Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Hollands eikenhouten buffet met twee deuren. Gesigneerd en gedateerd: 1721. ‘Cordt. Hinrick Vreügdt. Anno 1721. Den. 13. Mai. M. I.H.L.F’

Een Hollands eikenhouten buffet met twee deuren. Gesigneerd en gedateerd: 1721. ‘Cordt. Hinrick Vreügdt. Anno 1721. Den. 13. Mai. M. I.H.L.F’

A Dutch oak buffet with two doors. Signed and dated: 1721. 'Cordt. Hinrick Vreügdt. Anno 1721. Den. 13. Mai. MIHLF'
Dim. 115 x 174 x 51 cm
SKU: 0703230196.
Auction day: 7 March 2023 19:00
Catalogue #196
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #370

    Een halsketting met schakels van zilver bezet met marcassiet.

    Necklace with silver links set with marcassite.
    No longer available
    Dim. 73,75 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #281

    Een terrine met onderschaal van Frans polychroom aardewerk. Gedecoreerd met figuren.

    A tureen with bottom dish of French polychrome earthenware. Decorated with figures.
    No longer available
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #439
    Jan Helen

    “A la Recherche” Gemengde techniek op paneel. Gemonogrammeerd. Gedateerd 1968.

    “A la Recherche” Mixed media on panel. Monogrammed. Dated 1968.
    No longer available
    Dim. 60 x 78 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #328

    Houten klokje.

    Wooden clock.
    No longer available
    Dim. h35cm b23cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #24

    Een lot van zes Venetiaanse modeprenten. Aquarel op papier. gemonogrammeerd GB.

    A lot of six Venetian fashion prints. Watercolour on paper. monogrammed GB.
    No longer available
    Dim. + - 20 x 14 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #87
    Delheid

    Een lot van 3 stuks zilveren kelkjes, peper & zout en mosterd. Gemerkt.

    A lot of 3 silver chalices pepper & salt and mustard. Marked.
    No longer available
    Dim. h14cm 300g
    Estimate: € 100 / 150
  • #657

    Een bronzen siervaas in empirestijl. Divers gesculpteerd met mythische hoofden in reliëf en handvat.

    A bronze decorative vase in Empire style. Variously sculpted with mythical heads in relief and handle.
    No longer available
    Dim. H: 45 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #78

    Een messingen kandelaar met vijf lichtpunten. Gedragen door vier olifantenhoofden als poten.

    A brass candlestick with five light points. Carried by four elephant heads as legs.
    No longer available
    Dim. h 55 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #553

    Een zijden kleedje. Verkleuring.

    A silk rug. Discoloration.
    No longer available
    Dim. 210 x 134 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #450

    Een 18 karaats wit en geelgouden ring bezet met een centrale saffier van +- 1 ct. en briljanten en diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.

    An 18 karat white and yellow gold ring set with a central sapphire of +- 1 ct. and diamonds and diamond baguettes with a combined weight of +- 1 ct.
    No longer available
    Dim. 6,54 g
    Estimate: € 1100 / 1200
  • #403

    Een lot van vier Chinees porseleinen borden met blauw en wit decor.

    A lot of four Chinese porcelain plates with blue and white decor.
    No longer available
    Dim. Ø 23,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #605

    Een Chinees zwartgelakt bijzettafeltje met glazen blad met verguld geschilderd decor. Krassen aan het glas.

    A Chinese black lacquered side table with glass top with gilt painted decor. Scratches on the glass.
    No longer available
    Dim. 51 x 55 x 45 cm
    Estimate: € 70 / 80
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 Maart 2023

Veiling volledig - 705 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 3 en Zaterdag 4 Maart van 10.00u tot 17.00u

7 March 2023 19:00
8 March 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 7 March 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More