Other lots by Val Saint Lambert
-
#367Val Saint Lambert
Een art deco coupe van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt onderaan met stempel. Schilfer aan de rand.
Coupe art déco en cristal taillé incolore. Marque sous la base au cachet. Eclat au bord.No longer availableDim. Ø 22 cmEstimate: € 60/80 -
#373Val Saint Lambert
Een vaas van zwaar, geslepen kristal in de massa rood gekleurd. Gemerkt onderaan.
Vase lourd en cristal taillé coloré rouge dans la masse. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 100/120 -
Val Saint Lambert
Een vaas van geslepen kristal in de massa rood gekleurd. Gemerkt onderaan.
No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 100/120 -
#108Val Saint Lambert
Een vaas van geslepen kristal in de massa rood gekleurd. Gemerkt onderaan.
Vase en cristal taillé coloré rouge dans la masse.No longer availableDim. H. 15 cmEstimate: € 60/100 -
#103Val Saint Lambert
Een mooie pique-fleurs van geslepen kristal in de massa oranje-rood gekleurd. Gemerkt onderaan.
Beau pique-fleurs en cristal taillé coloré rouge-orange dans la masse. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 11 cmEstimate: € 50/70 -
#128Val Saint Lambert
Vaas van geslepen kristal, in de massa groen gekleurd. Onderaan gemerkt. Model Lubo omstreeks 1958.
Vase en cristal taillé coloré vert dans la masse. Marque sous la base. Modèle Lubo, vers 1958.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 100/140
Similar lots by type
-
#190
Een halssnoer met bijpassende oorbellen van amber met 18 karaats geel gouden slotjes.
Collier et boucles d’oreilles assorties en ambre. Fermoirs en or jaune 18 ct.No longer availableDim. Bruto: 43,28 gEstimate: € 400/500 -
#394
Een jaren ‘60 bureau met aan weerskanten vier en drie laden.
Bureau des années 60 avec trois respectivement quatre tiroirs latéraux.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#804
Vier koekoeksklokken van hout en kunststof.
Quatre pendules coucou en bois et plastique.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#260
Eikenhouten kast met opzet. Zwaar gesculpteerd.
Armoire à deux corps en chêne richement sculpté.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#523
Cloisonné snuffbottle. Chinees werk.
Flacon à parfum en cloisonné. Travail chinois.No longer available -
#320Silver Cross
Een oude kinderwagen uit de jaren ‘60. Zeer goede staat.
Ancien landau des années 60. Très bon état.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#4Roger Hebbelinck
“Zijbeuk van de kathedraal”. Kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 97/350 buiten de plaat.
“Nef de la Cathédrale, côté Place Verte”. Litho en couleurs. Signée et numérotée 97/350 hors planche.No longer availableDim. 33 x 25 cmEstimate: € 50/80 -
#792
Twee verschillende XVIIIe eeuwse gravures.
Deux gravures du XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#185
Een parelsnoer met grijze parels met een 18 karaats geel gouden slot.
Collier de perles grises. Fermoir en or jaune 18 ct.No longer availableEstimate: € 250/350 -
#739L.A. Jacobs
“Galjoen voor de kust”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Galion devant la côte”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 16 x 23 cmEstimate: € 80/120 -
#796
Een ovale tafel van mahoniehout op vier gedraaide poten met vernauwingen en op messingen wieltjes Tijdperk Louis-Philippe. Tafelblad vervangen door grenenhout.
Table ovale en acajou sur quatre pieds tournés à rétrécissements et sur roulettes en laiton. Epoque Louis-Philippe. Tablette remplacée en sapin.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#745
Een grote mahoniehouten sideboard. Drie tabletten en vier gedraaide poten.
Grand buffet en acajou. Trois tablettes et quatre pieds tournés.No longer availableDim. H. 116 x L. 169 cmEstimate: € 350/500 -
#310
Een sierkruik van aardewerk in metalen staander.
Cruche décorative en faïence sur base en métal.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#27
Groepje van Duits porselein.
Petit groupe en porcelaine allemande.No longer available -
#396
Een ovale spiegel in Lodewijk XVI-stijl.
Miroir ovale de style Louis XVI.No longer availableDim. 97 x 70 cmEstimate: € 120/200 -
#807
“Winterzicht op een kade”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd R. De Fouquet(?). XIXde eeuw.
“Le quai en hiver”. Huile sur toile marouflée. Signée R. De Fouquet (?). XIXe siècle.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 200/240 -
#379Dutré
“Stadszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1945.
