Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een hond van aardewerk. Tijdperk art deco.
Een hond van aardewerk. Tijdperk art deco.

Een hond van aardewerk. Tijdperk art deco.

Chien en faïence. Epoque art déco.
Dim. h: 39 cm
SKU: 2310180565.
Auction day: 24 October 2018 19:00
Catalogue #565
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #513

    Een koro in Samson-porselein met Compagnie-des-Indes-decor. Onderaan gemerkt. Herstelling aan de buikrand.

    Un koro en porcelaine Samson - Compagnie-des-Indes décor. Marque sous la base. Réparation à la panse.
    No longer available
    Dim. h 34 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #586

    Een spiegel van verguld hout in barokke stijl.

    Un miroir en bois doré, style Baroque.
    No longer available
    Dim. h: 167 x 90 cm
    Estimate: € 420 / 480
  • #18

    Een paar koperen processielampen. We voegen er vier glazen lampenkappen aan toe.

    Deux lampes de procession en cuivre. Nous ajoutons quatre abat-jour en verre.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #477

    Een bronzen Boeddhahoofd met vier gezichten. Onderaan gemerkt.

    Une tête de Bouddha en bronze à quatre visages. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #567

    “Guan Yin met lotus”. Een beeldje van gesculpteerd ivoor op houten sokkel. Eerste kwart XXe eeuw.

    ”Guan Yin et lotus”. Une statue en ivoire sculpté sur socle en bois. Premier quart du XXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 28,5 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #710
    Fleischmann

    Een lot modeltreinen en toebehoren voor spoortype HO, bestaande uit twee elektrische locomotieven van de Duitse spoorwegen, een transformator, een 30-tal sporen en een aantal catalogi en handboeken. We voegen er een locomotief van het merk Kleinbahn aan toe.

    Un lot de trains modèles et accessoires pour rails de type HO comprenant deux locomotives électriques des chemins de fer allemands, un transformateur, des rails (+- 30 pièces) et des catalogues et manuels. Nous ajoutons une locomotive de la marque Kleinbahn.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #34

    “Paardenkoets”. Olieverf op paneel. Gesigneerd A. Gorcie. Restauratie uit 1980.

    ”Calèche”. Huile sur panneau. Signé : A. Gorcie. Restauration en 1980.
    No longer available
    Dim. 17, 5 x 26,5 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #763

    Een lot van vier verschillende kannetjes met roestbruin glazuur, versierd met handgeschilderde decors.

    Lot de quatre verseuses en faïence à glaçure rouille, décorées à la main.
    No longer available
    Dim. h: 14 - 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #787
    Schirnding, Bavaria

    Een art deco schotel met een roos in het decor. Gesigneerd ‘Feonari’.

    Un plat Art Déco avec une rose dans le décor. Porte la signature: ‘Feonari’.
    No longer available
    Dim. Ø: 30 cm
    Estimate: € 24 / 28
  • #788

    Een karaf en een asbak van geslepen kristal, respectievelijk rood en bruin roodbruin gekleurd in de massa. De tweede gemerkt van Val St. Lambert.

    Une carafe et un cendrier en cristal taillé rouge et brun. Le deuxième porte la marque Val St. Lambert.
    No longer available
    Dim. h: 21 & Ø: 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #182
    Johannes Pieter De Frey
    Period: 1770 - 1834

    “De dag des oordeels”. Inkt op papier. Een voorontwerp. Gesigneerd en gedateerd 1786.

    ”Le jour du jugement”. Encre sur papier. Un croquis. Signée et datée 1786.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 600 / 750
  • #440

    Een wandklokje van porselein van Herend.

    Une pendule murale en porcelaine de Herend.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 20 / 40
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 oktober 2018

De veiling is volledig - 800 loten. De .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.  

23 October 2018 19:00
24 October 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 October 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More