#360Een 18 karaats geelgouden hanger bezet met jade en briljanten in zilver gezet met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct. en email.
#333Een lot verzilverd metaal met bestekken en schotels. En een zilveren servetring gemerkt van Wolfers.
lot of silver-plated metal with cutlery and dishes. And a silver napkin ring marked Wolfers.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#302“L’église de St. Jean Evangeliste à Bois le duc”, “L’Abay de St. Bernard”, “L’église de St. Servais a Maestricht”, “L’église de St. Christophe a Ruremonde”, “Maestricht” & “La ville Bois-Le-Duc”. Zes oude gravures. XVIIe eeuw.
“L'église de St. Jean Evangeliste à Bois le duc”, “L'Abay de St. Bernard”, “L'église de St. Servais a Maestricht”, “L'église de St. Christophe a Ruremonde”, “ Maastricht” & “La ville Bois-Le-Duc”. Six old engravings. XVII century.No longer availableDim. 15 x 18 cmEstimate: € 35 / 45 -
#234“Guinea Pigs”. Een kleurengravure naar G. Morland d.d. 1790.
Guinea pigs. A colour engraving after G. Morland dated 1790.No longer availableDim. 52 x 40 cmEstimate: € 75 / 100 -
#601Lot van 4 geglazuurd aardewerken kruikjes, vermoedelijk 16e eeuws replica.
lot of 4 glazed earthenware jugs, presumably 16th century replica.No longer availableDim. 13cm x Ø6cmEstimate: € 60 / 100 -
#191Een kristallen luchter met negen lichtarmen in twee rijen.
An old view-master with numerous discs, including the 1958 World Exhibition, marriage of Boudewijn and Fabiola, etc.No longer availableDim. H: 9 cmEstimate: € 25 / 40 -
#404J. Callens“Damesportret.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#37O.I.P. GandEen messingen microscoop.
A brass microscope.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 40 / 60