#167
Een olie-en azijnstel in een zilveren houder gemerkt 800, het gewicht van het voetje is 190 gram.
#237
Een vide-poche van wit en rood marmer met twee kleine bronzen olifantjes.
#209Val Saint Lambert
#499Rouzbeh Tahmassian
“Don’t wonder why (XXL)” Gemengde techiek op hout. Achteraan gesigneerd. Gedateerd 2021.
“Don't wonder why (XXL)” Mixed technique on wood. Signed on the back. Dated 2021.No longer availableDim. 139 x 45 x 3,5 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#197
Een paar marmeren cassolettes met verguld bronzen elementen.
#528Murano
Een Murano vaas met diverse kleuren in de massa.
A Murano vase with various colors in the mass.No longer availableDim. 30 x Ø15cmEstimate: € 100 / 150 -
#645
Een verzilverd metalen art deco coupe gemerkt Yarel.
#518Murano
Een Murano glazen luster. 8-armige lichtpunten en bloemen in het decor.
#641
Een lot van 3 kunstboeken.
A lot of 3 art books.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#346
Een pianostoeltje met lederen zitting.
A piano stool with leather seat.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#697
Een houten schildersezel.
A wooden easel.No longer availableDim. 167 x 62cmEstimate: € 100 / 140 -
#646Juliette Belarti
Een vintage salontafel, gemerkt “J Belarti”.
A vintage coffee table marked J. Belarti.No longer availableDim. 40 x 108 x 47cmEstimate: € 100 / 120