Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een hoorn van kleurloos kristal met een gegraveerd bloemendecor op verzilverde voet.

Een hoorn van kleurloos kristal met een gegraveerd bloemendecor op verzilverde voet.

Corne en cristal incolore à décor gravé de fleurs. Pied argenté.
Dim. h: 18cm
SKU: 2111170081.
Categories: Kristal, Zilver.
Auction day: 21 November 2017 19:00
Catalogue #81
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #408

    Een glazenservies van kleurloos kristal met een gegraveerd decor, bestaande uit twaalf likeurglaasjes, tien aperitiefglazen, acht wittewijnglazen en elf rodewijnglazen. Enkele kleine schilfers aan de rand.

    Un service à verres en cristal incolore avec décor gravé, comprenant douze verres à liqueur, dix verres à apéritif, huit verres à vin blanc et onze verres à vin rouge. Quelques éclats au bords.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #179

    Een suikerpot met lepel van Sterling zilver. Engelse keuren. London, 1915 voor het kommetje en de lepel uit 1914. Makersmerken: Blackmore & Fletcher voor het kommetje en F. Higgen & Son voor de lepel.

    Un sucrier avec cuillère en argent Sterling. Poinçon anglais. Londres, 1915 pour le pot et la cuillère date de 1914. Marque 'Blackmore & Fletcher pour le pot et 'F. Higgen & Son pour la cuillère.
    No longer available
    Dim. 222 gram
    Estimate: € 120 / 180
  • #111
    Val St. Lambert

    Een vaas van zwaar, geslepen kristal in de massa rood gekleurd. Gemerkt onderaan.

    Vase lourd en cristal taillé coloré rouge dans la masse. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #197

    Een zilveren doopbekertje. Vermoedelijk Frans. XIXe eeuw.

    Un gobelet de baptême en argent. Probablement français. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 8 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #108
    Val St. Lambert

    Een grote design lampenvoet van kristal, groen gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt.

    Grand pied de lampe design en cristal, coloré vert dan la masse. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #403

    Een designvaas van glaspasta en een pique-fleurs van rood kristal met koperen montuur.

    Vase design en pâte de verre et un pique-fleurs en cristal rouge à monture en cuivre.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #340
    Val St. Lambert

    Een reeks van negen glaasjes van geslepen kristal, de kelk groen gekleurd in de massa en op zeshoekige voet. Eén met letsels.

    Suite de neuf verres en cristal taillé, la coupole colorée vert dans la masse et sur base hexagonale. Un dégât.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #168

    Een melkkannetje van Sterling zilver. Engelse keuren met datumletter ‘d’ voor 1903 - 1904.

    Un petit pot à lait en argent Sterling. Poinçon anglais et lettre de date 'd' pour 1903 1904.
    No longer available
    Dim. 85 gram
    Estimate: € 60 / 80
  • #188

    Een confituurpot op voet met tien lepeltjes. Zilver, vermoedelijk Italiaans.Twee lepeltjes manco.

    Un pot à confiture sur pied et dix petites cuillères. Argent, probablement Italien. Il manque deux petites cuillères.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #405
    Ichendorf

    Een Duits glazenservies van kleurloos kristal, bestaande uit zes fluitglazen, twaalf rodewijnglazen, zes borrelglaasjes op voet, zes tumblerglazen en twaalf schnapsglaasjes.

    Un service de verres en cristal incolore allemand comprenant six flûtes, douze verres à vin rouge, six petits verres sur pied, six tumblers et douze verres à schnaps.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #258

    Drie karaffen van kleurloos kristal met zilveren plaatjes. Resp. Scotch, Sherry & Brandy.

    Trois carafes en cristal incolore avec plaquettes en argent. Resp. Scotch, Sherry & Brandy.
    No longer available
    Dim. h: 26 - 32 cm
    Estimate: € 75 / 90
  • #393

    Vijf champagnecoupes van kleurloos kristal met een gegraveerd decor.

    Cinq coupes à champagne en cristal incolore et décor gravé.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #141
    Val St. Lambert

    Een art deco vaas van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa.

