Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een hondje en een duif van bruingepatineerd brons. Japans werk.

Een hondje en een duif van bruingepatineerd brons. Japans werk.

Petit chien et pigeon en bronze à patine brune. Travail japonais.
Dim. h: 14 & 8 cm
SKU: 0602180253.
Category: Brons.
Auction day: 6 February 2018 19:00
Catalogue #253
Estimate: € 50 / 70
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #1013

    Een bronzen luciferhouder in de vorm van een meerman en een dubbele aquamanille.

    Un porte-allumettes en forme de homme-poisson et un double aquamanile.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #217

    Een Lodewijk XV barometer van verguld brons, gedragen door Chronos en bovenaan getooid met een engeltje.

    Baromètre Louis XV en bronze doré porté par Chronos et surmonté d’un angelot.
    No longer available
    Dim. h: 84 cm
    Estimate: € 3600 / 3800
  • #183

    Een paar bronzen boekensteunen met leeuwinnen.

    Paire de serre-livres en bronze représentant des lionnes.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #173

    Een paar kandelaars van bruingepatineerd brons in de vorm van zittende olifanten met een bloem.

    Paire de candélabres en bronze à patine brune en forme d’éléphants assis avec une fleur.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 300 / 340
  • #158

    Een bronzen neushoorn.

    Rhinocéros en bronze.
    No longer available
    Dim. l: 35 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #528

    Een bronzen knielende tempelwachter met handen in gebedshouding. Bovenaan beschadigd.

    Gardien de temple agenouillé en bronze doré. Mains pliées en prière. Dégât à la coiffe.
    No longer available
    Dim. h: 81 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #921

    Een windhond van goudgepatineerd brons op een rood marmeren voetstuk. Slijtage aan het patina. Omstreeks 1900. Eén pootje van het voetstuk opnieuw te bevestigen.

    Un lévrier en bronze patiné sur socle en marbre rouge. Usures à la platine. Vers 1900. Un pied doit être rattaché.
    No longer available
    Dim. l: 22 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #513

    Een zittende Boeddha van brons met donker patina op een houten sokkel.

    Bouddha assis en bronze à patine foncée sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #128

    “Musicerende Sater”. Een beeld van bruingepatineerd brons naar het origineel toegeschreven aan Praxiteles.

    Satyre aux cymbales. Sculpture en bronze à patine brune. D’après l’original attribué à Praxitèle.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #973

    Een albasten asbak, versierd met twee bronzen olifantjes.

    Un cendrier en albâtre, décoration de deux éléphants.
    No longer available
    Dim. l: 16 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #203
    Ernest Justin Ferrand
    Period: 1846 - 1932

    “De harpoenvisser”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.

    “Le pêcheur au harpon”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 117 cm
    Estimate: € 2000 / 2400
  • #641

    Een schouwpendule van verguld brons in Lodewijk XV-stijl.

    Une pendule de cheminée en bronze, style Louis XV.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 260
  • #177

    Een dashond van brons met donker patina.

    Teckel en bronze à patine foncée.
    No longer available
    Dim. l: 44 cm
    Estimate: € 300 / 320
  • #201
    Hippolyte Moreau

    ‘Mignon’. Een bronzen beeld, gesigneerd.

    “Mignon”. Sculpture en bronze. Signée.
    No longer available
    Dim. H: 41 cm
    Estimate: € 550 / 650
  • #1081

    Een inktstel van verguld brons. Recipiënten manco.

    Un ensemble d’écriture en bronze doré. Il manque un récipient.
    No longer available
    Dim. b: 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #191
    Moreau

    ‘Meisje met duifjes’. Een bronzen beeld, gesigneerd.

    “Fillette aux pigeons”. Sculpture en bronze. Signée.
    No longer available
    Dim. H: 51 cm
    Estimate: € 550 / 650
  • #955

    Een bronzen luchter in Régencestijl met kristallen pendeloques.

    Lustre en bronze de style Régence aux pendeloques en cristal.
    No longer available
    Estimate: € 650 / 700
  • #933

    Bronzen tazza met gedreven barokdecor. Gedateerd 1864-1889. Met marmeren voet.

    Tazza en bronze en relief, date 1864-1889. Basse en marbre.
    No longer available
    Dim. H/ 23 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #187

    “Panter”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar een werk van René Paris.

    “Panthère”. Sculpture en bronze à patine foncée d’après René Paris.
    No longer available
    Dim. l: 46 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #123

    Een lopende panter van donkergepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel.

    Panthère courant en bronze à patine foncée sur socle en marbre noir.
    No longer available
    Dim. l: 42 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #171

    Een gestileerde bronzen olifant op een zwart marmeren sokkel.

    Eléphant stylisé en bronze sur socle en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #163

    “De paardenmenner”. Een groep van groengepatineerd brons naar één van de voorstelling ven “Les chevaux de Marly” van Coustou.

