#163“Engel met vogel”. Een beeld van zwartgepatineerd brons.
#767Twee borden en een wandvaas van majolica. Eén met schilfer. Eén beschadiging aan de rand.
#252Stanislas WarniePeriod: 1879 - 1958“Parkvijver”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
”Le lac du parc”. Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 22,5 x 20,5 cmEstimate: € 120 / 130 -
#733Een houten schouwklokje met opwindmechanisme. Achteraan gemerkt ‘FMS’. Jaren ‘30.
#156Een zitbank van gesculpteerd en goudgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl.
Un canapé en bois sculpté et doré, style Louis XV.No longer availableDim. 95 x 130 cmEstimate: € 300 / 320 -
#478Een klein paardje van gesculpteerd albast.
Petit cheval en albâtre sculpté.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 80 / 100 -
#272Frans Van GenesenPeriod: 1887 - 1945“Vissersboten in de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine beschadiging links boven.
”Bateaux de pêche au port”. Huile sur toile. Signée. Petit dégât au dessus à gauche.No longer availableDim. 70 x 88 cmEstimate: € 80 / 120 -
#426Set van drie driehoekige tafeltjes in Chinese lak.
Un ensemble de trois petites tables chinoises laquées.No longer availableDim. h: 25 cm x 3 = 75 cmEstimate: € 25 / 35 -
#88Een paar bronzen wandlampen in de vorm van olifantenkoppen met glazen kappen in de vorm van vlammen.
Une paire d’appliques en bronze en tête d’éléphants et abat-jour en verre en forme de flammes.No longer availableDim. l: 68 cmEstimate: € 60 / 100 -
Petit meuble à deux portes en dessous d’un étagère en chêne sculpté.No longer availableDim. 137 x 87 x 43 cmEstimate: € 50 / 80 -
#784Een set van zeven groene mondgeblazen kristallen glazen.
Suite de sept verres en cristal soufflé à la bouche.No longer availableDim. h 10,5 cmEstimate: € 70 / 80