#662Een lot van twee Afrikaanse beeldjes. Bakongo, Angola of Democratische Republiek Congo.
#487Een lot van zes verschillende Afrikaanse beeldjes van gesculpteerd hout.
#680Een houten Afrikaans masker. Dogon Kanaha, Mali.
#642Een houten Afrikaans masker. Bembe, Democratische Republiek Congo.
#473Een lot van drie Afrikaanse maskers van gesculpteerd en gepolychromeerd hout
#308Een paar bronzen wandornamenten in de vorm van Afrikaanse hoofden.
#612Een ‘Batak’ zwaard met houten schede. Indonesië.
#632Een lot van vier klosjes. Ivoorkust.
#660Een Afrikaanse reliekschrijn met schedels en schelpen. Bakota, Gabon.
Masque “Oiseau” en bois polychrome. Mossi, Burkina-Fasso.No longer availableDim. H 70 cmEstimate: € 90 / 120
#458Bronzen kruikje met een leeuw als handvat en met een fries met dansende figuren op de buik.
Aiguière en bronze décorée d’une frise de personnages sur la panse. Anse en forme de lion sautant.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#618Corgi Toys #336James Bond’s Toyota met oorspronkelijke doos en personages.
La Toyota de James Bond dans la boîte d’origine et avec personnages.No longer availableEstimate: € 300 / 350 -
#86Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
#7L. Van BoeckelEen smeedijzeren halluchter met een coupe van geslepen kristal. Waarschijnlijk van de hand van L. Van Boeckel.
#180GeneveEen 18 karaats geel gouden zakhorloge.
#746Een eikenhouten eendeurskastje. XIXe eeuw.
#485Tag HeuerEen roestvrij stalen automatische herenhorloge met lederen band.
#703Dinky Toys“Field Artillery Tractor” met “Trailer 25 PR Gun” & “25 PR Gun”. Een miniatuur legervoertuig met kanon en trailer. Resp. genummerd 688 en 686.
“Field Artillery Tractor” avec “Trailer 25 PR Gun” et “25 PR Gun”. Voiture militaire miniature avec trailer et canon. Resp. n° 688 et 686.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#394Een gevarieerd lot met bestekken e.d. zoals 11 vorken en 11 lepels gemerkt Wiskemann, een zilveren sauslepeltje (830‰, keuren van Schoonhoven 1945-46), 12 grote en 12 kleine art deco messen met hoornen heften, een etui met 12 verzilverde vorken en 12 dito lepels, een etui met 12 alpacca koffielepeltjes, verder diverse serveerbestekken, schaaltjes enz. enz.
Lot varié comprenant des couverts et autres: 11 fourchettes et 11 cuillères de Wiskemann, une petite louche à sauce en argent 830‰, poinçons de Schoonhoven 1945-46, 12 grands et 12 petits couteaux art déco aux manches en corne, un étui contenant 12 fourchettes et 12 cuillères argentées, un étui contenant 12 cuillères à café en Alpacca, puis plusieurs couverts de service, des plats etc. etc.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#545Omega SeamasterEen roestvrij stalen automatische herenhorloge met lederen armband.
#802Een paar notenhouten armstoelen in Louis-Philippestijl. Opnieuw te bekleden.
Paire de fauteuils en noyer de style Louis-Philippe. A recouvrir.No longer availableEstimate: € 80 / 120