#514Salvador Dali“Bloemen”. Twee rasterdrukken. Gesigneerd en E.A. buiten de plaat.
#528Een houten ronde tafel met centrale poot.
#249F. Vermeylen“Bloemenstilleven met blauwe vaas.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Flower still life with blue vase.” Oil paint on panel. Signed.No longer availableDim. 48 x 39 cmEstimate: € 80 / 120 -
#632Constant De Swerts“Vaas met strobloemen”. Een aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1954.
#161GuérinEen aardewerken bolle vaas met bruin en blauw glazuur.
#523Een grote staande Boeddha van verguld hout.
#458Christian DefaysVrouwentorso. Gemerkt. Gesigneerd en genummerd achteraan.
#287LarouiEen set van vier Italiaanse dekselpotten van polychroom aardewerk.
A set of four Italian covered pots made of polychrome earthenware.No longer availableDim. h - 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#325Een etui met twaalf koffielepels en een suikertang van verzilverd metaal.
#123Een paar verguld bronzen appliques met vijf lichtpunten en glaspasta rozetten als kapjes, twee hersteld aan de binnenrand. Begin 20ste eeuw.
A pair of gilt bronze appliques with five light points and glass paste rosettes as caps, two repaired on the inner edge. Early 20th century.No longer availableDim. h 95 cmEstimate: € 100 / 120 -
#687Val Saint-LambertEen ronde coupe van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Niet gemerkt.
A round coupe of cut crystal, coloured red throughout. Not marked.No longer availableDim. Ø 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
An 18 carat white gold ring set with diamonds with a combined weight of +- 1.38 ct.No longer availableDim. 7,24 gEstimate: € 950 / 1100