    Un vase en cristal taillé, vert dans la masse.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 80 / 90
  • #377

    Een lot kleurloos geslepen kristal en glas, bestaande uit een Boheemse vaas, een asbak, een kom, een vaas met messingen voet en een vaasje. Het laatste gemerkt van Val St. Lambert.

    Lot de cristaux et de verres incolores comprenant un vase de Bohème, un cendrier, un bol, un vase à la base en laiton et un petit vase. Ce dernier avec la marque de Val St-Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #404

    Een glazenservies van kleurloos kristal, bestaande uit elf waterglazen, twaalf rodewijnglazen, elf wittewijnglazen en elf champagnefluiten.

    Service de verres en cristal incolore comprenant onze verres à eau, douze à vin rouge, onze à vin blanc et onze flûtes à champagne.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #207

    Een paar kleerborstels met Sterling zilveren monturen. Keuren van Birmingham, 1906 - 1907. Makersmerk ‘H. H.’.

    Une paire de brosses à vêtements avec montures en argent Sterling. Poinçons de Birmingham, 1906 1907. Porte la marque 'H.H.'
    No longer available
    Dim. Bruto 108 gram
    Estimate: € 50 / 80

Other lots in this auction

  • #52

    Een kleine credenza van gesculpteerd hout met één paneeldeurtje. XIXe eeuw.

    Petite crédence en bois sculpté ouvrant à une porte. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 76 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #231

    “Vishandelaar”. Een netsuké van ivoor. Japans werk, begin XXste eeuw. Onderaan gemerkt.

    "Marchant de poissons". Un netsuké en ivoire. Oeuvre japonaise, début XXième siècle. Porte une marque en dessous.
    No longer available
    Dim. h: 3,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #189
    Paul Smolders
    Period: 1921 - 1997

    Een lithografie. Artiestenproef. Gesigneerd buiten de plaat. Jongen met katten.

    Une lithographie. Epreuve d'artiste. Signée hors planche. Garçon et chat.
    No longer available
    Dim. 60 x 50
    Estimate: € 50 / 80
  • #236

    Een buffetkast van gesculpteerd grenenhout met een gevitreerde deur bovenaan, twee laden en twee paneeldeuren onderaan en een spiegel in het midden.

    Un buffet en sapin avec une porte vitrée au dessus, deux tiroirs et deux portes en dessous, un miroir au milieu.
    No longer available
    Dim. 250 x 110 x 45 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #384

    “Marktscène”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd.

    "Scène de marché". Aquarelle sur papier. Signature présente mais illisible.
    No longer available
    Dim. 50 x 35 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #105
    Baume, Geneve

    Een zakhorloge met zilveren gegraveerde kast en ketting we voegen er drie verschillende sleutels aan toe.

    Montre de poche en argent gravé, nous ajoutons trois différentes clés de montres.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 350
  • #298

    Set van drie kleinere reiskoffers uit het interbellum.

    Un set de trois valises de l’entre-deux-guerres.
    No longer available
    Dim. 56 x 36 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #210

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct. en een centrale diamant in markies geslepen van ± 0,70 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct. sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,70 ct. et un diamant central taille marquise de +- 0,70 ct.
    No longer available
    Dim. 5 g
    Estimate: € 2700 / 3000
  • #378

    Een lot figuren uit porselein en aardewerk. O.a. Duits en Italiaans werk.

    Lot de personnages en porcelaine et faïence. Travail allemand et italien et autres.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #123

    “Lezende jongen”. Een beeld van donkergepatineerd brons op een zwart marmer. Gesigneerd.

    "Jeune homme qui lit". Une statue en bronze patiné sur socle en marbre noir. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #391

    Een art nouveau piëdestal van polychroom metaal met versiering van wilde kastanjebloesems en bladeren. Omstreeks 1900.

    Un piédestal en métal polychrome, style art nouveau, avec décor de feuillage et fleurs de châtaignes. +- 1900.
    No longer available
    Dim. 80 x 44 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #284

    Een handgeknoopt bidkleed van zijde.

    Tapis de prière en soie. Noué main.
    No longer available
    Dim. 255 x 80 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 21 november 2017

De veiling is volledig - 420 loten. De .xls en .pdf zijn verkrijgbaar op de Downloads pagina.

21 November 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 November 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More