    “Le dompteur de cheval”. Groupe en bronze à patine verte d’après “les chevaux de Marly” par Coustou.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #197

    Een Lodewijk XVI pendule van vuurverguld brons en wit marmer. Het uurwerk gedragen door twee engeltjes op rammen en bovenaan getooid met een drinkend naakt.

    Pendule Louis XVI en bronze doré au feu et marbre blanc. Mouvement porté par deux angelots sur des béliers. Surmontée d’un nu buvant.
    No longer available
    Dim. h: 49 cm
    Estimate: € 3500 / 3800
  • #207

    Een driedelig Lodewijk XVI klokstel van verguld en donkergepatineerd brons en wit marmer. De pendule versierd met bloemenguirlandes en getooid met een cupido. De kandelaars met drie lichtpunten in de vorm van rozen en gedragen door engeltjes.

    Garniture de cheminée Louis XVI en bronze doré et patiné et marbre blanc. Pendule décorée de guirlandes de fleurs et surmontée d’un Cupidon. Les candélabres à trois lumières en forme de roses et portés par des angelots.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 3800 / 4200

Other lots in this auction

  • #1076

    Art deco bijzettafeltje, ovaal met tussenblad.

    Une petite table, Art Déco. Ovale et avec tablette réglable.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #717
    V. D.

    Een glazenservies van geslepen kristal, bestaande uit elf rodewijnglazen, vijf wittewijnglazen, acht aperitiefglazen, vijf champagnecoupes en elf borrelglaasjes. We voegen er negen andere glazen aan toe.

    Service de verres en cristal taillé comprenant onze verres à vin rouge, cinq à vin blanc, huit à apéritif, cinq coupes à champagne et onze gouttes. Nous ajoutons neuf autres verres.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #174
    Jos Trotteyn
    Period: 1910-2002

    “Het Kasteel van Laarne”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1943.

    “Le Château de Laarne”. Huile sur toile. Signée et datée 1943.
    No longer available
    Dim. 80 x 108 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #1025

    Een kristallen luchter met 6 armen.

    Un lustre en cristal à six bras.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #740

    Een hangkastje met twee deurtjes en een lade. Een maîtrisemeubeltje uit de XIXe eeuw.

    Petit meuble à suspendre ouvrant à deux portes et un tiroir. Meuble de maîtrise du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 39 x 33 x 21 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #790

    Een krantenrekje in drie niveaus met getorste zuiltjes.

    Etagère à journaux à trois niveaux et aux colonnettes torsadées.
    No longer available
    Dim. h: 71 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #232
    Prosper De Wit
    Period: 1862 - 1951

    “De aardappelschilster”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine schade bovenaan.

    “L’éplucheuse de pommes de terre”. Huile sur toile. Signée. Petit dégât vers le haut.
    No longer available
    Dim. 47 x 32 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #282

    Een slangenvel.

    Peau de serpent.
    No longer available
    Estimate: € 30
  • #538

    Drie aardewerken schotels: een klein Delfts bordje met een blauw en wit decor met een kerkje. XIXde eeuw. Een taartschotel van blauw en wit aardewerk. Onderaan gemerkt : Moustier. XIXde eeuw. Een achtkantige schotel van blauw en wit Chinees porselein (25 x 33 cm)(randslijtage en haarscheur). Tijdperk Tao Kuan.

    Trois plats en faïence: une petite assiette à décor d’une église en bleu et blanc. XIXe siècle. Plat à gâteau en bleu et blanc, marque: Moustier, XIXe siècle. Plat octogonal en porcelaine de Chine bleue et blanche (25 x 33 cm)(usure au bord et cheveu), époque Tao Kuan.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #329
    Ignace Kennis
    Period: 1888-1973

    “Oude man”. Een pasteltekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1968.

    “Vieillard”. Pastel sur papier. Signé et daté 1968.
    No longer available
    Dim. 49 x 45 cm
    Estimate: € 6à / 100
  • #1

    Een schotel van meerkleurig porselein met een handgeschilderd bloemendecor en met twee duiven op een bloementak in hoogreliëf.

    Plat en porcelaine polychrome à décor de fleurs polychromes et de deux pigeons en relief sur une branche fleurie.
    No longer available
    Dim. Ø: 32 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #39

    “Adam en Eva in de Tuin van Eden”. Een kantwerk in omlijsting.

    “Adam et Eve dans le Jardin d’Eden”. Dentelle encadrée.
    No longer available
    Dim. 26 x 30,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 6, 7 & 8 Februari 2018

Deze veiling is volledig - 1105 loten in de catalogus. Downloads verkrijgbaar in .xls en .pdf

6 February 2018 19:00
7 February 2018 19:00
8 February 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 6 February 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More