Similar lots by type
-
#1013Een bronzen luciferhouder in de vorm van een meerman en een dubbele aquamanille.
Un porte-allumettes en forme de homme-poisson et un double aquamanile.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#217Een Lodewijk XV barometer van verguld brons, gedragen door Chronos en bovenaan getooid met een engeltje.
Baromètre Louis XV en bronze doré porté par Chronos et surmonté d’un angelot.No longer availableDim. h: 84 cmEstimate: € 3600 / 3800 -
#183Een paar bronzen boekensteunen met leeuwinnen.
Paire de serre-livres en bronze représentant des lionnes.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 260 / 280 -
#173Een paar kandelaars van bruingepatineerd brons in de vorm van zittende olifanten met een bloem.
Paire de candélabres en bronze à patine brune en forme d’éléphants assis avec une fleur.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 300 / 340 -
#158Een bronzen neushoorn.
Rhinocéros en bronze.No longer availableDim. l: 35 cmEstimate: € 260 / 300 -
#528Een bronzen knielende tempelwachter met handen in gebedshouding. Bovenaan beschadigd.
Gardien de temple agenouillé en bronze doré. Mains pliées en prière. Dégât à la coiffe.No longer availableDim. h: 81 cmEstimate: € 200 / 240 -
#921Een windhond van goudgepatineerd brons op een rood marmeren voetstuk. Slijtage aan het patina. Omstreeks 1900. Eén pootje van het voetstuk opnieuw te bevestigen.
Un lévrier en bronze patiné sur socle en marbre rouge. Usures à la platine. Vers 1900. Un pied doit être rattaché.No longer availableDim. l: 22 cmEstimate: € 50 / 70 -
#513Een zittende Boeddha van brons met donker patina op een houten sokkel.
Bouddha assis en bronze à patine foncée sur socle en bois.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 100 / 140 -
#128“Musicerende Sater”. Een beeld van bruingepatineerd brons naar het origineel toegeschreven aan Praxiteles.
Satyre aux cymbales. Sculpture en bronze à patine brune. D’après l’original attribué à Praxitèle.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 180 / 220 -
#973Een albasten asbak, versierd met twee bronzen olifantjes.
Un cendrier en albâtre, décoration de deux éléphants.No longer availableDim. l: 16 cmEstimate: € 30 / 50 -
#203Ernest Justin FerrandPeriod: 1846 - 1932“De harpoenvisser”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“Le pêcheur au harpon”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. h: 117 cmEstimate: € 2000 / 2400 -
#641Een schouwpendule van verguld brons in Lodewijk XV-stijl.
Une pendule de cheminée en bronze, style Louis XV.No longer availableEstimate: € 200 / 260 -
#177Een dashond van brons met donker patina.
Teckel en bronze à patine foncée.No longer availableDim. l: 44 cmEstimate: € 300 / 320 -
#201Hippolyte Moreau‘Mignon’. Een bronzen beeld, gesigneerd.
“Mignon”. Sculpture en bronze. Signée.No longer availableDim. H: 41 cmEstimate: € 550 / 650 -
#1081Een inktstel van verguld brons. Recipiënten manco.
Un ensemble d’écriture en bronze doré. Il manque un récipient.No longer availableDim. b: 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#191Moreau‘Meisje met duifjes’. Een bronzen beeld, gesigneerd.
“Fillette aux pigeons”. Sculpture en bronze. Signée.No longer availableDim. H: 51 cmEstimate: € 550 / 650 -
#955Een bronzen luchter in Régencestijl met kristallen pendeloques.
Lustre en bronze de style Régence aux pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 650 / 700 -
#933Bronzen tazza met gedreven barokdecor. Gedateerd 1864-1889. Met marmeren voet.
Tazza en bronze en relief, date 1864-1889. Basse en marbre.No longer availableDim. H/ 23 cmEstimate: € 160 / 180 -
#187“Panter”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar een werk van René Paris.
“Panthère”. Sculpture en bronze à patine foncée d’après René Paris.No longer availableDim. l: 46 cmEstimate: € 460 / 500 -
#123Een lopende panter van donkergepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel.
Panthère courant en bronze à patine foncée sur socle en marbre noir.No longer availableDim. l: 42 cmEstimate: € 300 / 400 -
#171Een gestileerde bronzen olifant op een zwart marmeren sokkel.
Eléphant stylisé en bronze sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 200 / 240 -
#163“De paardenmenner”. Een groep van groengepatineerd brons naar één van de voorstelling ven “Les chevaux de Marly” van Coustou.
