#680Een houten Afrikaans masker. Dogon Kanaha, Mali.
#612Een ‘Batak’ zwaard met houten schede. Indonesië.
#632Een lot van vier klosjes. Ivoorkust.
#487Een lot van zes verschillende Afrikaanse beeldjes van gesculpteerd hout.
#473Een lot van drie Afrikaanse maskers van gesculpteerd en gepolychromeerd hout
#652Een houten Afrikaans beeldje. Teke, Democratische Republiek Congo.
#660Een Afrikaanse reliekschrijn met schedels en schelpen. Bakota, Gabon.
#308Een paar bronzen wandornamenten in de vorm van Afrikaanse hoofden.
#662Een lot van twee Afrikaanse beeldjes. Bakongo, Angola of Democratische Republiek Congo.
#700Een gepolychromeerd houten ‘vogelmasker’. Mossi, Burkina-Fasso.
Masque “Oiseau” en bois polychrome. Mossi, Burkina-Fasso.No longer availableDim. H 70 cmEstimate: € 90 / 120
#453Zittende leeuw van gesculpteerd marmer.
#572“Damesstudie”. Houtskool op papier. Gemonogrammeerd.
#323Een terrine van meerkleurig Brussels porselein met een Japans decor.
#49Kurt Peiser“De kathedraal van Antwerpen.” Ets. Gesigneerd buiten de plaat. Genummerd 21/40/100.
#746Een eikenhouten eendeurskastje. XIXe eeuw.
Meuble à une port en chêne. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#426Kashgai karpetje van wol. Handgeknoopt.
#314“Soirée d’Automne”. Gravure. Posselwhite naar De Dreux.
#69Georges-Jacques Gatine naar Louis-Marie Lanté. Vijf handgekleurde etsen met bekende vrouwen uit de West-Europese geschiedenis.Er worden twee modeprenten aan toegevoegd, de ene uit La Mode Illustrée (Parijs), de andere uit Le Journal des Dames et des Demoiselles (Brussel) uit het einde van de XIXde eeuw.
#394Een gevarieerd lot met bestekken e.d. zoals 11 vorken en 11 lepels gemerkt Wiskemann, een zilveren sauslepeltje (830‰, keuren van Schoonhoven 1945-46), 12 grote en 12 kleine art deco messen met hoornen heften, een etui met 12 verzilverde vorken en 12 dito lepels, een etui met 12 alpacca koffielepeltjes, verder diverse serveerbestekken, schaaltjes enz. enz.
Lot varié comprenant des couverts et autres: 11 fourchettes et 11 cuillères de Wiskemann, une petite louche à sauce en argent 830‰, poinçons de Schoonhoven 1945-46, 12 grands et 12 petits couteaux art déco aux manches en corne, un étui contenant 12 fourchettes et 12 cuillères argentées, un étui contenant 12 cuillères à café en Alpacca, puis plusieurs couverts de service, des plats etc. etc.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#637“Duitse schepers”. Een groep van zilvergepatineerd brons op een sokkel van onyx en arduin. Jaren ‘30.
#163Corneille Jean-Louis RobynPeriod: 1835 - 1912Een meisjes- en een jongensbuste van bruingepatineerd pijpaarde.
Buste de garçon et de fille. Terre de pipe à glaçure brune.No longer availableDim. H 45 cmEstimate: € 200 / 240