#670Een handgeknoopte Pakistaanse wollen loper.
#447Vier beeldjes van ivoor, Afrikaans en Chinees.
#274H. Marinus“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1836. Herdoekt.
”Vue sur le village”. Huile sur toile. Signée et datée 1836. A été retoilée.No longer availableDim. 37 x 46 cmEstimate: € 200 / 240 -
#417Een lange geslepen groene vaas en een kleine gegoten vaas van geel kristal. De tweede gemerkt van Val St. Lambert.
#743StaffordshireTwee groepjes van meerkleurig Staffordshire-aardewerk.
#645Een eikenhouten hangvirtrine met één deur.
#522“Hoeve bij het water”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Paerels. Klein letsel.
”Fermette auprès de l’eau”. Huile sur toile. Porte la signature: Paerels.No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 120 / 180 -
#24Een lot van vijf etsen, o.a.: Hendrik Schaefels & Fred Couzy.
#601Een groot kubistische bronzen beeld.
#337Een paar engeltjes van goudgepatineerd hout.
#674Een spiegel van verguld hout in barokke stijl met een rocaille in de kuif.
Vase balustre en porcelaine polychrome à décor de fleurs et d’oiseaux.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 60 / 80