Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een horloge met een 18 karaats geelgouden kast en met zwart lederen bandje.
Een horloge met een 18 karaats geelgouden kast en met zwart lederen bandje.
Cobana

Een horloge met een 18 karaats geelgouden kast en met zwart lederen bandje.

Montre en or jaune 18 ct au bracelet en cuir noir.
Dim. 28,12 g Bruto
SKU: 2011180175.
Category: Uurwerk.
Auction day: 20 November 2018 19:00
Catalogue #175
Estimate: € 200 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #704

    Een miniatuur van een biddende vrouw. Gesigneerd.

    Une miniature représentant une dame qui prie. Signée.
    No longer available
    Dim. 10 cm
    Estimate: € 40 / 50

Other lots in this auction

  • #372

    “Herders met geitenkudde”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd ‘C.W.’.

    ”Bergers et troupeau de chèvres”. Huile sur panneau. Monogramme: ‘C.W.’
    No longer available
    Dim. 17 x 20 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #147

    Een paar bronzen girandoles met zes lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.

    Une paire de girandoles en bronze à six bras, pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #538

    Uiltje van gepolychromeerd ivoor. Europees werk, eerste kwart XXste eeuw.

    Petit hibou en ivoire polychrome. Travail européen, premier quart du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #589

    “Damesportret.” Olieverf op doek. Draagt een handtekening. Klein letsel onderaan.

    ”Portrait de dame”. Huile sur toile. Porte une signature. Petit dégât en dessous.
    No longer available
    Dim. 30 x 24 cm
    Estimate: € 420 / 480
  • #112

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Onduidelijk gesigneerd.

    ”Nature morte, fleurs”. Huile sur panneau. Signature illisible.
    No longer available
    Dim. 40 x 32 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #632
    Jacques Delvaux

    “Naakt op het strand”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘62.

    ”Nu sur la plage”. Huile sur toile. Signée et datée ‘62.
    No longer available
    Dim. 50 x 80 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #290

    Een fantasie horloge met lederen polsband.

    Une montre fantaisie, bracelet en cuir.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #457

    Een Afrikaanse mannenbuste uit malachiet.

    Un buste masculin en malachite.
    No longer available
    Dim. h 13,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #138
    Jager

    Een verzilverd metaal bestek voor 12 personen in ménagère. 84 stuks.

    Une ménagère et service à couverts pour 12 personnes en métal argenté.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #767

    “ Tour de France 100 jaar: 1903 - 2003 “ . Fotoalbum over de ronde van frankrijk.

    ”Tour de France 100 jaar : 1903 -2003”. Un album photo du Tour de France.
    No longer available
    Estimate: € 22 / 24
  • #191

    “Gestileerde ruiter te paard”. Een bronzen groep.

    ”Cavalier stylisé à cheval”. Un groupe en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 650 / 700
  • #370

    Een kerkstoel van zwartgepatineerd hout met gedraaide poten en spijlen en bekleed met rood fluweel.

    Une chaise d’église en bois noir avec pieds torsadés et lattes, revêtement en velours rouge.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 november 2018

De veiling is volledig - 800 loten in de catalogus. Downloads in .xls en .pdf zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

20 November 2018 19:00
21 November 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 November 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More