Other lots in this auction
-
#397
Een tafellamp en een vaas van kleurloos glas met handgeschilderd decor en een vergulde rand.
Lampe de table et un vase en verre incolore à décor peint à la main et au bord doré.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40/60 -
#101
Engelse zilveren strooiers (3 stuks) en een mosterdpot (zonder binnenwerk). Londen en Birmingham, tijdperk Victoria.
Trois saupoudroirs en argent anglais et un moutardier (sans intérieur). Londres et Birmingham, époque Victoria.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 120/200 -
#748
Een antieke pop met papier mâché hoofd met schouders. Oude klederdracht. XIXde eeuw. Zonder merken.
Poupée ancienne à la tête en papier mâché aux épaules. Vêtement ancien. XIXe siècle. Sans marques.No longer availableDim. H. 37 cmEstimate: € 80/120 -
#646
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Gesigneerd.
Tapis persan en laine. Noué main. Signé.No longer availableDim. 340 x 244 cmEstimate: € 200/300 -
#431
Een paar antieke popjes met biscuit hoofden en blauwe geverfde ogen. Lijf van textiel met porseleinen handen. Originele kleding (Duits?).
Paire de petites poupées anciennes aux têtes en biscuit et aux yeux bleus peints. Corps en textile et mains en porcelaine. Vêtements d’origine (Allemands?).No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 80/100 -
#255
“Vrouwentorso”. Een beeld van brons.
“Torse de femme”. Sculpture en bronze.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 1000/1200 -
#161Antonin Mercié
“David”. Bronzen beeld met bruin patina. Gesigneerd en met merk van Barbédienne.
“David”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée et avec la marque de Barbédienne.No longer availableDim. H. 60 cmEstimate: € 800/1200 -
#175
Een 14 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct.
Bague en or blanc et jaune 14 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 5,85 gEstimate: € 300/400 -
#367Val St. Lambert
Een schaal van rood gedubbeld en geslepen kristal. Onderaan gemerkt.
Plat en cristal taillé doublé rouge. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 100/160 -
#591
Een balustervaas van polychroom Chinees porselein met decor van talrijke personages, insecten, vogels, vlinders en bloemen in uitsparingen op groene en rose fond. Oren in de vorm van fo-honden en met draken op de schouder. Canton, begin XXde eeuw.
Vase balustre en porcelaine de Chine polychrome à décor de nombreux personnages, d’insectes, d’oiseaux, de papillon et de fleurs dans des cartouches sur fond vert et rose. Anses en forme de têtes de chiens Pho et aux dragons sur l’épaule. Canton, début XXe siècle.No longer availableDim. H. 45,5 cmEstimate: € 200/300 -
#537
Een paar zeshoekige vazen van polychroom Chinees porselein met decor van talrijke personages, insecten, vogels, vlinders en bloemen in uitsparingen. Oren in de vorm van draken in lichtblauw en goud. Canton, XIXde eeuw. Restauratie aan één van de oren. Afschilfering aan één van de hoeken onderaan.
Paire de vases hexagonaux en porcelaine de Chine à décor de nombreux personnages, d’insectes, d’oiseaux, de papillons et de fleurs dans des cartouches. Anses en forme de dragons en bleu clair et or. Canton, XIXe siècle. Restauration à l’une des anses. Eclats à l’un des coins inférieurs.No longer availableDim. H. 62 cmEstimate: € 1500/2000 -
#679
“Jongelingen op de kaai”. Pastel op papier. In de stijl van Van Mieghem.
“Jeunes hommes sur la quai”. Pastel sur papier. Dans le style de Van Mieghem.No longer availableDim. 49 x 44 cmEstimate: € 60/100