Similar lots by type
-
#408Een glazenservies van kleurloos kristal met een gegraveerd decor, bestaande uit twaalf likeurglaasjes, tien aperitiefglazen, acht wittewijnglazen en elf rodewijnglazen. Enkele kleine schilfers aan de rand.
Un service à verres en cristal incolore avec décor gravé, comprenant douze verres à liqueur, dix verres à apéritif, huit verres à vin blanc et onze verres à vin rouge. Quelques éclats au bords.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#179Een suikerpot met lepel van Sterling zilver. Engelse keuren. London, 1915 voor het kommetje en de lepel uit 1914. Makersmerken: Blackmore & Fletcher voor het kommetje en F. Higgen & Son voor de lepel.
Un sucrier avec cuillère en argent Sterling. Poinçon anglais. Londres, 1915 pour le pot et la cuillère date de 1914. Marque 'Blackmore & Fletcher pour le pot et 'F. Higgen & Son pour la cuillère.No longer availableDim. 222 gramEstimate: € 120 / 180 -
#111Val St. LambertEen vaas van zwaar, geslepen kristal in de massa rood gekleurd. Gemerkt onderaan.
Vase lourd en cristal taillé coloré rouge dans la masse. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 100 / 120 -
#197Een zilveren doopbekertje. Vermoedelijk Frans. XIXe eeuw.
Un gobelet de baptême en argent. Probablement français. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 30 / 50 -
#108Val St. LambertEen grote design lampenvoet van kristal, groen gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt.
Grand pied de lampe design en cristal, coloré vert dan la masse. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 60 / 100 -
#403Een designvaas van glaspasta en een pique-fleurs van rood kristal met koperen montuur.
Vase design en pâte de verre et un pique-fleurs en cristal rouge à monture en cuivre.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#340Val St. LambertEen reeks van negen glaasjes van geslepen kristal, de kelk groen gekleurd in de massa en op zeshoekige voet. Eén met letsels.
Suite de neuf verres en cristal taillé, la coupole colorée vert dans la masse et sur base hexagonale. Un dégât.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#168Een melkkannetje van Sterling zilver. Engelse keuren met datumletter ‘d’ voor 1903 - 1904.
Un petit pot à lait en argent Sterling. Poinçon anglais et lettre de date 'd' pour 1903 1904.No longer availableDim. 85 gramEstimate: € 60 / 80 -
#188Een confituurpot op voet met tien lepeltjes. Zilver, vermoedelijk Italiaans.Twee lepeltjes manco.
Un pot à confiture sur pied et dix petites cuillères. Argent, probablement Italien. Il manque deux petites cuillères.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 80 / 100 -
#405IchendorfEen Duits glazenservies van kleurloos kristal, bestaande uit zes fluitglazen, twaalf rodewijnglazen, zes borrelglaasjes op voet, zes tumblerglazen en twaalf schnapsglaasjes.
Un service de verres en cristal incolore allemand comprenant six flûtes, douze verres à vin rouge, six petits verres sur pied, six tumblers et douze verres à schnaps.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#258Drie karaffen van kleurloos kristal met zilveren plaatjes. Resp. Scotch, Sherry & Brandy.
Trois carafes en cristal incolore avec plaquettes en argent. Resp. Scotch, Sherry & Brandy.No longer availableDim. h: 26 - 32 cmEstimate: € 75 / 90 -
#393Vijf champagnecoupes van kleurloos kristal met een gegraveerd decor.
Cinq coupes à champagne en cristal incolore et décor gravé.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#141Val St. LambertEen art deco vaas van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa.
Un vase en cristal taillé, vert dans la masse.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 80 / 90 -
#377Een lot kleurloos geslepen kristal en glas, bestaande uit een Boheemse vaas, een asbak, een kom, een vaas met messingen voet en een vaasje. Het laatste gemerkt van Val St. Lambert.
Lot de cristaux et de verres incolores comprenant un vase de Bohème, un cendrier, un bol, un vase à la base en laiton et un petit vase. Ce dernier avec la marque de Val St-Lambert.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#404Een glazenservies van kleurloos kristal, bestaande uit elf waterglazen, twaalf rodewijnglazen, elf wittewijnglazen en elf champagnefluiten.
Service de verres en cristal incolore comprenant onze verres à eau, douze à vin rouge, onze à vin blanc et onze flûtes à champagne.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#207Een paar kleerborstels met Sterling zilveren monturen. Keuren van Birmingham, 1906 - 1907. Makersmerk ‘H. H.’.
Une paire de brosses à vêtements avec montures en argent Sterling. Poinçons de Birmingham, 1906 1907. Porte la marque 'H.H.'No longer availableDim. Bruto 108 gramEstimate: € 50 / 80
Other lots in this auction
-
#52Een kleine credenza van gesculpteerd hout met één paneeldeurtje. XIXe eeuw.
Petite crédence en bois sculpté ouvrant à une porte. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 76 cmEstimate: € 40 / 60 -
#231“Vishandelaar”. Een netsuké van ivoor. Japans werk, begin XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
"Marchant de poissons". Un netsuké en ivoire. Oeuvre japonaise, début XXième siècle. Porte une marque en dessous.No longer availableDim. h: 3,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#189Paul SmoldersPeriod: 1921 - 1997Een lithografie. Artiestenproef. Gesigneerd buiten de plaat. Jongen met katten.
Une lithographie. Epreuve d'artiste. Signée hors planche. Garçon et chat.No longer availableDim. 60 x 50Estimate: € 50 / 80 -
#236Een buffetkast van gesculpteerd grenenhout met een gevitreerde deur bovenaan, twee laden en twee paneeldeuren onderaan en een spiegel in het midden.
Un buffet en sapin avec une porte vitrée au dessus, deux tiroirs et deux portes en dessous, un miroir au milieu.No longer availableDim. 250 x 110 x 45 cmEstimate: € 100 / 120 -
#384“Marktscène”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
"Scène de marché". Aquarelle sur papier. Signature présente mais illisible.No longer availableDim. 50 x 35 cmEstimate: € 40 / 50 -
#105Baume, GeneveEen zakhorloge met zilveren gegraveerde kast en ketting we voegen er drie verschillende sleutels aan toe.
Montre de poche en argent gravé, nous ajoutons trois différentes clés de montres.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#298Set van drie kleinere reiskoffers uit het interbellum.
Un set de trois valises de l’entre-deux-guerres.No longer availableDim. 56 x 36 cmEstimate: € 60 / 100 -
#210Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct. en een centrale diamant in markies geslepen van ± 0,70 ct.
Une bague en or blanc 18 ct. sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,70 ct. et un diamant central taille marquise de +- 0,70 ct.No longer availableDim. 5 gEstimate: € 2700 / 3000 -
#378Een lot figuren uit porselein en aardewerk. O.a. Duits en Italiaans werk.
Lot de personnages en porcelaine et faïence. Travail allemand et italien et autres.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#123“Lezende jongen”. Een beeld van donkergepatineerd brons op een zwart marmer. Gesigneerd.
"Jeune homme qui lit". Une statue en bronze patiné sur socle en marbre noir. Porte une signature.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 200 / 260 -
#391Een art nouveau piëdestal van polychroom metaal met versiering van wilde kastanjebloesems en bladeren. Omstreeks 1900.
Un piédestal en métal polychrome, style art nouveau, avec décor de feuillage et fleurs de châtaignes. +- 1900.No longer availableDim. 80 x 44 cmEstimate: € 50 / 80 -
#284Een handgeknoopt bidkleed van zijde.
Tapis de prière en soie. Noué main.No longer availableDim. 255 x 80 cmEstimate: € 120 / 200

