Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een honingpotje van verzilverd metaal en getorst glas. Gemerkt en in originele doos met beschermhoesje.
Christofle, France

Een honingpotje van verzilverd metaal en getorst glas. Gemerkt en in originele doos met beschermhoesje.

Pot à miel en métal argenté et verre torsadé. Marqué et dans sa boîte d'origine avec housse de protection.
Dim. H: 19cm
SKU: 2405220203.
Auction day: 24 May 2022 19:00
Catalogue #203
Estimate: € 35 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Christofle, France

  • #213
    Christofle, France

    “Alexandre”. Een paar kandelaars van verzilverd metaal, bovenaan met gegivreerd blauw glas (H. 17 cm) en een soortgelijke kleinere (H. 7 cm). Gemerkt en in originele dozen.

    "Alexandre". Une paire de bougeoirs en métal argenté, dessus en verre givré bleu (H. 17 cm) et un similaire plus petit (H. 7 cm). Marqués et dans les boîtes d'origine.
    No longer available
    Dim. H: 8-16cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #667
    Christofle, France

    Een tweedelig taartsnij- en serveerbestek van verzilverd metaal in origineel etui.

    Couverts à découper et à servir deux pièces en métal argenté dans leur étui d'origine.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #64
    Peeters

    “Vechtende hanen”. Olieverf op doek.

    Combat de coqs. Huile sur toile.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #525

    Een lot van zes oude Congolese speren.

    Lot de six lances anciennes congolaises.
    No longer available
    Dim. l: 185 x 165 x 135 cm
    Estimate: € 110 / 130
  • #564

    “Zuiders straatzicht”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd. Gedateerd 1959.

    "Vue sur une rue méditerranéenne". Aquarelle sur papier. Signé illisiblement. Daté 1959.
    No longer available
    Dim. 39 x 29 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #632

    Een paar zeshoekige dekselvazen met bloemen, bomen en dansende figuren.

    Une paire de vases à couvercle hexagonal avec des fleurs, des arbres et des personnages dansants.
    No longer available
    Dim. h: 32 & 37 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #376

    Een handgeknoopt bidkleedje/ wandkleedje van fijn geknoopt zijde. Gesigneerd.

    Un tapis de prière ou murale en soie finement nouée. Signé.
    No longer available
    Dim. 90 x 63 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #120

    Een 18 K witgouden ring bezet met diamant princesses met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.

    Une bague en or blanc 18 kt sertie de princesses de diamants d'un poids combiné de +- 0,80 ct.
    No longer available
    Dim. 2,32 g
    Estimate: € 950 / 1100
  • #628

    Een balustervormige lampenvoet van Chinees crackleware.

    Un pied de lampe de forme balustre en céramique craquelée chinoise.
    No longer available
    Dim. h: 47 z.k.
    Estimate: € 40 / 50
  • #633
    Maria Innocentia Hummel

    Vijf kleine beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd, jaren 1980 en ‘90.

    Cinq petites figurines en biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquées en bas, numérotées, années 1980 et 1990.
    No longer available
    Dim. H. 9 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #190

    1 gouden reliekhouder met een afbeelding van Koning Rama V (Chulalongkorn) (verso: Boeddha). Diverse kleuren goud.

    1 reliquaire en or avec une image du roi Rama V (Chulalongkorn) (verso: Bouddha). Diverses couleurs d'or.
    No longer available
    Dim. 24,13 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #51
    Val Saint-Lambert

    Drie diverse kleine vazen van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Eén cilindrisch met vergulde fries. Twee onderaan gemerkt en met label.

    Trois petits vases divers en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Un cylindrique avec frise dorée. Deux marqués en bas et avec étiquette.
    No longer available
    Dim. H. 19 à 12 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #341

    Een kruisbeeld van verzilverd metaal onder glazen stolp met houten sokkel.

    Un crucifix en métal argenté sous un dôme en verre avec une base en bois.
    No longer available
    Dim. H. 51 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #558

    “Dame in bloemenjurk”. Een meerkleurig porseleinen beeld. Gemerkt met gekroonde N.

    « Dame en robe fleurie ». Une statue en porcelaine multicolore. Marqué du N couronné.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 Mei 2022

Veiling volledig. 700 Loten. Kijkdagen Vrijdag 20 & Zaterdag 21 Mei - 10.00 tot 17.00

24 May 2022 19:00
25 May 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 May 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More