#684Een eikenhouten schouwspiegel.
#301Meinel & HeroldEen oude mandoline, versierd met een molentje in het klankgat. Kleine beschadiging bovenaan. Te besnaren.
#328Een fantasiezwaard met opschrift ‘Lancelot du Lac’.
#665Een halllantaarn van van paars glas in messing.
#501Guanyin. Chinees ivoor.
#637Een paar dekselvazen van meerkleurig Chinees porselein met een famille-rosedecor van krijgers. Onderaan gemerkt.
#332Louis Belen“Twee mannen in een interieur”. Grafiek.
#10Zeven verschillende dameshorloges waaronder een Pontiac, Oris, Auroch. e.a.
#265Twee kleurrijke handgemaakte halssnoeren. Kopieën van het museum in Bogota. We voegen er twee halssnoeren van gedraaide koord aan toe en zes verschillende halssnoeren van 10‰ zilver.
#194“Femme à la collerette”. Olieverf op doek. Omstreeks 1700. Herdoekt.
”Femme à la collerette”. Huile sur toile. +- 1700. A été retoilée.No longer availableDim. 64 x 50 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#556Een handgeknoopt Perzisch karpet van zijde.
#1Twee fazanten van verzilverd metaal.
Deux faisans en métal argenté.No longer availableDim. 30 x 14 cmEstimate: € 40 / 50