#95Een reservistenpijp met kop van handbeschilderd porselein, steel van diverse houtsoorten en hoorn. Gedateerd 1900-1902 en met opschrift “Hoch lebe der Reservemann”.
A reservist pipe with head of hand-painted porcelain, stem of various types of wood and horn. Dated 1900-1902 and with the inscription “Hoch lebe der Reservemann”.No longer availableDim. L: 95 cmEstimate: € 120 / 160 -
#637FangDeurtje in gesculpteerd hout, in relief gesierd met een figuur, Fang, Gabon.
Door in carved wood, decorated in relief with a figure, Fang, Gabon.No longer availableDim. 38 x 27cmEstimate: € 40 / 60 -
#347Een paar tafelstukjes van biscuit in de vorm van een jongen en een meisje op priëlen. Omstreeks 1900. Beide genummerd.
A pair of biscuit table pieces in the shape of a boy and a girl on arbours. Circa 1900. Both numbered.No longer availableDim. H. 21,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#169A Edmonson“Zeezicht van op duinen”, schilderij olieverf op doek, onderaan gesigneerd “Edmonson”.
"Sea view from the dunes", painting oil on canvas, signed at the bottom "Edmonson".No longer availableDim. 68 x 98cmEstimate: € 80 / 120 -
#379“Boszicht in drie kleuren.” Aquarel op papier. Met schet in potlood. Kleine kras in de verf midden onderaan.
“Forest view in three colours.” Watercolour on paper. With sketch in pencil. Small scratch in the paint at the bottom centre.No longer availableDim. 48 x 74 cmEstimate: € 380 / 480 -
#214Isidore OpsomerPeriod: Lier 1878 - Antwerpen 1967“Zicht op Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#605Een Chinees zwartgelakt bijzettafeltje met glazen blad met verguld geschilderd decor. Krassen aan het glas.
#361Een lot van 4 religieuze beeldjes uit porselein en biscuit.
#219J.M.C.“Vissersfamilies op het strand bij een woelige zee”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd en gedateerd 1868.
#394Een studie en collage “Naïve alpenwei met boerderij en koeien, te Appenzell.” Aquarel op papier en collage met olieverf op doek.
study and collage “Naïve alpine meadow with farm and cows, in Appenzell.” Watercolour on paper and collage with oil on canvas.No longer availableDim. 34 x 27,5 & 50 x 40 cmEstimate: € 380 / 480