#17Een driehoekige houten console voor een beeld.
Une console en bois de forme triangulaire.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 25 / 35 -
#140Pallas Swiss madeEen 18 karaats wit gouden dameshorloge bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,54 ct. en met 18 karaats wit gouden polsband.
Une montre pour femme en or blanc 18 ct. sertie de diamants ayant un poids total de +- 0,54 ct. et lanières en or blanc 18 ct.No longer availableDim. bruto: 25,04 gEstimate: € 700 / 900 -
#608Een verlengbare eikenhouten tafel op twee balustervormige poten.
#528Een Guanyin in Blanc de Chine.
#152Julien Stappers“Stilleven met margrieten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, marguerites”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 48 x 58 cmEstimate: € 180 / 220 -
#128Een Delfts blauwe schotel met een vissersscène en het opschrift “N° 11. Rooke der Haring of Bockemhang”. Achteraan gemerkt Lambertus Cleffius, De Metaale Pot. XIXe eeuw. Kleine restauratie.
Un plat en faïence de Delft bleue avec une scène de poissoniers et écriture "N° 11. Rooke der Haring of Bockemhang". Porte la marque "Lambertus Cleffius, De Metaale Pot" à l'arrière. Petite restauration.No longer availableDim. Ø 35 cmEstimate: € 200 / 250 -
#527Twee bronzen Chinese wijzen. Als monturen.
#215Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een centrale saffier van ± 0,50 ct.
Une bague en or jaune 18 ct. sertie de diamants ayant un poids total de +- 0,40 ct. et un saphir central de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 3,25 gEstimate: € 600 / 700 -
#751Een Chinese doos van zwartgelakt hout, versierd met inlegwerk van parelmoer. Lichte beschadigingen.
#477Agfa/GevaertPeriod: 1930 - 1970Een lot van zes foto-camera’s met vijf originele draagtassen:Karat, 2x Isolette, 2x Optima, 1x box. Met een aantal accesoires.
Un lot de six caméras et cinq sacs assortis: Karat, 2x Isolette, 2x Optima 1x box.No longer availableEstimate: € 70 / 100 -
#364Een reeks van drie lithografieën naar werken van Ensor.
Une série de trois lithographies d’après des oeuvres par Ensor.No longer availableDim. 17 x 13 & 17 x 22 cmEstimate: € 60 / 80