Similar lots by type
-
#473
Een lot van drie Afrikaanse maskers van gesculpteerd en gepolychromeerd hout
Trois masques africains en bois sculpté et polychromé.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#662
Een lot van twee Afrikaanse beeldjes. Bakongo, Angola of Democratische Republiek Congo.
Lot e deux statuettes africaines. Bakongo, Angola ou République Démocratique du Congo.No longer availableDim. H 35 en 25 cmEstimate: € 120 / 160 -
#612
Een ‘Batak’ zwaard met houten schede. Indonesië.
Sabre “Batak” à fourreau en bois. Indonésie.No longer availableDim. L 75 cmEstimate: € 120 / 160 -
#487
Een lot van zes verschillende Afrikaanse beeldjes van gesculpteerd hout.
Six statuettes africaines diverses en bois sculpté.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#652
Een houten Afrikaans beeldje. Teke, Democratische Republiek Congo.
Statuette en bois sculpté. Teké, République Démocratique du Congo.No longer availableDim. H 34 cmEstimate: € 60 / 90 -
#660
Een Afrikaanse reliekschrijn met schedels en schelpen. Bakota, Gabon.
Reliquaire africain avec crânes et coquilles. Bakota, Gabon.No longer availableDim. H 55 cmEstimate: € 129 / 160 -
#700
Een gepolychromeerd houten ‘vogelmasker’. Mossi, Burkina-Fasso.
Masque “Oiseau” en bois polychrome. Mossi, Burkina-Fasso.No longer availableDim. H 70 cmEstimate: € 90 / 120 -
#642
Een houten Afrikaans masker. Bembe, Democratische Republiek Congo.
Masque en bois sculpté. Bembe, République Démocratique du Congo.No longer availableDim. H 33 cmEstimate: € 60 / 80 -
#632
Een lot van vier klosjes. Ivoorkust.
Lot de quatre bobines. Côte d’Ivoire.No longer availableDim. H 33 cmEstimate: € 90 / 120 -
#308
Een paar bronzen wandornamenten in de vorm van Afrikaanse hoofden.
Paire d’ornements en bronze en forme de têtes africaines.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 60 / 100
Other lots in this auction
-
#229R. De Wolf
“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd linksonder.
“Nature morte aux fruits”. Huile sur toile. Signée en bas à gauche.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 150 / 250 -
#218
Moderne paddenstoellamp van glaspasta.
Lampe champignon moderne en pâte de verre.No longer availableDim. H. 53 cmEstimate: € 200 / 300 -
#520
Een halssnoer van roze barokparels met een zilveren slot.
Collier de perles baroques roses. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 500 / 600 -
#495
Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,00 ct. en een druppelvormige smaragd van ± 4,00 ct.
Pendentif en or blanc 18 ct serti de brillant ayant un poids total de ± 1,00 ct et d’une émeraude en forme de larme de ± 4,00 ct.No longer availableDim. 3,22 gEstimate: € 600 / 800 -
#203Sylvain Kinsburger
“Musicerende Amor.” Een beeld van bruin gepatineerd brons. Gesigneerd.
“Amour musicien”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. H 50 cmEstimate: € 850 / 1000 -
#69
Georges-Jacques Gatine naar Louis-Marie Lanté. Vijf handgekleurde etsen met bekende vrouwen uit de West-Europese geschiedenis.Er worden twee modeprenten aan toegevoegd, de ene uit La Mode Illustrée (Parijs), de andere uit Le Journal des Dames et des Demoiselles (Brussel) uit het einde van de XIXde eeuw.
Georges-Jacques Gatine d’après Louis-Marie Lanté. Cinq eaux-fortes colorées à la main représentant des femmes importantes de l’histoire européenne. Nous ajoutons deux planches de mode, dont une de La Mode Illustrée (Paris) et une du Journal des Dames et des Demoiselles (Bruxelles) de la fin du XIXe siècle.No longer availableDim. 31 x 22 cmEstimate: € 200 / 300 -
#424
“Windmolen”. Monotype op papier. Onleesbaar gesigneerd.
“Moulin à vent”. Monotype sur papier. Illisiblement signée.No longer availableDim. 45 x 40 cmEstimate: € 20 / 25 -
#261
Twee tabakspotten van meerkleurig porselein in de vorm van een pijprokende man en een theedrinkende vrouw. Engels werk.
Deux pots à tabac en porcelaine polychrome en forme d’un homme fumant une pipe et d’une femme buvant une tasse de thé. Travail anglais.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 100 / 120 -
#777
Een schaalmodel van een Douglas DC-3 ‘Dakota’ op staander.
Modèle d’un Douglas DC-3 Dakota sur socle. Métal nickelé.No longer availableDim. b: 100 cmEstimate: € 460 / 500 -
#829
Een luchter van rood en geel koper met negen lichtpunten en bloemvormige kapjes van roze gesatineerd glas. Medio XXe eeuw.
Lustre en cuivre jaune et rouge. Neuf lumières et abat-jour en verre rose satiné. Milieu du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#633
Een lot van zes pijpen van verschillende oorsprong, waaronder ‘Koninklijke Goedewaagen’ te Gouda, ‘Montereau’ en een Belgische pijp uit de XIXe eeuw.
Lot de six pipes diverses dont “Koninklijke Goedewagen” à Gouda, “Montereau” et une pipe belge du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#708
Een Chinese balustervaas van meerkleurig porselein met figuren in het decor. XXste eeuw.
Vase balustre en porcelaine de Chine polychrome à décor de personnages. XXe siècle.No longer availableDim. H 37 cmEstimate: € 20 / 30