers met inclusies, waarbij twee met een afbeelding van de Onze-Lieve-Vrouw.
Un lot de cinq presse-papiers en verre, à inclusions, dont deux avec une image de la Sainte Vierge.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#474Een gevarieerd lot kristal en glaswerk, waarbij kleurloze waterglazen, wijnglazen, een rood borrelsetje op dienblad, enz.
Un lot varié de verre et de cristal, comprenant des verres à eau incolores, des verres à vin rouge, un set de verres à schnaps sur plateau, etc...No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#839Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit een driehoekige kom, twee moezelglazen, een wijnglas met gegraveerd decor, zes kristallen glazen met groene kelk, waarbij één afwijkend model en twee glazen kandelaars.
Un lot de verre et de cristal, comprenant un bol de forme triangulaire, deux verres de la Moselle, un verre à vin à décor gravé, six verres en cristal à calices vertes dont un verre de modèle légèrement différent et deux candélabres en verre.No longer availableDim. h: 7 - 30 cmEstimate: € 40 / 50 -
#817Een paars glazen schaal met messingen fries met gestileerde personages in het decor. Vermoedelijk Val St. Lambert.
Une coupe en verre mauve à frise en laiton et personnages stylés dans le décor. Probablement Val St. Lambert.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 60 / 70 -
#461Een vaasje van blauw Muranoglas en twee lang gerekte kleurloze vazen.
Un vase en verre Murano bleu et deux vases à long col incolore.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 30 / 50
Other lots in this auction
-
#470Een gebeeldhouwd houten wandrekje. XIXe eeuw.
Une étagère en bois sculpté. XIXème siècle.No longer availableDim. b: 48 cmEstimate: € 40 / 50 -
#370Een 18 karaats geel gouden broche bezet met pareltje (één ontbreekt), twee hangers waarvan een kruisje en een kleine ring.
Broche en or jaune 18 ct sertie d’une perle (l’autre manque), deux pendentifs dont un crucifix et une petite bague.No longer availableDim. 6,75 gEstimate: € 150 / 200 -
#501Emaux de LouvièreEen crackleware art nouveau vaas met een vrouwenfiguur.
Un vase Art Nouveau crackleware à figure féminine.No longer availableDim. h 21 cmEstimate: € 50 / 80 -
#32“Parklandschap”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd.
”Paysage d’un parc”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 44 x 59 cmEstimate: € 30 / 50 -
#581Een rechthoekige plaquette van Chinees porselein met tekst.
Une plaquette rectangulaire en porcelaine de Chine avec un texte.No longer availableDim. 26 x 37 cmEstimate: € 130 / 150 -
#449Twee kunstboeken:- José Rogelio Buendia et al. “Die Sammlungen des Prado. Malerei vom 12. - 18. Jahrhundert”. Ed. Könemann 1995. In-folio met stofwikkel. Zeer goede staat.- Giovanna Uzzani. “New York Art Museums”. Ed. Scala, Florence 2010. In-folio met stofwikkel. Zeer goede staat.
Deux livres d’Art:- José Rogelio Buendia et al. “Die Sammlungen des Prado. Malerei vom 12. - 18. Jahrhundert”. Ed. Könemann 1995. In-folio et jaquette, en très bon état..- Giovanna Uzzani. “New York Art Museums”. Ed. Scala, Florence 2010. In-folio et jaquette, en très bon état.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#338Een paar kleurloos kristallen apothekerspotten op voet.
Une paire de pots de pharmacie en cristal incolore sur pied.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 100 / 150 -
#596Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
Une carpette d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 202 x 130 cmEstimate: € 40 / 60 -
#888Een cakeschaal van meerkleurig en verguld porselein met bijpassend mes, versierd met een bloemendecor. We voegen er een aardewerken pudding-/cakevorm aan toe.
Un plat à cake en porcelaine polychrome et dorée avec couteau assorti, décoration de fleurs. Nous ajoutons un moule à cake ou pudding.No longer availableDim. l: 38 & 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#530Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Un couloir d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 327 x 94 cmEstimate: € 60 / 100 -
#585Een sobere roodgepatineerde houten kist.
Un coffre en bois sobre à patine rouge.No longer availableDim. b: 96 cmEstimate: € 100 / 120 -
#165Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en een ovale jade cabochon van ± 5 ct.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,20 ct et d’un cabochon de jade pesant ± 5 ct.No longer availableDim. 5,93 gEstimate: € 450 / 550

