Other lots in this auction
-
#64
"Flemish Art" Luxe Portfolio hedendaagse Vlaamse beeldende kunst. Editie 1999-2000 met 10 lithografieën van: Hugo Claus, Ward Lernout, Merel, Pjeroo Roobjee, Adi Steurbaut, Hans Vandekerckhove, Jef Van Grieken, Jef van Tuerenhout, Bruno Vekemans, Jef Wauters. Genummerd 299/500
"Flemish Art" Luxury Portfolio contemporary Flemish visual arts. 1999-2000 edition with 10 lithographs by: Hugo Claus, Ward Lernout, Merel, Pjeroo Roobjee, Adi Steurbaut, Hans Vandekerckhove, Jef Van Grieken, Jef van Tuerenhout, Bruno Vekemans, Jef Wauters. Numbered 299/500No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#135Val Saint Lambert
Een lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale.
A set of 6 colorless cut crystal glasses, model Yale.No longer availableDim. H. 16 Ø 6,2 cmEstimate: € 35 / 40 -
#50
Een lot van 6 vergaderstoelen bekleed in groen leder. Naar Empire voorbeeld.
A set of 6 conference chairs upholstered in green leather. In the Empire style.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#178
Een lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen.
A set of 6 colorless cut crystal glasses.No longer availableDim. H. 13,5 Ø 7,5 cmEstimate: € 20 / 25 -
#141Val Saint Lambert
Een lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale.
A set of 6 colorless cut crystal glasses, model Yale.No longer availableDim. H. 16 Ø 6,2 cmEstimate: € 35 / 40 -
#167Val Saint Lambert
Een lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale Fluté.
A set of 6 colorless cut crystal glasses, Yale Fluté model.No longer availableDim. H. 16 Ø 6,2 cmEstimate: € 35 / 40 -
#145Val Saint Lambert
Een lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale.
A set of 6 colorless cut crystal glasses, Yale model.No longer availableDim. H. 16 Ø 6,2 cmEstimate: € 35 / 40 -
#179
Een lot van 5 kleurloos geslepen kristallen glazen.
A lot of 5 colorless cut crystal glasses.No longer availableDim. H. 13,5 Ø 7,5 cmEstimate: € 20 / 25 -
#33
Een ronde notenhouten salontafel.
A round walnut coffee table.No longer availableDim. Ø 102 x 79 cmEstimate: € 40 / 60 -
#37Hendrik Maertenszoon SorghPeriod: 1611 - 1670
"Drinkgelag in de herberg." Olieverf op paneel. Gesigneerd. Aangekocht in 1970 uit privébezit te Gent. Toeschrijving door Paul Eeckhout (Conservator Museum voor Schone Kunsten te Gent in 1968. Ook bemerkt dat dit voormalig achthoekig werk naar een rechthoek is vergroot.
"Drinking bout in the inn." Oil on panel. Signed. Purchased in 1970 from a private collection in Ghent. Attribution by Paul Eeckhout (Curator of the Museum of Fine Arts in Ghent in 1968). Also noted that this former octagonal work has been enlarged to a rectangle.No longer availableDim. 54 x 74 cmEstimate: € 14000 / 18000 -
#38
"Landschap met plunderende soldaten, een brandende hoeve op de achtergrond." Hollandse School (17de eeuw). Aangekocht in 1975 bij kunsthandel E. Verkest, Tielt.
"Landscape with pillaging soldiers, a burning farmhouse in the background." Dutch School (17th century). Acquired in 1975 from art dealer E. Verkest, Tielt.No longer availableDim. 50 x 78 cmEstimate: € 2000 / 2400 -
#172Val Saint Lambert
Een lot van 3 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale Fluté.
A set of 3 colorless cut crystal glasses, Yale Fluté model.No longer availableDim. H. 16 Ø 6,2 cmEstimate: € 35 / 40