Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een hond van aardewerk. Tijdperk art deco.
Een hond van aardewerk. Tijdperk art deco.

Een hond van aardewerk. Tijdperk art deco.

Chien en faïence. Epoque art déco.
Dim. h: 39 cm
SKU: 2310180565.
Auction day: 24 October 2018 19:00
Catalogue #565
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #482
    Victor Van Berckelaer
    Period: 1913 - 1975

    “Vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘65.

    ”Nu féminin”. Huile sur toile. Signée et datée ‘65.
    No longer available
    Dim. 49 x 39 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #310

    Een tweeledige Duitse vitrinekast van eikenhout met onderaan twee paneeldeuren naast drie laden. In de paneeldeuren de initialen “JC” & “WR” en gedateerd 1817.

    Vitrine allemande à deux corps en chêne. Le bas ouvrant à deux portes pleines flanquant trois tiroirs. Aux centres des panneaux les initiales JC et WR et la date 1817.
    No longer available
    Dim. 124 x 169 x 50 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #13

    Een lot verzilverd metaal bestaande uit een mandje, een theeschaaltje met schoteltje, een lepeltje en vorkje en een tasje met maliën (beschadigd).

    Un lot de métal argenté comprenant un petit panier, un petit plateau à thé et coupelle, une petite cuillère et une petite fourchette ainsi qu’une sac à main aux maillons.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #469
    Toon Gielen
    Period: 1935 - 2018

    “Vrouwenprofiel”. Een groot hoogreliëf van gips met een goudkleurig patina.

    ”Profil de femme”. Un haut-relief en plâtre à patine dorée.
    No longer available
    Dim. 51 x 41 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #87
    Chloé

    Een beige lederen handtas met stofhoes.

    Un sac à main en cuir beige avec sant anti-poussières.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #410

    Een porseleinen wandvaas. Italiaans werk.

    Un vase mural en porcelaine. Oeuvre italienne.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #678

    “Marktkramerskoppel”. Twee beelden van blauw en wit porselein met vergulde en gepolychromeerde details.

    “Couple de marchands”. Deus statues en porcelaine blanche et bleue avec détails en dorure et polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #174

    “Landschap naar de XVIIde eeuw”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Paysage d’après le XVIIième siècle”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 100 x 140 cm
    Estimate: € 280 / 340
  • #528

    Afrikaans ritueel slagwapen.

    Hache rituelle africaine.
    No longer available
    Dim. 44 x 35 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #456

    Een piedestal van Chinees hardhout met marmeren blad.

    Un piédestal en bois dur chinois et tablette en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #262

    “Moeder met zogend kind”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.

    ”Mere et enfant tétant”. Huile sur toile. Signature illisible.
    No longer available
    Dim. 39 x 29 cm
    Estimate: € 1230 / 200
  • #116

    Een eikenhouten armstoel in Louis XIII stijl met getorste poten en bekleed met tapisserie.

    Un fauteuil en chêne, style Louis XIII, les pieds torsadés et revêtement en tapisserie.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 oktober 2018

De veiling is volledig - 800 loten. De .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.  

23 October 2018 19:00
24 October 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 October 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More