“Vue de ville”. Huile sur toile. Signée et datée 1945.No longer availableDim. 32 x 45 cmEstimate: € 80/120 -
#404
Luchter van polychroom hout.
Lustre en bois polychrome.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#402
Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met pendeloques.
Petit lustre en cristal à six points de lumière orné de pendeloques.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#805
Vier koekoeksklokken van hout en kunststof.
Quatre pendules coucou en bois et plastique.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#95
Een zeer mooie tweedeurskast van gebeeldhouwd en gemoulureerd eikenhout. Centraal bovenaan versierd met een imposante rocaille. Onderaan twee laden. Schuine, concave hoeken, gebogen kap. Frankrijk, tijdperk Lodewijk XV.
Une très jolie armoire à deux portes en chêne mouluré et sculpté. Corniche en chapeau de gendarme décoré vers le centre avec une importante rocaille asymétrique. Le bas à deux tiroirs juxtaposés, les coins coupés et concaves. France, époque Louis XV.No longer availableDim. 247 x 178 x 69 cmEstimate: € 500/600 -
#125
Een parelsnoer met witte parels met een zilveren slot.
Collier de perles blanches. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 180/250 -
#775
Een lot van vier verschillende glazen stolpen.
Lot de quatre globes en verre.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#215
Een parelsnoer met goudkleurige parels met een zilveren slot.
Collier de perles de couleur or. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 150/200
Other lots in this auction
-
#6Bochara
Karpet van wol met een Gül-motief op rode fond. Handgeknoopt.
Carpette d’Orient en laine à motif Gül sur fond rouge. Nouée main.No longer availableDim. 155 x 106 cmEstimate: € 80/100 -
#363Val St. Lambert
Een vaas van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa.
Vase en cristal taillé coloré rouge dans la masse.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 40/60 -
#500Afrika
Drie verschillende hangers van ivoor bezet met zilver.
Trois pendentifs en ivoire serti en argent.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#385Limoges, France
Een porseleinen servies met een meerkleurig decor in de stijl van Le Corbusier. Gemerkt. Omstreeks 1932.
Servie en porcelaine à décor polychrome de style Le Corbusier. Marque au verso. Vers 1932.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#715Peru Cuzco
Een armband van 925 ‰ zilver.
Bracelet en argent 925‰.No longer availableDim. 93,23 gEstimate: € 80/150 -
#211
“Boogschutter”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel. Naar een werk van Bruno Zach.
“Archer”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en marbre noir. D’après un oeuvre de Bruno Zach.No longer availableDim. h: 83 cmEstimate: € 650/750 -
#572
“Compositie”. Aquarel op papier. Met inscriptie “Tal Coat”.
“Composition”. Aquarelle sur papier. Avec inscription “Tal Coat”.No longer availableDim. 30 x 30 cmEstimate: € 150/180 -
#573
Een lot van drie decoratieve paarden van leder.
Lot de trois chevaux décoratifs en cuir.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#521
Een Chinese wijze met kind en perziken, één met schaap, een lezende wijze met tijger en een krijgsheer van gesculpteerd hardhout.
Sage chinois avec un enfant et des pêches, un autre avec un mouton, un sage lisant avec un tigre et un guerrier en bois dur sculpté.No longer availableDim. h: 18 - 26 cmEstimate: € 80/100 -
#121Burago
Een serie van vier oldtimers. Schaal 1/18. Een Mercedes Roadster ‘36, een Bugatti ‘34, een Alfa Romeo Monza ‘34 en een Alfa Romeo Spider ‘32.
Suite de quatre voitures miniatures. Echelle 1/18. Une Mercedes Roadster ‘36, une Bugatti ‘34, une Alfa Romeo Monza ‘34 et une Alfa Romeo Spider ‘32.No longer availableEstimate: € 100/140 -
#198Antoine Bofill
“Pijprokende arbeider”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“Laboureur fumant”. Statuette en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 480/520 -
#334Val St. Lambert
Een lot geslepen kristal, bestaande uit een grote vaas, een kleine vaas en een asbak, resp. Groen, blauw en mauve gekleurd in de massa. Allen gemerkt.
Lot de cristal taillé comprenant un grand vase, un petit vase et un cendrier respectivement colorés vert, bleu et mauve dans la masse. Chaque pièce avec marque.No longer availableDim. h:Estimate: € 100/180