Similar lots by type
-
#64
"Flemish Art" Luxe Portfolio hedendaagse Vlaamse beeldende kunst. Editie 1999-2000 met 10 lithografieën van: Hugo Claus, Ward Lernout, Merel, Pjeroo Roobjee, Adi Steurbaut, Hans Vandekerckhove, Jef Van Grieken, Jef van Tuerenhout, Bruno Vekemans, Jef Wauters. Genummerd 299/500
"Flemish Art" Luxury Portfolio contemporary Flemish visual arts. 1999-2000 edition with 10 lithographs by: Hugo Claus, Ward Lernout, Merel, Pjeroo Roobjee, Adi Steurbaut, Hans Vandekerckhove, Jef Van Grieken, Jef van Tuerenhout, Bruno Vekemans, Jef Wauters. Numbered 299/500No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#39Anthonie VictorynsPeriod: 1620 - 1656
"Drinkgelag in de herberg." Olieverf op paneel. Gedateerd 1642 (op tafelboord). Aangekocht bij Kunsthandel E. Verkest te Tielt in 1975.
"Drinking spree in the tavern." Oil on panel. Dated 1642 (on tabletop edge). Purchased from Kunsthandel E. Verkest in Tielt in 1975.No longer availableDim. 68 x 95 cmEstimate: € 1800 / 2000 -
#179
Een lot van 5 kleurloos geslepen kristallen glazen.
A lot of 5 colorless cut crystal glasses.No longer availableDim. H. 13,5 Ø 7,5 cmEstimate: € 20 / 25 -
#90
Een robuuste houten bijzettafel.
A robust wooden side table.No longer availableDim. 130 x 80 x 90 cmEstimate: € 50 / 100 -
#35Alexander AdriaenssenPeriod: 1587 - 1661
"Keukenstilleven met opulente maaltijd van vis, kip en varken, met kat in de achtergrond." Toegeschreven aan.Aangekocht bij antiquair Jean De Pourcq in 1969.
"Kitchen still life with opulent meal of fish, chicken, and pork, with cat in the background." Attributed. Purchased from antiquarian Jean De Pourcq in 1969.No longer availableDim. 110 x 147 cmEstimate: € 10000 / 15000
Other lots in this auction
-
#4
Een art deco tafel, met messingen rand en beslag, Empire inspiratie.
An Art Deco table, with brass trim and fittings, Empire inspired.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#3
Een art deco tafel, met messingen rand en beslag, Empire inspiratie.
An Art Deco table with brass edge and fittings, inspired by Empire style.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#177
Een lot van 8 geslepen kristallen glazen, met groene rand en bodem.
A set of 8 cut crystal glasses, with green rim and base.No longer availableDim. H. 12;5 Ø 7,3 cmEstimate: € 40 / 45 -
#65
"Flemish Art" Luxe Portfolio hedendaagse Vlaamse beeldende kunst. Editie 1999-2000 met 10 lithografieën van: Hugo Claus, Ward Lernout, Merel, Pjeroo Roobjee, Adi Steurbaut, Hans Vandekerckhove, Jef Van Grieken, Jef van Tuerenhout, Bruno Vekemans, Jef Wauters. Genummerd 300/500
"Flemish Art" Luxury Portfolio of contemporary Flemish visual art. 1999-2000 Edition with 10 lithographs by: Hugo Claus, Ward Lernout, Merel, Pjeroo Roobjee, Adi Steurbaut, Hans Vandekerckhove, Jef Van Grieken, Jef van Tuerenhout, Bruno Vekemans, Jef Wauters. Numbered 300/500.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#192
Een vintage bureaulamp in verguld metaal en bruin kunststof.
A vintage desk lamp in gold-plated metal and brown plastic.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#148Val Saint Lambert
Een lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale.
A lot of 6 colorless cut crystal glasses, model Yale.No longer availableDim. H. 16 Ø 6,2 cmEstimate: € 35 / 40 -
#167Val Saint Lambert
Een lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale Fluté.
A set of 6 colorless cut crystal glasses, Yale Fluté model.No longer availableDim. H. 16 Ø 6,2 cmEstimate: € 35 / 40 -
#129Val Saint Lambert
Een lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Duc.
A set of 6 colorless cut crystal glasses, Duc model.No longer availableDim. H. 13,5 Ø 7,7 cmEstimate: € 35 / 40 -
#18
Een notenhouten boekenkast met 6 deuren waaronder 3 met groen glas.
A walnut bookcase with 6 doors, including 3 with green glass.No longer availableDim. 219 x 40 x 385 cmEstimate: € 150 / 200 -
#37Hendrik Maertenszoon SorghPeriod: 1611 - 1670
"Drinkgelag in de herberg." Olieverf op paneel. Gesigneerd. Aangekocht in 1970 uit privébezit te Gent. Toeschrijving door Paul Eeckhout (Conservator Museum voor Schone Kunsten te Gent in 1968. Ook bemerkt dat dit voormalig achthoekig werk naar een rechthoek is vergroot.
"Drinking bout in the inn." Oil on panel. Signed. Purchased in 1970 from a private collection in Ghent. Attribution by Paul Eeckhout (Curator of the Museum of Fine Arts in Ghent in 1968). Also noted that this former octagonal work has been enlarged to a rectangle.No longer availableDim. 54 x 74 cmEstimate: € 14000 / 18000 -
#171Val Saint Lambert
Een lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale Fluté.
A set of 6 colorless cut crystal glasses, Yale Fluté model.No longer availableDim. H. 16 Ø 6,2 cmEstimate: € 35 / 40 -
#166Val Saint Lambert
Een lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale Fluté.
A set of 6 colorless cut crystal glasses, Yale Fluté model.No longer availableDim. H. 16 Ø 6,2 cmEstimate: € 35 / 40