Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Hollands eikenhouten buffet met twee deuren. Gesigneerd en gedateerd: 1721. ‘Cordt. Hinrick Vreügdt. Anno 1721. Den. 13. Mai. M. I.H.L.F’

Een Hollands eikenhouten buffet met twee deuren. Gesigneerd en gedateerd: 1721. ‘Cordt. Hinrick Vreügdt. Anno 1721. Den. 13. Mai. M. I.H.L.F’

A Dutch oak buffet with two doors. Signed and dated: 1721. 'Cordt. Hinrick Vreügdt. Anno 1721. Den. 13. Mai. MIHLF'
Dim. 115 x 174 x 51 cm
SKU: 0703230196.
Auction day: 7 March 2023 19:00
Catalogue #196
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #39
    Remy De Pileceyn
    Period: 1920 - 1986

    “Portret.” Gemengde techniek. Gesigneerd.

    "Portrait." Mixed technique. Signed.
    No longer available
    Dim. 46 x 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #476
    Goum

    Een zijden bidkleed. Handgeknoopt.

    A silk prayer rug. Hand-knotted.
    No longer available
    Dim. 182 x 94 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #630

    Een parelhalssnoer met 18 karaats geelgouden slot.

    A pearl necklace with an 18 karat yellow gold clasp.
    No longer available
    Dim. l: 27 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #378
    Limoges

    Art Nouveau porseleinen vaas met bloemendecor. Onderaan gemerkt.

    Art Nouveau porcelain vase with floral decoration. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. H. 26 cm
    Estimate: € 75 / 80
  • #537

    Een gazelle-gewei op muurplaat.

    Gazelle antlers on wall plate.
    No longer available
    Dim. l: 100 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #228
    Léon Vogelaar

    Een paar ronde bronzen plaquettes met voorstelling van Albert I en Elisabeth. Vergulde omlijsting. Ten gunste van de Foyer des Orphelins, Bruxelles.

    A pair of round bronze plaques depicting Albert I and Elisabeth. Gold-plated frame. In favor of the Foyer des Orphelins, Bruxelles.
    No longer available
    Dim. Ø 18,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #587
    Matador Solingen Germany

    Een “Original Buffalo Skinner” jachtmes met lederen schede, gemarkeerd “Matador Solingen Germany”.

    An "Original Buffalo Skinner" hunting knife with leather sheath, marked "Matador Solingen Germany".
    No longer available
    Dim. 37,5 x 8cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #15

    Een pijpenkop van gebeeldhouwd buxushout met voorstelling van lopende herten. Dekseltje van zilver of verzilverd metaal.

    A pipe bowl of carved boxwood depicting walking deer. Lid of silver or silver-plated metal.
    No longer available
    Dim. L: 10 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #674

    Een ronde wandklok met handgeschilderde wijzerplaat op glas en met messingen boord.

    A round wall clock with a hand-painted dial on glass and a brass border.
    No longer available
    Dim. 28x35cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #82
    Jean-Jacques Foulon

    “Stilleven met Eend.“ Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Still Life with Duck.” Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 60 x 120 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #72
    Albert Van Hecke
    Period: 1909 - 1993

    “Lichtspel op de Schelde”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1958.

    “Light play on the Scheldt”. Oil on board. Signed and dated 1958.
    No longer available
    Dim. 26 x 32 cm
    Estimate: € 12 / 200
  • #137

    Een paar rococo vuurbokken van verguld en donker gepatineerd brons. In de vorm van engeltjes gezeten op een basis gedeeltelijk leeuw, gedeeltelijk rocaille. XIXde eeuw.

    A pair of rococo fire andirons in gilt and dark patinated bronze. In the shape of cherubs seated on a base partly lion, partly rocaille. XIXth century.
    No longer available
    Dim. H. 42 cm
    Estimate: € 600 / 800
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 Maart 2023

Veiling volledig - 705 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 3 en Zaterdag 4 Maart van 10.00u tot 17.00u

7 March 2023 19:00
8 March 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 7 March 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More