Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Hollands eikenhouten buffet met twee deuren. Gesigneerd en gedateerd: 1721. ‘Cordt. Hinrick Vreügdt. Anno 1721. Den. 13. Mai. M. I.H.L.F’

Een Hollands eikenhouten buffet met twee deuren. Gesigneerd en gedateerd: 1721. ‘Cordt. Hinrick Vreügdt. Anno 1721. Den. 13. Mai. M. I.H.L.F’

A Dutch oak buffet with two doors. Signed and dated: 1721. 'Cordt. Hinrick Vreügdt. Anno 1721. Den. 13. Mai. MIHLF'
Dim. 115 x 174 x 51 cm
SKU: 0703230196.
Auction day: 7 March 2023 19:00
Catalogue #196
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #240

    Een 18 karaatswit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,44 ct. en een parel.

    An 18 carat white gold ring set with brilliants with a combined weight of +- 0.44 ct and a pearl.
    No longer available
    Dim. 8,35 g p:1 cm
    Estimate: € 700 / 800
  • #301
    H. Bequet Quaregnon

    Een set van vier polychroom aardewerken stukken, waaronder twee schalen, een kruik en een doosje in de vorm van een gitaar. Met vergulde rand. Jaren 50. Minieme slijtage, grote schaal met schilfer aan de rand.

    Set of four polychrome earthenware pieces, including two bowls, a jug and a box in the shape of a guitar. With gilded edge. 1950s. Minimal wear, large bowl with flake on the edge.
    No longer available
    Dim. H: 5-27 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #75

    Een vintage tafellamp in kunstbrons. Gesimuleerde olielamp met geel wit glazen lampenkap. 3 poten en center met gesculpteerd reliëf en dameshoofden afgebeeld.

    A vintage table lamp in zamac. Simulated oil lamp with yellow and white glass lampshade. 3 legs and center with sculptured relief and ladies' heads.
    No longer available
    Dim. 59 x Ø26cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #386
    Indo-Bidjar

    Een wollen karpet. Handgeknoopt.

    A wool rug. Hand-knotted.
    No longer available
    Dim. 143 x 67 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #54
    Period: 1823-1905

    “Opmerkelijke figuren”. Een lijst met acht ingekleurde prenten, met o.m. de bekende worstelaar Pouzeke Soep.

    "Remarkable Figures". A frame with eight colored prints, including the famous wrestler Pouzeke Soep.
    No longer available
    Dim. 14,5 x 10,5 cm (x 8)
    Estimate: € 80 / 100
  • #115

    Een klein pijpje met kop van gebeeldhouwd meerschuim met voorstelling van een rustende vrouw met hoed op rozen. Hoornen mondstuk (verbinding hersteld).

    A small pipe with a head of sculpted meerschaum depicting a resting woman with a hat on roses. Horn mouthpiece (connection restored).
    No longer available
    Dim. L: 12 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #597

    Een dekselvaas van Chinees porselein met een famille rose decor van bloemen en vogels in uitsparingen op lichtblauwe fond. Medio XXste eeuw. Schilfer aan de rand van het deksel.

    A Chinese porcelain lidded vase with a famille rose decor of flowers and birds in recesses on a light blue background. Mid XXth century. Chip on the edge of the lid.
    No longer available
    Dim. H. 46 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #29
    Selper

    “Tuinzicht.” Aquarel op papier. Gesigneerd. Gedateerd ‘54.

    “Garden view.” Watercolour on paper. Signed. Dated '54.
    No longer available
    Dim. 25 x 32 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #349

    Kleine eikenhouten linnenkoffer met twee gemoulureerde panelen. XIXde eeuw.

    Small oak linen chest with two molded panels. XIXth century.
    No longer available
    Dim. h47 x b81 x l42
    Estimate: € 60 / 80
  • #246

    Een lage mahoniehouten ladenkast met drie grote en twee kleine laden. Engeland, Georgian stijl.

    A low mahogany chest of drawers with three large and two small drawers. England, Georgian style.
    No longer available
    Dim. 91x45x98 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #631

    lot van 2 Japans Imari porseleinen vaasjes met deksel, bloemen en planten decor.

    lot of 2 Japanese Imari porcelain vases with lid, floral and plant decoration.
    No longer available
    Dim. h23cm Ø10cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #464
    Alfred Ost
    Period: 1884 - 1945

    “Kapel met de vlucht naar Egypte” “Jezus en Jozef” lot van 2 pentekeningen op papier. Ingelijst.

    "Chapel with the flight to Egypt" "Jesus and Joseph" lot of 2 pen drawings on paper. Framed.
    No longer available
    Dim. 38 x 25cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 Maart 2023

Veiling volledig - 705 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 3 en Zaterdag 4 Maart van 10.00u tot 17.00u

7 March 2023 19:00
8 March 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 7 March 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More