Other lots by Val Saint Lambert
-
#367Val Saint LambertEen art deco coupe van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt onderaan met stempel. Schilfer aan de rand.
Coupe art déco en cristal taillé incolore. Marque sous la base au cachet. Eclat au bord.No longer availableDim. Ø 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#373Val Saint LambertEen vaas van zwaar, geslepen kristal in de massa rood gekleurd. Gemerkt onderaan.
Vase lourd en cristal taillé coloré rouge dans la masse. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 100 / 120 -
Val Saint LambertEen vaas van geslepen kristal in de massa rood gekleurd. Gemerkt onderaan.
No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 100 / 120 -
#108Val Saint LambertEen vaas van geslepen kristal in de massa rood gekleurd. Gemerkt onderaan.
Vase en cristal taillé coloré rouge dans la masse.No longer availableDim. H. 15 cmEstimate: € 60 / 100 -
#103Val Saint LambertEen mooie pique-fleurs van geslepen kristal in de massa oranje-rood gekleurd. Gemerkt onderaan.
Beau pique-fleurs en cristal taillé coloré rouge-orange dans la masse. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 11 cmEstimate: € 50 / 70 -
#128Val Saint LambertVaas van geslepen kristal, in de massa groen gekleurd. Onderaan gemerkt. Model Lubo omstreeks 1958.
Vase en cristal taillé coloré vert dans la masse. Marque sous la base. Modèle Lubo, vers 1958.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 100 / 140
Similar lots by type
-
#523Cloisonné snuffbottle. Chinees werk.
Flacon à parfum en cloisonné. Travail chinois.No longer available -
#396Een ovale spiegel in Lodewijk XVI-stijl.
Miroir ovale de style Louis XVI.No longer availableDim. 97 x 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#310Een sierkruik van aardewerk in metalen staander.
Cruche décorative en faïence sur base en métal.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#260Eikenhouten kast met opzet. Zwaar gesculpteerd.
Armoire à deux corps en chêne richement sculpté.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#95Een zeer mooie tweedeurskast van gebeeldhouwd en gemoulureerd eikenhout. Centraal bovenaan versierd met een imposante rocaille. Onderaan twee laden. Schuine, concave hoeken, gebogen kap. Frankrijk, tijdperk Lodewijk XV.
Une très jolie armoire à deux portes en chêne mouluré et sculpté. Corniche en chapeau de gendarme décoré vers le centre avec une importante rocaille asymétrique. Le bas à deux tiroirs juxtaposés, les coins coupés et concaves. France, époque Louis XV.No longer availableDim. 247 x 178 x 69 cmEstimate: € 500 / 600 -
#379Dutré“Stadszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1945.
“Vue de ville”. Huile sur toile. Signée et datée 1945.No longer availableDim. 32 x 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#394Een jaren ‘60 bureau met aan weerskanten vier en drie laden.
Bureau des années 60 avec trois respectivement quatre tiroirs latéraux.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#805Vier koekoeksklokken van hout en kunststof.
Quatre pendules coucou en bois et plastique.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#320Silver CrossEen oude kinderwagen uit de jaren ‘60. Zeer goede staat.
Ancien landau des années 60. Très bon état.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#190Een halssnoer met bijpassende oorbellen van amber met 18 karaats geel gouden slotjes.
Collier et boucles d’oreilles assorties en ambre. Fermoirs en or jaune 18 ct.No longer availableDim. Bruto: 43,28 gEstimate: € 400 / 500 -
#807“Winterzicht op een kade”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd R. De Fouquet(?). XIXde eeuw.
“Le quai en hiver”. Huile sur toile marouflée. Signée R. De Fouquet (?). XIXe siècle.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 200 / 240 -
#215Een parelsnoer met goudkleurige parels met een zilveren slot.
Collier de perles de couleur or. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#739L.A. Jacobs“Galjoen voor de kust”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Galion devant la côte”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 16 x 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#404Luchter van polychroom hout.
Lustre en bois polychrome.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#796Een ovale tafel van mahoniehout op vier gedraaide poten met vernauwingen en op messingen wieltjes Tijdperk Louis-Philippe. Tafelblad vervangen door grenenhout.