“Le dompteur de cheval”. Groupe en bronze à patine verte d’après “les chevaux de Marly” par Coustou.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 400 / 600 -
#197Een Lodewijk XVI pendule van vuurverguld brons en wit marmer. Het uurwerk gedragen door twee engeltjes op rammen en bovenaan getooid met een drinkend naakt.
Pendule Louis XVI en bronze doré au feu et marbre blanc. Mouvement porté par deux angelots sur des béliers. Surmontée d’un nu buvant.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 3500 / 3800 -
#207Een driedelig Lodewijk XVI klokstel van verguld en donkergepatineerd brons en wit marmer. De pendule versierd met bloemenguirlandes en getooid met een cupido. De kandelaars met drie lichtpunten in de vorm van rozen en gedragen door engeltjes.
Garniture de cheminée Louis XVI en bronze doré et patiné et marbre blanc. Pendule décorée de guirlandes de fleurs et surmontée d’un Cupidon. Les candélabres à trois lumières en forme de roses et portés par des angelots.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 3800 / 4200
Other lots in this auction
-
#1076Art deco bijzettafeltje, ovaal met tussenblad.
Une petite table, Art Déco. Ovale et avec tablette réglable.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#717V. D.Een glazenservies van geslepen kristal, bestaande uit elf rodewijnglazen, vijf wittewijnglazen, acht aperitiefglazen, vijf champagnecoupes en elf borrelglaasjes.We voegen er negen andere glazen aan toe.
Service de verres en cristal taillé comprenant onze verres à vin rouge, cinq à vin blanc, huit à apéritif, cinq coupes à champagne et onze gouttes. Nous ajoutons neuf autres verres.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#174Jos TrotteynPeriod: 1910-2002“Het Kasteel van Laarne”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1943.
“Le Château de Laarne”. Huile sur toile. Signée et datée 1943.No longer availableDim. 80 x 108 cmEstimate: € 200 / 300 -
#1025Een kristallen luchter met 6 armen.
Un lustre en cristal à six bras.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#740Een hangkastje met twee deurtjes en een lade. Een maîtrisemeubeltje uit de XIXe eeuw.
Petit meuble à suspendre ouvrant à deux portes et un tiroir. Meuble de maîtrise du XIXe siècle.No longer availableDim. 39 x 33 x 21 cmEstimate: € 80 / 100 -
#790Een krantenrekje in drie niveaus met getorste zuiltjes.
Etagère à journaux à trois niveaux et aux colonnettes torsadées.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 30 / 50 -
#232Prosper De WitPeriod: 1862 - 1951“De aardappelschilster”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine schade bovenaan.
“L’éplucheuse de pommes de terre”. Huile sur toile. Signée. Petit dégât vers le haut.No longer availableDim. 47 x 32 cmEstimate: € 300 / 500 -
#282Een slangenvel.
Peau de serpent.No longer availableEstimate: € 30 -
#538Drie aardewerken schotels: een klein Delfts bordje met een blauw en wit decor met een kerkje. XIXde eeuw. Een taartschotel van blauw en wit aardewerk. Onderaan gemerkt : Moustier. XIXde eeuw. Een achtkantige schotel van blauw en wit Chinees porselein (25 x 33 cm)(randslijtage en haarscheur). Tijdperk Tao Kuan.
Trois plats en faïence: une petite assiette à décor d’une église en bleu et blanc. XIXe siècle. Plat à gâteau en bleu et blanc, marque: Moustier, XIXe siècle. Plat octogonal en porcelaine de Chine bleue et blanche (25 x 33 cm)(usure au bord et cheveu), époque Tao Kuan.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#329Ignace KennisPeriod: 1888-1973“Oude man”. Een pasteltekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1968.
“Vieillard”. Pastel sur papier. Signé et daté 1968.No longer availableDim. 49 x 45 cmEstimate: € 6à / 100 -
#1Een schotel van meerkleurig porselein met een handgeschilderd bloemendecor en met twee duiven op een bloementak in hoogreliëf.
Plat en porcelaine polychrome à décor de fleurs polychromes et de deux pigeons en relief sur une branche fleurie.No longer availableDim. Ø: 32 cmEstimate: € 20 / 25 -
#39“Adam en Eva in de Tuin van Eden”. Een kantwerk in omlijsting.
“Adam et Eve dans le Jardin d’Eden”. Dentelle encadrée.No longer availableDim. 26 x 30,5 cmEstimate: € 40 / 60

