Other lots in this auction
-
#337Delacre, Bruxelles
Een oude apothekersweegschaal. Schade aan een onderhoek. Met gewichtensetje (Kleinste gewichtjes manco).
Bascule de pharmacien ancienne. Dégât à un coin. Avec boîte à poids, les plus petits manquant.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80 / 100 -
#157Delvaux
Een zwart lederen handtas, model ‘Souverain’. In originele doos.
Sac à main en cuir noir, modèle Souverain. Dans la boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#550
Twee verschillende metalen design hanglampen. Jaren ‘70.
Deux différenes lampes à suspendre design en métal. Années ‘70.No longer availableDim. Ø 60 - Ø 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#72Bernard De MaerePeriod: 1887 - 1954
“Zicht op de Royerssluis te Antwerpen”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1944. Met opdracht.
“Vue de l’Ecluse Royers à Anvers”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1944. Avec dédicace.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#822
“Kustlandschap met molens”. Olieverf op board. Onleesbaar gesigneerd links onder.
”Paysage costal et moulins”. Huile sur carton. Signature illisible en dessous à gauche.No longer availableDim. 16,5 x 52 cmEstimate: € 60 / 100 -
#411
Een serie van zes glazen van geslepen kristal in zes kleuren. Gaaf.
Suite de six verres en cristal taillé en six couleurs.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#581
Een bronzen vaas met twee oortjes in de vorm van dierenkoppen. Versierd met cloisonné op de buik in twee uitspringende vierhoeken en op de hals. Chinees werk, XIXde eeuw.
Vase en bronze à deux anses en forme de têtes d’animaux. Décor en cloisonné sur la panse en deux losanges sursautant en sur le col. Travail chinois, XIXe siècle.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 150 / 200 -
#407
Een paar personages die een koe melken van gepolychromeerd Delfts aardewerk. Eén hoofdje gerestaureerd. XIXe eeuw.
Paire de personnages qui traient une vache en faïence polychrome de Delft. Une tête restaurée. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 120 / 200 -
#773
Een porseleinen cachepot met Imari decor van bloemen en vogels in uitsparingen. Onderaan gemerkt met het Gold Imari logo.
Cache-pot en porcelaine à décor Imari de fleurs et d’oiseaux dans des cartouches. Marque sous la base au logo de Gold Imari.No longer availableDim. Ø 30 cmEstimate: € 50 / 60 -
#646Meurop
Een reeks van vier stoelen van zwart staal, bekleed met zwart skaï. Model ‘Conseil’ naar ontwerp van Pierre Guariche (1929 - 1995). Omstreeks 1960. Slijtage en gebruikssporen.
Suite de vier chaises en acier noirci recouvert de skaï noir. Modèle “Conseil” d’après Pierre Guariche (1929-1995). Vers 1960. Usures.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#254Felix Eyskens
“Molenlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1930.
“Paysage au moulin”. Huile sur toile. Signée et datée 1930.No longer availableDim. 35 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#82
“Vaas met bloemen” Lithografie.
”Vase et fleurs”. Lithographie.No longer availableDim. 53 x 43 cmEstimate: € 100 / 120