Other lots in this auction
-
#555Een oeil-de-boeufklok in zwartgelakte kast en inlegwerk van fruithout en koper.
Pendule oeil-de-boeuf en bois laqué noir et incrusté de bois fruitier et cuivre.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 150 / 200 -
#461Een schotel van Imari porselein met een decor van bloemen, vogels en een landschap met vergulde details. Onderaan gestempeld.
Un plat en porcelaine Imari, décor de fleurs, oiseaux et un paysage aux détails dorés.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#751Een XIXe eeuws kruisbeeld van gefineerd hout met een gesculpteerd lindenhouten Corpus.
Un crucifix du XIXième siècle en bois de placage avec un Corpus en noyer sculpté.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 40 / 60 -
#474“Jazzdansers”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Danseurs de jazz”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 122 x 62 cmEstimate: € 100 / 120 -
#507Twee Afrikaanse vrouwenbustes van gesculpteerd ivoor op houten sokkeltjes. Congo, eerste helft XXste eeuw.
Deux bustes de femmes africaines en ivoire sculpté sur socles en bois. Congo, première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. h: 19 & 22 cmEstimate: € 120 / 200 -
#307Mont St. Michel.Een koe van meerkleurig Frans aardewerk met bovenaan een tonnetje en met twee kopjes. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
Une vache en faïence française polychrome, au dessus deux tasses et un petit tonneau. Marque sous la base. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 120 / 180 -
#103Een grote Syrinx-schelp.
Une grande coquille Syrinx.No longer availableDim. l 50 cmEstimate: € 35 / 40 -
#442Louis Belen“Impasse Jacques, Molenbeek”. Olieverf op board.
”Impasse Jacques, Molenbeek”. Huile sur carton.No longer availableDim. 36 x 25 cmEstimate: € 60 / 100 -
#579“Constructivistisch stadszicht”. Plakkaatverf op papier. Draagt een handtekening op de passe-partout: Seibert.
”Vue sur la ville constructive”. Gouache sur papier. Porte une signature sur le passe-partout: Seibert.No longer availableDim. 37 x 47 cmEstimate: € 200 / 240 -
#334Gaston BogaertPeriod: 1918 - 2018“Tigresses”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 7/75 buiten de plaat. Glas gebroken.
”Tigresses”. Une lithographie. Signée et numérotée 7/75 hors planche. Verre cassé.No longer availableDim. 39 x 32 cmEstimate: € 100 / 150 -
#16Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Une carpette d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 153 x 112 cmEstimate: € 40 / 50 -
#95Een 18 karaats geel gouden halssnoer met peervormige granaten met een gezamenlijk gewicht van ± 30 ct.
Un collier en or jaune 18 ct à grenades en forme de poire ayant un poids total de ± 30 ct.No longer availableDim. bruto: 22,15 gEstimate: € 650 / 750


