#35Alexander AdriaenssenPeriod: 1587 - 1661"Keukenstilleven met opulente maaltijd van vis, kip en varken, met kat in de achtergrond." Toegeschreven aan.Aangekocht bij antiquair Jean De Pourcq in 1969.
"Kitchen still life with opulent meal of fish, chicken, and pork, with cat in the background." Attributed. Purchased from antiquarian Jean De Pourcq in 1969.No longer availableDim. 110 x 147 cmEstimate: € 10000 / 15000 -
#64"Flemish Art" Luxe Portfolio hedendaagse Vlaamse beeldende kunst. Editie 1999-2000 met 10 lithografieën van: Hugo Claus, Ward Lernout, Merel, Pjeroo Roobjee, Adi Steurbaut, Hans Vandekerckhove, Jef Van Grieken, Jef van Tuerenhout, Bruno Vekemans, Jef Wauters. Genummerd 299/500
"Flemish Art" Luxury Portfolio contemporary Flemish visual arts. 1999-2000 edition with 10 lithographs by: Hugo Claus, Ward Lernout, Merel, Pjeroo Roobjee, Adi Steurbaut, Hans Vandekerckhove, Jef Van Grieken, Jef van Tuerenhout, Bruno Vekemans, Jef Wauters. Numbered 299/500No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#39Anthonie VictorynsPeriod: 1620 - 1656"Drinkgelag in de herberg." Olieverf op paneel. Gedateerd 1642 (op tafelboord). Aangekocht bij Kunsthandel E. Verkest te Tielt in 1975.
"Drinking spree in the tavern." Oil on panel. Dated 1642 (on tabletop edge). Purchased from Kunsthandel E. Verkest in Tielt in 1975.No longer availableDim. 68 x 95 cmEstimate: € 1800 / 2000 -
#90Een robuuste houten bijzettafel.
#179Een lot van 5 kleurloos geslepen kristallen glazen.
A lot of 5 colorless cut crystal glasses.No longer availableDim. H. 13,5 Ø 7,5 cmEstimate: € 20 / 25
#190Een vintage medisch nachtkastje op wielen in glas en metaal met bijbehorende glazen kommen.
A vintage medical bedside table on wheels in glass and metal with matching glass bowls.No longer availableDim. 60 x 39 x 85 cmEstimate: € 80 / 120 -
#155Val Saint LambertEen lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale.
A lot of 6 colorless cut crystal glasses, model Yale.No longer availableDim. H. 16 Ø 6,2 cmEstimate: € 35 / 40 -
#70PhilipsEen design bureaulamp Timor 69. Kleur: Donkergroen/Zwart. Ontwerp Louis Kalff 1955
A design desk lamp Timor 69. Color: Dark green/Black. Design by Louis Kalff in 1955.No longer availableDim. h 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#16Een paar mahoniehouten Empire stoelen met groenlederen zit. Ouderdom en gebruiksschade.
A pair of mahogany Empire chairs with green leather seats. Age and signs of use.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#166Val Saint LambertEen lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale Fluté.
#6Een art deco tafel, met messingen rand en beslag, Empire inspiratie.
An Art Deco table, with brass edging and fittings, Empire inspired.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#31ArtifortEen paar zwartlederen armstoelen. Model PACO 2009.
A pair of black leather armchairs. Model PACO 2009.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#81Een eikenhouten Mechels bijzetmeubel als boekenkast.
An oak Renaisacnce style sideboard used as a bookcase.No longer availableDim. 108 x 145 x 45 cmEstimate: € 100 / 120 -
#153Val Saint LambertEen lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale.
#172Val Saint LambertEen lot van 3 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale Fluté.
A set of 3 colorless cut crystal glasses, Yale Fluté model.No longer availableDim. H. 16 Ø 6,2 cmEstimate: € 35 / 40 -
#14Een set van vier groenlederen armstoelen. Medio XXste eeuw.
A set of four green leather armchairs. Mid-20th century.No longer availableDim. 86 x 69 x 58 cmEstimate: € 50 / 100 -
#73PhilipsEen design bureaulamp Timor 69. Kleur: Donkergroen/Zwart. Ontwerp Louis Kalff 1955.
A Timor 69 design desk lamp. Color: Dark green/Black. Designed by Louis Kalff in 1955.No longer availableDim. h 50 cEstimate: € 100 / 150