#445Een lot van vier kleine schaalmodellen van beroemde zeilschepen.
#511Partij handschriften uit de XVIIde eeuw.
”Un lot d”écritures du XVIIième siècle.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#676KashmirEen handgeknoopt Oosters karpet van zijde.
#672Stephan Gorus“Zeilboten op het meer.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Voiliers sur le lac”. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 30,5 x 35,5 cmEstimate: € 55 / 65 -
#463Een paar vrouwenfiguren van geglazuurd aardewerk in de stijl van de T’ang.
Une paire de figures féminins en faïence à glaçure polychrome, style T’ang.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 100 / 120 -
#2Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Onze-Lieve-Vrouw, Lente” & “Rubens - Groenplaats Antwerpen”. Twee etsen. Beide gesigneerd buiten de plaat.
”La Sainte Vierge au printemps” & “Rubens - Groenplaats, Anvers”. Deux eaux-fortes. Tout deux signées hors planche.No longer availableDim. 17 x 9 & 19 x 12 cmEstimate: € 80 / 100 -
#113Een art deco vaasje vaan meerkleurig aardewerk, versierd met een bloemendecor naar ontwerp van Catteau. No. D781. Onderaan gemerkt.
Un petit vase Art Déco en faïence polychrome, décor fleuri d’après une oeuvre par Catteau. N° D781. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 130 / 140 -
#243Een grote coupe op voet van geblazen en gecraqueleerd glas. Bijgevoegd dezelfde, kleinere coupe.
Grande coupe sur pied en verre craquelé soufflé. Jointe la même coupe en petites dimensions.No longer availableDim. h: 24 &14,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#512“Winterlandschap”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: P. Permeke.
”Paysage hivernal”. Huile sur toile. Porte la signature: P. Permeke.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 150 / 200 -
#590Een baars van meerkleurig geglazuurd aardewerk. Frans werk.
Une perche en faïence polychrome. Travail français.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 40 / 50 -
#561“Vogel met jong”. Een art deco groep van aardewerk.
#736HerekeEen zijden karpet.
Une carpette en soie.No longer availableDim. 69 x 45 cmEstimate: € 180 / 220