Other lots in this auction
-
#469
“Kindjes in de duinen”. Olieverf op doek. Gemonogrameerd ‘J.A.’.
“Enfants dans les dunes”. Huile sur toile. Monogrammée J.A.No longer availableDim. 38,5 x 59 cmEstimate: € 80 / 120 -
#503
Een bronzen koro met fo-hond op het deksel.
Koro en bronze. Couvercle surmonté d’un chien de Pho.No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 100 / 150 -
#175
Een 14 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct.
Bague en or blanc et jaune 14 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 5,85 gEstimate: € 300 / 400 -
#172Peeters
“Zeilschip op ruwe zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateaux sur mer mouvementée”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 100 / 150 -
#722
Twee vroeg XXe eeuwse Yatagans en een bajonet van omstreeks 1800.
Deux yatagan du début du XXe siècle et une baïonnette vers 1800.No longer availableDim. L. 68 cmEstimate: € 100 / 120 -
#263
Driedelig zilveren serveerbestek. Belgische keuren. We voegen er een zilveren taartschep aan toe.
Couvert de service trois pièces en argent. Poinçons belges. Nous ajoutons une pelle à tarte en argent.No longer availableDim. 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#437
Partij munten : Euro 2002, Belgische franken, 12 mapjes “fleur de coin” en drie plaquettes van brons.
Collection de monnaies: Euro 2002, francs belges, 12 étuis “fleur de coin” et trois plaquettes en bronze.No longer availableEstimate: € 120 / 150 -
#393
Een dubbele kandelaar met handvat in de vorm van barokke dolfijnen van zilver en parfumflesje van geslepen kleurloos kristal met een zilveren dopje. Beide met Belgische importkeur. XIXe eeuw.
Double candélabre à anse en forme de dauphins baroques en argent. Ainsi qu’un flacon à parfum en cristal taillé incolore avec bouchon en argent. Les deux avec poinçon d’importation belge. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 70 / 100 -
#539Roger Van AkeleyenPeriod: °1948.
“De ontwortelden”. Een ets. Gesigneerd, gedateerd ‘76 en genummerd 3/25 buiten de plaat.
“De ontwortelden”. Eau-forte. Signée, datée ‘76 et numérotée 3/25 hors planche.No longer availableDim. 49 x 61 cmEstimate: € 40 / 60 -
#634
Een balkvormig tuinornament van deels gepolijst graniet.
Ornement de jardin rectangulaire, partiellement en granit poli.No longer availableDim. 50 x 25 cmEstimate: € 120 / 180 -
#302
“Vissersboten bij eb”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Bateaux de pêche par marée basse”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 15 x 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#742Fernand Comhaire
“Rivierzicht met sluis”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Paysage rupestre avec écluse”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 24 x 35 cmEstimate: € 100 / 120