Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Hollands eikenhouten buffet met twee deuren. Gesigneerd en gedateerd: 1721. ‘Cordt. Hinrick Vreügdt. Anno 1721. Den. 13. Mai. M. I.H.L.F’

Een Hollands eikenhouten buffet met twee deuren. Gesigneerd en gedateerd: 1721. ‘Cordt. Hinrick Vreügdt. Anno 1721. Den. 13. Mai. M. I.H.L.F’

A Dutch oak buffet with two doors. Signed and dated: 1721. 'Cordt. Hinrick Vreügdt. Anno 1721. Den. 13. Mai. MIHLF'
Dim. 115 x 174 x 51 cm
SKU: 0703230196.
Auction day: 7 March 2023 19:00
Catalogue #196
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #224
    J Dermul

    “Stilleven met bloempot”, schilderij olie op paneel, gedateerd ‘97, gesigneerd onderaan “J.Dermul”, ingekaderd.

    “Still life with flower pot”, painting oil on panel, dated '97, signed at the bottom “J.Dermul”, framed.
    No longer available
    Dim. 48 x 59cm
    Estimate: € 125 / 175
  • #703

    Een fauteuil en een armstoel in Régencestijl.

    Two different armchairs in Régence style.
    No longer available
    Dim. H: 93-95 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #302

    “L’église de St. Jean Evangeliste à Bois le duc”, “L’Abay de St. Bernard”, “L’église de St. Servais a Maestricht”, “L’église de St. Christophe a Ruremonde”, “Maestricht” & “La ville Bois-Le-Duc”. Zes oude gravures. XVIIe eeuw.

    “L'église de St. Jean Evangeliste à Bois le duc”, “L'Abay de St. Bernard”, “L'église de St. Servais a Maestricht”, “L'église de St. Christophe a Ruremonde”, “ Maastricht” & “La ville Bois-Le-Duc”. Six old engravings. XVII century.
    No longer available
    Dim. 15 x 18 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #151

    Een aardewerken vaas gedecoreerd met saters en blauw glazuur. Gemerkt onderaan: E. Aubry.

    An earthenware vase decorated with satyrs and blue glaze. Marked at the bottom: E. Aubry.
    No longer available
    Dim. h 53,5 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #286

    Een paar mahoniehouten nachtkastjes met marmeren bladen. Telkens met een lade en een deurtje en met bronsbeslag. begin XXste eeuw.

    A pair of mahogany bedside tables with marble tops. Each with a drawer and a door and with bronze fittings. early XXth century.
    No longer available
    Dim. H. 85 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #552
    Deknudt

    Een Louis XV stijl spiegel in hout gesculpteerd en verguld. Snijwerk en geslepen spiegelglas, gefabriceerd door Deknudt Mirrors.

    A Louis XV style mirror carved in wood and gilded. Carving and ground mirror glass, manufactured by Deknudt Mirrors.
    No longer available
    Dim. 93 x 46cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #390

    Een lange parelhalssnoer bezet met één cognackleurige diamant princess cut in zilver gezet met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.

    A long pearl necklace set with one cognac colored princess cut diamond set in silver with a combined weight of +- 0.70 ct.
    No longer available
    Dim. l: 60 cm
    Estimate: € 700 / 800
  • #190

    Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,66 ct. EVVS1.

    An 18 carat white gold ring set with brilliants with a combined weight of +- 0.66 ct. EVVS1.
    No longer available
    Dim. 4,20 g
    Estimate: € 1550 / 1650
  • #625

    Een arduinen terrastafel met gietijzeren voet.

    A bluestone patio table with a cast iron base.
    No longer available
    Dim. h 110 x 80 x 51
    Estimate: € 50 / 70
  • #156

    Een lot van twee Mechelse kasten met leeuwenhoofden in snijwerk en opzet, glas in lood deuren met stervorm. En 1 houten tafel verlengbaar met 3 middenpanelen. Donker eikenhout.

    A lot of two Mechelen cabinets with lion heads in carving and design, stained glass doors with star shape. And 1 wooden table extendable with 3 central panels. Dark oak wood.
    No longer available
    Dim. 235 x 125cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #311
    Val Saint Lambert

    Een coupe van kleurloos kristal met verzilverde voet. Gemerkt.

    A coupe of colourless crystal with a silver-plated base. Marked.
    No longer available
    Dim. Ø: 22 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #46

    Een lot van 6 eikenhouten stoelen met detail snijwerk, rieten zit-en rugvlak en gedraaide poten.

    Lot of 6 oak chairs with detailed carving, wicker seat and back and turned legs.
    No longer available
    Dim. h108 x l40 x b46
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 Maart 2023

Veiling volledig - 705 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 3 en Zaterdag 4 Maart van 10.00u tot 17.00u

7 March 2023 19:00
8 March 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 7 March 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More