Similar lots by type
-
#839Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit een driehoekige kom, twee moezelglazen, een wijnglas met gegraveerd decor, zes kristallen glazen met groene kelk, waarbij één afwijkend model en twee glazen kandelaars.
Un lot de verre et de cristal, comprenant un bol de forme triangulaire, deux verres de la Moselle, un verre à vin à décor gravé, six verres en cristal à calices vertes dont un verre de modèle légèrement différent et deux candélabres en verre.No longer availableDim. h: 7 - 30 cmEstimate: € 40 / 50 -
#891Een lot van vijf verschillende glazen presse-papiers met inclusies, waarbij twee met een afbeelding van de Onze-Lieve-Vrouw.
Un lot de cinq presse-papiers en verre, à inclusions, dont deux avec une image de la Sainte Vierge.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#817Een paars glazen schaal met messingen fries met gestileerde personages in het decor. Vermoedelijk Val St. Lambert.
Une coupe en verre mauve à frise en laiton et personnages stylés dans le décor. Probablement Val St. Lambert.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 60 / 70 -
#474Een gevarieerd lot kristal en glaswerk, waarbij kleurloze waterglazen, wijnglazen, een rood borrelsetje op dienblad, enz.
Un lot varié de verre et de cristal, comprenant des verres à eau incolores, des verres à vin rouge, un set de verres à schnaps sur plateau, etc...No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#461Een vaasje van blauw Muranoglas en twee lang gerekte kleurloze vazen.
Un vase en verre Murano bleu et deux vases à long col incolore.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 30 / 50
Other lots in this auction
-
#467Een gems van gesneden hout. Zwarte woud.
Un chamois en bois sculpté. Foret Noir.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 30 / 40 -
#410Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een blauwe topaas van ± 1,34 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’une topaze bleue de ± 1,34 ct.No longer availableDim. 3,30 gEstimate: € 200 / 300 -
#486Een handgeknoopt Marokkaans wollen tapijt.
Un tapis du Maroque en laine nouée main.No longer availableDim. 166 x 85 cmEstimate: € 30 / 50 -
#5Girard PerregauxEen roestvrij stalen horloge. Quartz. Swiss.
Montre en acier inoxydable. Quartz. Swiss.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#745Een witmetalen lantaarn. Eén glas gebroken.
Une lanterne en métal blanc. Un verre cassé.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 50 / 80 -
#21Een lot van vijf oude tinnen chocoladevormen en een grote houten vorm.
Un lot de cinq moules à chocolat anciens en étain et un grand bol en bois.No longer availableDim. b: 8 - 29 cmEstimate: € 40 / 50 -
#558Een balustervaas en een dekselpot van Chinees porselein, versierd met een meerkleurig decor van pioenen. Omstreeks 1900. De balustervaas op houten sokkel,
Un vase balustre en un pot à couvercle en porcelaine de Chine, décoration de pivoines polychromes. +- 1900.No longer availableDim. h: 85 & 32 cmEstimate: € 200 / 300 -
#121Een albasten kolompendule met messingen monturen. Deksel gerestaureerd. Met slinger en sleutel.
Une pendule en albâtre en colonne à montures en laiton. Couvercle à été restauré. Avec balancier et clé.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#766Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 260 x 143 cmEstimate: € 100 / 120 -
#648Een gebeeldhouwde houten stoel van twee gebeeldhouwde planken massief hout. De rugleuning in de vorm van een maniok stampende vrouw. Afrikaans werk.
Une chaise en bois sculpté fait à partir de deux planches en bois massif. Le dos en forme de femme qui pétrit du manioc. Travail africain.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 80 / 120 -
#58Een Madonna met kind met gewaden en met twee vaasjes. Onder drie glazen stolpen. Brussel, omstreeks 1900. Eén stolp met barst.
Une Vierge à l’Enfant en habits et deux petits vases. Sous cloches. Bruxelles, +- 1900. Une cloche fissurée.No longer availableDim. H. 47 & 37 cmEstimate: € 80 / 120 -
#826Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 213 x 135 cmEstimate: € 50 / 80

