#334Een reclamespiegel in art deco stijl. Grandin.
A advertising mirror in art deco style. Grandin. -
#563Een gesculpteerd houten beeld van een condor, gesigneerd K. Smet.
A carved wooden sculpture of a condor, signed K. Smet. -
Een bronzen buste van Christus met doornen kroon. Achteraan gestempeld 267A.
#421Een verzilverde bronzen koe.
A silver-plated bronze cow. -
#354Germaine BrusPeriod: °1915“Staand naakt” potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘79.
"Reclining nude" pencil on paper. Signed. Dated '79. -
#363Een tulpenvaas van Chinees blauw en wit porselein. Onderaan gemerkt.
A tulip vase made of Chinese blue and white porcelain. Marked at the bottom. -
A bronze bust of a pipe-smoking man on a marble pedestal. -
#259Felicien Rops‘Oude vrouw aan de kachel’, een monochrome ets. Getekend binnen de plaat, Félicien Rops.
#62Herman VerbaerePeriod: 1906 - 1993“Zicht op de Leie”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd 1950.
"View of the Leie," a painting, oil on canvas, signed and dated 1950. -
#59‘Landschap met huizen’, olieverf op paneel. Een brutalistisch werkje, getekend Burliuk.
'Landscape with Houses', oil on panel. A brutalist piece, signed by Burliuk. -
Three silver objects of Eastern origin. The lidded pot has a white residue inside. Gross weight: 315 grams.