#486
Een mahoniehouten trapkastje, bekleed met kalfsleder.
#128
Vier panden handgeschilderde wanddecoratie op gedreven leder.
#780
Een armstoel van gedraaid eikenhout in renaissancestijl met lederen bekleding.
#285
Een parelhalssnoer met grote zoetwaterparels en met zilveren slot.
#786Kohn, Wenen
Een reeks van vijf stoelen van zwartgelakt hout met gecanneerde zit.
#524
“Strandscène”. Olieverf op board.
“Scène de plage”. Huile sur carton.No longer availableDim. 21 x 28 cmEstimate: € 80/120 -
#463Val St. Lambert
Een serie kristallen schoteltjes.
#549
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts boven.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée en haut à droite.No longer availableDim. 90 x 69 cmEstimate: € 400/600 -
#279Robert Emil Stübner
“Duitse boer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysan allemand”. Huie sur toile. Signée.No longer availableDim. 21 x 18 cmEstimate: € 50/60 -
#367
Een paar vazen van Booms glas met een handgeschilderd bloemendecor.
#798
Een Zuid-Frans metalen deurgrendel.
#573
Een geisha met waaier van gesculpteerd jade. Op houten sokkeltje en in doos.
Geisha à l’éventail en jade sculpté. Sur socle en bois et dans sa boîte.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60/80