Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een houten Afrikaans masker. Dogon Kanaha, Mali.

Een houten Afrikaans masker. Dogon Kanaha, Mali.

Masque en bois. Dogon Kanaha, Mali.
Dim. H 107 cm
SKU: 2909150680.
Category: Afrikaans.
Auction day: 30 September 2015 19:00
Catalogue #680
Estimate: € 120 / 160
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #473

    Een lot van drie Afrikaanse maskers van gesculpteerd en gepolychromeerd hout

    Trois masques africains en bois sculpté et polychromé.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #660

    Een Afrikaanse reliekschrijn met schedels en schelpen. Bakota, Gabon.

    Reliquaire africain avec crânes et coquilles. Bakota, Gabon.
    No longer available
    Dim. H 55 cm
    Estimate: € 129 / 160
  • #642

    Een houten Afrikaans masker. Bembe, Democratische Republiek Congo.

    Masque en bois sculpté. Bembe, République Démocratique du Congo.
    No longer available
    Dim. H 33 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #487

    Een lot van zes verschillende Afrikaanse beeldjes van gesculpteerd hout.

    Six statuettes africaines diverses en bois sculpté.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #632

    Een lot van vier klosjes. Ivoorkust.

    Lot de quatre bobines. Côte d’Ivoire.
    No longer available
    Dim. H 33 cm
    Estimate: € 90 / 120
  • #308

    Een paar bronzen wandornamenten in de vorm van Afrikaanse hoofden.

    Paire d’ornements en bronze en forme de têtes africaines.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #662

    Een lot van twee Afrikaanse beeldjes. Bakongo, Angola of Democratische Republiek Congo.

    Lot e deux statuettes africaines. Bakongo, Angola ou République Démocratique du Congo.
    No longer available
    Dim. H 35 en 25 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #652

    Een houten Afrikaans beeldje. Teke, Democratische Republiek Congo.

    Statuette en bois sculpté. Teké, République Démocratique du Congo.
    No longer available
    Dim. H 34 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #612

    Een ‘Batak’ zwaard met houten schede. Indonesië.

    Sabre “Batak” à fourreau en bois. Indonésie.
    No longer available
    Dim. L 75 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #700

    Een gepolychromeerd houten ‘vogelmasker’. Mossi, Burkina-Fasso.

    Masque “Oiseau” en bois polychrome. Mossi, Burkina-Fasso.
    No longer available
    Dim. H 70 cm
    Estimate: € 90 / 120

Other lots in this auction

  • #776

    Een schildersezel van bruin gelakt hout.

    Chevalet.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #430

    Een halssnoer bestaande uit verschillende soorten parels en halfedelstenen en met zilveren slot.

    Collier contenant différentes sortes de perles et de pierres semi-précieuses. Fermoir en argent.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #91

    Een lamp van donkergepatineerd zamak in de vorm van een conquistador.

    Lampadaire en régule. La lampe en forme de torche portée par un conquistador.
    No longer available
    Dim. h: 78 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #499

    Een groot lot boeken met o.a. de reeks “Meesters der schilderkunst” en de reeks “La vie et l’homme”.

    Grand lot de livres contenant e.a. “Meesters der schilderkunst” et la série “La vie et l’homme”.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #109

    “Herder met schapen”. Ets. Onleesbaar gesigneerd en genummerd 67 buiten de plaat.

    “Berger et ses moutons”. Eau-forte. Signée et numérotée 67 hors planche.
    No longer available
    Dim. 55 x 72 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #564
    Pol Mara
    Period: 1920 - 1998

    “Kleurencompositie met naakt”. Zeefdruk. Gesigneerd binnen de plaat en gedateerd 1969.

    “Composition en couleurs avec nu”. Sérigraphie. Signée dans la planche et datée 1969.
    No longer available
    Dim. 108 x 70 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #714

    Vier zwart-witreproducties naar schilderingen uit de Sixtijnse kapel. We voegen er een vijfde reproductie aan toe naar een renaissancemeester.

    Quatre reproductions en noir et blanc des peintures de la Chapelle Sixtine. Nous ajoutons une cinquième reproduction d’après un maître de la Renaissance.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #298

    Een siervaasje van kleurloos geslepen kristal met een zilveren montuur. Gemerkt van Delheid, 925 ‰.

    Petit vase en cristal taillé incolore avec monture en argent. Marque de Delheid, 925‰.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #631

    Een oude kris met sober gesculpteerd handvat en messingen schede.

    Kris à manche sobrement sculpté et à fourreau en laiton.
    No longer available
    Dim. L 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #9

    Een hallamp van geel koper en glas.

    Lampe de vestibule en cuivre jaune et verre.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #264
    Henri Joseph Pauwels

    “Hoeve in winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Ferme en hiver”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 100 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #756
    Solingen

    Een bestek voor twaalf personen met verguld handvat en versierd met een Lodewijk XV-motief. Met ménagère.

    Couvert pour 12 personnes aux manches dorées et décorées d’un motif Louis XV. Dans son ménagère.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 september 2015

Volledige catalogus is online: 830 loten.

29 September 2015 19:00
30 September 2015 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 September 2015 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More