#372“Herders met geitenkudde”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd ‘C.W.’.
”Bergers et troupeau de chèvres”. Huile sur panneau. Monogramme: ‘C.W.’No longer availableDim. 17 x 20 cmEstimate: € 200 / 260 -
#538Uiltje van gepolychromeerd ivoor. Europees werk, eerste kwart XXste eeuw.
Petit hibou en ivoire polychrome. Travail européen, premier quart du XXe siècle.No longer availableDim. H. 5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#589“Damesportret.” Olieverf op doek. Draagt een handtekening. Klein letsel onderaan.
”Portrait de dame”. Huile sur toile. Porte une signature. Petit dégât en dessous.No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 420 / 480 -
#112“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Onduidelijk gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur panneau. Signature illisible.No longer availableDim. 40 x 32 cmEstimate: € 50 / 80 -
#632Jacques Delvaux“Naakt op het strand”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘62.
”Nu sur la plage”. Huile sur toile. Signée et datée ‘62.No longer availableDim. 50 x 80 cmEstimate: € 120 / 160 -
#290Een fantasie horloge met lederen polsband.
Une montre fantaisie, bracelet en cuir.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#457Een Afrikaanse mannenbuste uit malachiet.
Un buste masculin en malachite.No longer availableDim. h 13,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#138JagerEen verzilverd metaal bestek voor 12 personen in ménagère. 84 stuks.
#191“Gestileerde ruiter te paard”. Een bronzen groep.
#370Een kerkstoel van zwartgepatineerd hout met gedraaide poten en spijlen en bekleed met rood fluweel.