Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een hoorn met zilveren mondstuk en monturen. Engels werk, XIXe eeuw.

Een hoorn met zilveren mondstuk en monturen. Engels werk, XIXe eeuw.

Corne aux montures en argent. Angleterre, XIXe siècle.
Dim. l: 32 cm
SKU: 1904160117.
Category: Zilver.
Auction day: 19 April 2016 19:00
Catalogue #117
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #153

    Een zilveren miskelk met binnen vermeil.

    Calice d’église en argent. Intérieur en vermeil.
    No longer available
    Dim. 406,27 g
    Estimate: € 40 / 60
  • #209

    Een lot van twaalf onderschotels van vermeil. 925 ‰. Mexicaans werk. Met stofhoezen.

    Lot de douez sous-plats en vermeil. Poinçons mexicains pour 925‰. Avec sacs protecteurs.
    No longer available
    Dim. +/- 10092 g
    Estimate: € 4500 / 5500
  • #93

    Een avondtasje met een zilveren montuur. 800‰.

    Sac de soir à monture en argent 800‰.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #199

    Een lot van twaalf onderschotels van vermeil. 925 ‰. Mexicaans werk. Met stofhoezen.

    Lot de douze sous-plats en vermeil. Poinçons mexicains pour 925‰. Avec sacs protecteurs.
    No longer available
    Dim. +/- 9876 g
    Estimate: € 4500 / 5500
  • #229
    Tiffany & Co.

    Een juwelenhouder van sterling zilver in de vorm van een handje. Gemerkt.

    Porte-bijoux en argent sterling en forme d’une main. Avec marque.
    No longer available
    Dim. 64, 48 g
    Estimate: € 50 / 80
  • #99

    Een sober dienblad van sterling zilver. Zuid-Amerikaans werk. Gemerkt.

    Présentoir en argent sterling. Travail sud-américain. Avec marque.
    No longer available
    Dim. 1275,17 g
    Estimate: € 550 / 650
  • #179

    Een lot van acht zilveren schotels, versierd met druivenranken in reliëf op de vleugel.

    Lot de huit plats en argent massif décorés de vignes en relief sur l’aile.
    No longer available
    Dim. +/- 2433 g
    Estimate: € 1000 / 1400
  • #251
    Mappin & Webb

    Een zilveren coupe op hoge voet met opengewerkte rand en basis. Londense keuren en gemerkt.

    Coupe en argent sur haut pied ajouré au bord et à la base. Poinçons de Londres.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #219

    Een bonbonnière van 800 ‰ zilver in Georgian stijl.

    Bonbonnière en argent 800‰ de style Georgian.
    No longer available
    Dim. +/- 530 g
    Estimate: € 220 / 280
  • #139

    Een zilveren dienblad in Régencestijl. Duitse keuren, 835 ‰.

    Présentoir en argent de style Régence. Poinçons allemands pour 835‰.
    No longer available
    Dim. +/- 1285 g
    Estimate: € 550 / 600
  • #159
    Tane

    Een aperitiefschotel van sterling zilver met gedeeltelijk vermeil. Mexicaans werk. Gemerkt.

    Plat à friandises en argent sterling partiellement en vermeil. Travail mexicain avec poinçon.
    No longer available
    Dim. +/- 2438 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #239

    Een theepotje met een houten handvat en een melkkannetje van zilver in Georgianstijl. Brussels werk.

    Petite théière avec anse en bois et pot à lait en argent de style Georgian. Travail bruxellois.
    No longer available
    Dim. +/- 605 g Bruto
    Estimate: € 250 / 300
  • #191

    Twee zilveren kandelaars. Medio XXe eeuw. 830‰. +/- 720g.

    Deux candélabres en argent. Milieu du XXe siècle. 830‰. ± 720 g.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #338
    Delheid

    Een zestiendelig zilveren verzorgingsset in art-decostijl. Gemerkt.

    Garniture de toilette seize pièces en argent de style art déco. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #661

    Een verzamelmap met de officiële uitgaven van de eerste postzegels in vermeil.

    Portefeuille contenant des représentations des premières timbres postales en vermeil.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #129

    “Lima colonial - Palacio de Torre Tagle”. Een sterling zilveren schotel uitgereikt door de minister van transport en communicatie. 29/05/1972.

    “Lima colonial - Palacio de Torr Tagle”. Plat en argent sterling dédicacé au ministre de transport et de communication daté le 29/05/1972.
    No longer available
    Dim. +/- 713 g
    Estimate: € 320 / 380

Other lots in this auction

  • #783

    Een mahoniehouten bijzettafeltje.

    Guéridon en acajou.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #355

    Een tweeledige buffetkast van eikenhout met twee deurtjes en twee laden onderaan en twee gevitreerde deuren bovenaan. Begin XXe eeuw.

    Buffet à deux corps en chêne. Le bas ouvrant à deux portes et à deux tiroirs, le haut à deux portes vitrées. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 205 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #756

    Een Victoriaanse secretaire van mahoniehoutfineer met drie laden achter een klapblad en bovenaan drie laden, binnenin te ontgrendelen.

    Secrétaire en placage d’acajou ouvrant à un abattant cachant trois tiroirs et à trois tiroirs vers le haut, avec fermoir à l’intérieur.
    No longer available
    Dim. b: 99 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #521
    Fendi

    Een meerkleurige zijden sjaal. Gemerkt.

    Châle en soie multicolore. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #29

    Een koffie- en theeservies van wit en verguld Brussels porselein, bestaande uit een koffie- en theepot, een melkkannetje, een suikerpot en twaalf kopjes met schoteltjes. Eén kopje beschadigd. We voegen er een afwijkend kopje met schoteltje aan toe.

    Service à café et à thé en porcelaine de Bruxelles blanche et dorée comprenant une cafetière, une théière, un pot à lait, un sucrier et douze tasses et soucoupes. Une tasse abîmée. Nous ajoutons une tasse et une soucoupe dépareillées.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #261

    Een Madonna met kind en twee hoornvaasjes van Brussels porselein onder drie stolpen.

    Vierge à l’Enfant et deux petits cornets en porcelaine dite Vieux Bruxelles. Sous trois globes en verre.
    No longer available
    Estimate: € 160 / 200
  • #605
    Rosskopf & Co Patent

    Twee zakhorloges remontoirs dubbele kast genummerd en gedateerd.

    Deux remontoirs à double boîtier numérotés et datés.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #793

    Een eikenhouten commode in Louis-Philippestijl met drie grote onder twee kleine laden.

    Commode en chêne de style Louis-Philippe ouvrant à trois grands et deux petits tiroirs.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #312
    Cecilia Vanderbeek
    Period: 1932 - 1999

    Twee bloemenstillevens op doek. Gesigneerd.

    Deux natures mortes aux fleurs sur toile. Signées.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #580
    Burberry

    Een zwart lederen handtas.

    Sac de soir en cuir noir.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 250
  • #89
    Henri Joseph Pauwels
    Period: Haasdonk 1903 - Beveren 1983

    “Stilleven met bloemen en fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nature morte aux fleurs et aux fruits”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 65 x 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #621

    Een grote schotel van Imariporselein.

    Très grand plat en porcelaine d’Imari.
    No longer available
    Dim. Ø: 78 cm
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Veiling van 19 & 20 April 2016

De veiling is volledig. 800 loten - .pdf en .xls download verkrijgbaar.

19 April 2016 19:00
20 April 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 April 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More