#39Remy De PileceynPeriod: 1920 - 1986“Portret.” Gemengde techniek. Gesigneerd.
"Portrait." Mixed technique. Signed.No longer availableDim. 46 x 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#476GoumEen zijden bidkleed. Handgeknoopt.
A silk prayer rug. Hand-knotted.No longer availableDim. 182 x 94 cmEstimate: € 120 / 200 -
#630Een parelhalssnoer met 18 karaats geelgouden slot.
#537Een gazelle-gewei op muurplaat.
#228Léon VogelaarEen paar ronde bronzen plaquettes met voorstelling van Albert I en Elisabeth. Vergulde omlijsting. Ten gunste van de Foyer des Orphelins, Bruxelles.
#15Een pijpenkop van gebeeldhouwd buxushout met voorstelling van lopende herten. Dekseltje van zilver of verzilverd metaal.
A pipe bowl of carved boxwood depicting walking deer. Lid of silver or silver-plated metal.No longer availableDim. L: 10 cmEstimate: € 30 / 50 -
#674Een ronde wandklok met handgeschilderde wijzerplaat op glas en met messingen boord.
A round wall clock with a hand-painted dial on glass and a brass border.No longer availableDim. 28x35cmEstimate: € 40 / 60 -
#82Jean-Jacques Foulon“Stilleven met Eend.“ Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Still Life with Duck.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 60 x 120 cmEstimate: € 40 / 60 -
#72Albert Van HeckePeriod: 1909 - 1993“Lichtspel op de Schelde”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1958.
“Light play on the Scheldt”. Oil on board. Signed and dated 1958.No longer availableDim. 26 x 32 cmEstimate: € 12 / 200 -
#137Een paar rococo vuurbokken van verguld en donker gepatineerd brons. In de vorm van engeltjes gezeten op een basis gedeeltelijk leeuw, gedeeltelijk rocaille. XIXde eeuw.
A pair of rococo fire andirons in gilt and dark patinated bronze. In the shape of cherubs seated on a base partly lion, partly rocaille. XIXth century.No longer availableDim. H. 42 cmEstimate: € 600 / 800