Table ovale en acajou sur quatre pieds tournés à rétrécissements et sur roulettes en laiton. Epoque Louis-Philippe. Tablette remplacée en sapin.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#792Twee verschillende XVIIIe eeuwse gravures.
Deux gravures du XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#804Vier koekoeksklokken van hout en kunststof.
Quatre pendules coucou en bois et plastique.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#185Een parelsnoer met grijze parels met een 18 karaats geel gouden slot.
Collier de perles grises. Fermoir en or jaune 18 ct.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#745Een grote mahoniehouten sideboard. Drie tabletten en vier gedraaide poten.
Grand buffet en acajou. Trois tablettes et quatre pieds tournés.No longer availableDim. H. 116 x L. 169 cmEstimate: € 350 / 500 -
#4Roger Hebbelinck“Zijbeuk van de kathedraal”. Kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 97/350 buiten de plaat.
“Nef de la Cathédrale, côté Place Verte”. Litho en couleurs. Signée et numérotée 97/350 hors planche.No longer availableDim. 33 x 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#775Een lot van vier verschillende glazen stolpen.
Lot de quatre globes en verre.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#27Groepje van Duits porselein.
Petit groupe en porcelaine allemande.No longer available -
#402Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met pendeloques.
Petit lustre en cristal à six points de lumière orné de pendeloques.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#125Een parelsnoer met witte parels met een zilveren slot.
Collier de perles blanches. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 180 / 250
Other lots in this auction
-
#37Een XIXe eeuwse bronzen kan.
Verseuse en bronze. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#162Regnier Van De HerdePeriod: 1914-2004“Havenzicht te Oostende”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue de port à Ostende”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 38 x 47 cmEstimate: € 160 / 220 -
#703Drie verschillende Chinese wijzen en een visser van gesculpteerd hardhout.
Trois sages chinois et un pêcheur en bois dur sculpté.No longer availableDim. h: 16 - 26 cmEstimate: € 80 / 100 -
#350Een octogonaal bijzettafeltje op centrale poot, eindigend in drie gesculpteerde leeuwen. Met secreet.
Table d’appoint octogonale sur pied central terminant en trois lions sculptés. Avec secret.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#104E. Orban“Kloosterscène”. Aquarel op papier. Gesigneerd. Naar een werk van Louis Tytgadt.
“Scène de monastère”. Aquarelle sur papier. Signée. D’après un oeuvre par Louis Tytgadt.No longer availableDim. 55 x 65 cmEstimate: € 40 / 60 -
#629Zwaard in lederen schede en een ceremoniële hoed van raffia, afgeboord met leder en met originele pluimen. Nigeriaans werk.
Sabre à fourreau en cuir et chapeau cérémoniel en osier, à bordure en cuire et aux plumes d’origine. Travail nigérien.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#359Een XIXe eeuwse gravure naar een werk van Nicolas Poussin.
Gravure du XIXe siècle d’après un oeuvre de Nicolas Poussin.No longer availableDim. 49 x 66 cmEstimate: € 40 / 60 -
#277Twee blauwe glazen vazen met geëmailleerde decors, waarbij één met een scène van een prins en een prinses en het andere met vogels. Gesigneerd ‘Royo’.
Deux vases en verre bleu aux décors peints à la main, l’un aux prince et princesse, l’autre aux oiseaux. Signés Royo.No longer availableDim. h: 23 & 21 cmEstimate: € 60 / 100 -
#747Een lot, bestaande uit enkele grote en kleine schelpen, stukjes koraal en een woestijnroos.
Lot comprenant quelques grandes et petites coquilles, des pièces de corail et une rose du désert.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#236Grote kast met opzet in Lodewijk XV stijl. Eikenhout.
Grand meuble à deux corps en chêne de style Louis XV.No longer availableEstimate: € 400 / 800 -
#34Een lot Delfts aardewerk, bestaande uit een dekselvaas, een knobbelvaas, een klepkannetje met tinnen deksel en een schotel.
Lot de faïences de Delft comprenant un vase couvert, un vase de type “knobbelvaas”, une chope à couvercle en étain et un plat.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#439Een Romeinse buste van gegoten en witgepatineerd steengoed.
Buste romain en grès moulé et patiné blanc.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 120 / 200

