Similar lots by type
-
#839Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit een driehoekige kom, twee moezelglazen, een wijnglas met gegraveerd decor, zes kristallen glazen met groene kelk, waarbij één afwijkend model en twee glazen kandelaars.
Un lot de verre et de cristal, comprenant un bol de forme triangulaire, deux verres de la Moselle, un verre à vin à décor gravé, six verres en cristal à calices vertes dont un verre de modèle légèrement différent et deux candélabres en verre.No longer availableDim. h: 7 - 30 cmEstimate: € 40 / 50 -
#817Een paars glazen schaal met messingen fries met gestileerde personages in het decor. Vermoedelijk Val St. Lambert.
Une coupe en verre mauve à frise en laiton et personnages stylés dans le décor. Probablement Val St. Lambert.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 60 / 70 -
#474Een gevarieerd lot kristal en glaswerk, waarbij kleurloze waterglazen, wijnglazen, een rood borrelsetje op dienblad, enz.
Un lot varié de verre et de cristal, comprenant des verres à eau incolores, des verres à vin rouge, un set de verres à schnaps sur plateau, etc...No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#891Een lot van vijf verschillende glazen presse-papiers met inclusies, waarbij twee met een afbeelding van de Onze-Lieve-Vrouw.
Un lot de cinq presse-papiers en verre, à inclusions, dont deux avec une image de la Sainte Vierge.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#461Een vaasje van blauw Muranoglas en twee lang gerekte kleurloze vazen.
Un vase en verre Murano bleu et deux vases à long col incolore.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 30 / 50
Other lots in this auction
-
#325Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 6,22 gEstimate: € 450 / 550 -
#287Een paar bronzen wandlampen in de vorm van citroentakken.
Une paire d’appliques sous forme de branches de citronnier.No longer availableDim. H: 24 cmEstimate: € 100 / 120 -
#342Een complete reeks met oude Belgische stafkaarten. Bijgevoegd een Franstalige kaart van Belgisch Congo en een oude geologische kaart van België.
Une série complète de cartes topographiques belges. Nous ajoutons une carte française du Congo belge et une ancienne carte géologique de la Belgique.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#357Een lot geslepen Boheems kristal, bestaande uit een rode vaas, een blauwe vaas op voet en een kleurloze op voet met messingen montuur.
Un lot de cristal de Bohème, comprenant un vase rouge, un vase bleu sur pied et un vase sur pied à montures en laiton.No longer availableDim. h: 24 - 44 cmEstimate: € 40 / 50 -
#52Roger HebbelinckPeriod: 1912 - 1987Een winterlandschap naar Valerius De Saedeleer. Gesigneerd en E.A buiten de plaat.
Un paysage hivernal d’après Valerius De Saedeleer. Signé hors planche.No longer availableDim. 54 x 58 cmEstimate: € 50 / 80 -
#831Een paar verzilverd metalen kandelaars.
Une paire de candélabres en métal argenté.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 35 / 50 -
#493Een paar moderne lampenvoeten van marmer en messing.
Une paire de pieds de lampe en marbre et laiton. Moderne.No longer availableDim. h: 25 cm (z.k.)Estimate: € 30 / 50 -
#77Studio Vandersteen“De Rode Ridder”. Een lot eerste drukken:- 7: De val van Angkor.- 9: De draak van Moerdal. (X2)- 10: Storm over Damme.- 12: De Hoorn van Horak.- 15: De Zwarte wolvin.- 17: De zeekoning.- 20: Kerwyn, de magiër.- 22: De ring van Merlijn. - 74: De vete.- 157: Avalon.- 167: Het masker van de draak.Bijgevoegd latere drukken van ‘Het gebroken zwaard’, ‘De parel van Bagdad’, ‘De vuurgeest’ en ‘Het geheim van Sint-Idesbald’. De laatste met gesigneerde tekening van Claus Scholz en gesigneerd (..)
”De Rode Ridder”. Un lot de premières éditions:- 7: De val van Angkor.- 9: De draak van Moerdal. (X2)- 10: Storm over Damme.- 12: De Hoorn van Horak.- 15: De Zwarte wolvin.- 17: De zeekoning.- 20: Kerwyn, de magiër.- 22: De ring van Merlijn.- 74: De vete.- 157: Avalon.- 167: Het masker van de draak.Nous ajoutons des éditions plus tardives de: ‘Het gebroken zwaard’, ‘De parel van Bagdad’, ‘De vuurgeest’ et ‘Het geheim van Sint-Idesbald’.Ce dernier avec dessin signé par Claus Scholz et(..)No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#368Dekselvaas van polychroom aardewerk. Onderaan gemerkt: Delft.
Un vase à couvercle en faïence polychrome.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 40 / 50 -
#780Een handgeknoopt wollen karpet. Pakistaans werk.
Une carpette en laine nouée main. Pakistan.No longer availableDim. 185 x 120 cmEstimate: € 40 / 60 -
#837“Zwanen” & “Meisje met eendjes”. Twee groepjes van meerkleurig Spaans porselein, waarbij het eerste van Casades en het tweede van Lladro.
”Cygnes” & “ Filles et canards”. Deux groupes en porcelaine d’Espagne, le premier de Casades, le deuxième de Lladro.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#396Drie ronde bijzettafeltjes van messing met glazen bladen.
Trois petites tables rondes en laiton à tablettes en verre.No longer availableDim. Ø: 27 - 59 cmEstimate: € 40 / 50

