#458Christian Defays
Vrouwentorso. Gemerkt. Gesigneerd en genummerd achteraan.
#283Daum France
Een kleurloos kristallen coupe.
#14
#356
Een handgeknoopt Pakistaans wollen karpet.
#64Frans BoeyePeriod: 1888 - 1968
“Heidelandschap.” Pastel op papier. Gesigneerd.
#126
Een lage 18de eeuwse eikenhouten koffer met halfronde hoeken.
#399
#431
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een famille verte decor van personages. Medio XXste eeuw.
#398Murano
Een lot van drie gekleurde glazen clowns.
#290
#439Jan Helen
“A la Recherche” Gemengde techniek op paneel. Gemonogrammeerd. Gedateerd 1968.
“A la Recherche” Mixed media on panel. Monogrammed. Dated 1968.No longer availableDim. 60 x 78 cmEstimate: € 50/70