#432Een fauteuil van gesculpteerd notenhout met roze bekleding. XIXde eeuw.
Un fauteuil en noyer sculpté avec revêtement rose.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#239Een tweeledige buffetkast van gesculpteerd eikenhout in Henri II-stijl.
Un buffet en deux parties en chêne sculpté de style Henri II.No longer availableDim. 260 x 140 x 56 cmEstimate: € 180 / 240 -
#35Een 18 karaats geel gouden ketting met hangers in de vorm van ringen en een hartje.
Chaîne en or jaune 18 ct aux pendentifs en forme d’anneaux et une petite coeur.No longer availableDim. 5,71 gEstimate: € 130 / 180 -
#269L. Schuermans“Zicht op Mechelen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“La Tour Saint-Rombaut à Malines”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 57 x 47 cmEstimate: € 100 / 150 -
#191“Paarden”. Een groep van bruingepatineerd brons naar een werk van P.J. Mène.
#636Een slaapkamer van deels groengepatineerd grenenhout, bestaande uit een commode, een garderobe, een kaptafel en een nachtkastje.
#738Een paar zuilen van rood marmer en geel koper
#198Een bronzen cartelklok. Eind XIXe eeuw.
Un cartel en bronze. Fin XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 650 / 750 -
#501Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#349“Zelfportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Autoportrait”. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 87 x 43 cmEstimate: € 140 / 200 -
#542Izuno Gizan“Visit of the friend”. Een Japanse houtsnede. Gesigneerd. Medio XXe eeuw.
“Visit of the Friend”. Gravure sur bois japonaise. Signée. Milieu du XXe siècle.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 140 / 220 -
#737Een houten kastje met een deur onder en lade. Recent werk.
Une petite armoire avec une porte et un tiroir. Travail récent.No longer availableDim. b: 82 cmEstimate: € 40 / 60