Similar lots by type
-
#474Een gevarieerd lot kristal en glaswerk, waarbij kleurloze waterglazen, wijnglazen, een rood borrelsetje op dienblad, enz.
Un lot varié de verre et de cristal, comprenant des verres à eau incolores, des verres à vin rouge, un set de verres à schnaps sur plateau, etc...No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#817Een paars glazen schaal met messingen fries met gestileerde personages in het decor. Vermoedelijk Val St. Lambert.
Une coupe en verre mauve à frise en laiton et personnages stylés dans le décor. Probablement Val St. Lambert.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 60 / 70 -
#461Een vaasje van blauw Muranoglas en twee lang gerekte kleurloze vazen.
Un vase en verre Murano bleu et deux vases à long col incolore.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 30 / 50 -
#839Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit een driehoekige kom, twee moezelglazen, een wijnglas met gegraveerd decor, zes kristallen glazen met groene kelk, waarbij één afwijkend model en twee glazen kandelaars.
Un lot de verre et de cristal, comprenant un bol de forme triangulaire, deux verres de la Moselle, un verre à vin à décor gravé, six verres en cristal à calices vertes dont un verre de modèle légèrement différent et deux candélabres en verre.No longer availableDim. h: 7 - 30 cmEstimate: € 40 / 50 -
#891Een lot van vijf verschillende glazen presse-papiers met inclusies, waarbij twee met een afbeelding van de Onze-Lieve-Vrouw.
Un lot de cinq presse-papiers en verre, à inclusions, dont deux avec une image de la Sainte Vierge.No longer availableEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#453Een lot Chinese en Japanse voorwerpen, bestaande uit een schaaltje, een vingerhoed en twee potjes van cloisonné op messing, een verzilverd reliekhoudertje met een voorstelling van Boeddha, een kalebasvormig porseleinen flesje met dekseltje in de vorm van een paardenhoofd, twee spekstenen stempels in doosje en twee monturen van een dolk, waarbij één met een draak en één met een rat.
Un lot d’objets chinois et japonais, comprenant une coupelle, un dé de couture, deux petits pieds en cloisonné sur laiton, un reliquaire avec représentation de Bouddha, une gourde à couvercle, sous forme de tête de cheval, deux pierres de lard en tampons dans une boîte et deux montures de dagues, une sous forme de dragon et l’autre de rat.No longer availableDim. H. 7 cmEstimate: € 60 / 80 -
#38Een lot meerkleurig Frans aardewerk, bestaande uit een schenkkan, een Madonna met kind en een uiltje. De eerste twee XIXe eeuws. Schilfers.
Un lot de faïence de France, comprenant une verseuse, une Vierge à l’Enfant et un petit hibou. Les deux premiers du XIXème siècle. Eclats.No longer availableDim. h: 14 - 41 cmEstimate: € 60 / 120 -
#237Hergé“De Avonturen van Kuifje: De zwarte rotsen”. Ed. Casterman. Eerste uitgave, 1946. Goede staat.
”De Avonturen van Kuifje: De zwarte rotsen”. Ed. Casterman. Première édition. 1946. Bon état.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#304“Madonna met kind”. Olieverf op paneel. Vermoedelijk XVIIIde eeuws.
”Vierge à l’Enfant”. Huile sur panneau, probablement XVIIIème siècle.No longer availableDim. 30 x 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#376Een gefineerde ronde tafel op centrale poot, eindigend in drie voluten.
Une table ronde en bois de placage sur pied central se terminant en trois volutes.No longer availableDim. h: 78 cm Ø: 100 cmEstimate: € 40 / 60 -
#298Een zamakken vaasje, versierd met een druivenplukkende putto. Op arduinen voetstuk. Begin XXe eeuw.
Un petit vase en régule, décoration d’un putto récoltant le raisin. Sur socle en pierre de taille. Début XXème siècle.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#391Boch La LouvièreKleine jardinière van porselein met polychroom decor. Onderaan gemerkt.
Une petite jardinière en porcelaine, décor polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 50 / 80 -
#819Een paar bronzen wandkandelaars in Lodewijk XV-stijl. We voegen er een derde, afwijkend exemplaar aan toe.
Une paire de candélabres muraux en bronze, style Louis XV. Nous ajoutons un troisième légèrement différent.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 60 / 100 -
#15Il BisonteTwee verschillende zilveren hangers met lederen koord. In originele doos en hoesje.
Deux différents pendentifs à corde en cuir. Dans la boîte et le sachet d’origine.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#698Een paar verchroomde plafonnières met telkens tien lichtpunten en 11 bollen.
Une paire de plafonniers chromés à dix point lumineux et onze boules .No longer availableDim. Ø: 45 cmEstimate: € 120 / 200 -
#423Een messingen schemerlamp.
Une lampe en laiton.No longer availableDim. H. 60 cmEstimate: € 20 / 25 -
#510Een lot van 61 strips, bestaande uit 51 albums van ‘Jommeke’, waaronder enkele eerste drukken (De muzikale Bella, Met Fifi op reis, ...), een abum van ‘Kari Lente’, een album van ‘De lustige kapoentjes’, een album van ‘Thomas Pips’, 3 albums van ‘Nero’ en een album van ‘Langteen en Schommelbuik. Eveneens twee verhalen van Jeff Nys (Pius X & Bernadette) en een Engelstalig kleurboek met strip van Jommeke.
Un lot de 61 bandes dessinées, comprenant 51 albums de ‘Jommeke’ dont des premières éditions tels que Fifi op reis, De muzikale Bella. Un album de ‘Kari Lente, un album des ‘Lustige Kapoentjes’, un album de ‘Thomas Pips’, 3 albums de ‘Nero’ et un album de ‘Langteen en Schommelbuik. Aussi deux histoires par Jeff Nys ( Pius X & Bernadette) et un livre de coloriage de Jommeke. ’.No longer availableEstimate: € 80 / 100

