Other lots in this auction
-
#132Val Saint Lambert
Een lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Duc Fluté.
A set of 6 colorless cut crystal glasses, Duc Fluté model.No longer availableDim. H. 17,8 Ø 6,5 cmEstimate: € 35/40 -
#177
Een lot van 8 geslepen kristallen glazen, met groene rand en bodem.
A set of 8 cut crystal glasses, with green rim and base.No longer availableDim. H. 12;5 Ø 7,3 cmEstimate: € 40/45 -
#64
"Flemish Art" Luxe Portfolio hedendaagse Vlaamse beeldende kunst. Editie 1999-2000 met 10 lithografieën van: Hugo Claus, Ward Lernout, Merel, Pjeroo Roobjee, Adi Steurbaut, Hans Vandekerckhove, Jef Van Grieken, Jef van Tuerenhout, Bruno Vekemans, Jef Wauters. Genummerd 299/500
"Flemish Art" Luxury Portfolio contemporary Flemish visual arts. 1999-2000 edition with 10 lithographs by: Hugo Claus, Ward Lernout, Merel, Pjeroo Roobjee, Adi Steurbaut, Hans Vandekerckhove, Jef Van Grieken, Jef van Tuerenhout, Bruno Vekemans, Jef Wauters. Numbered 299/500No longer availableEstimate: € 50/100 -
#21
Een Zeeuwse Renaissance kast met ebbenhouten inlegwerk en leeuwenkoppen. Met vrouwelijke en mannelijke kariatieden. Met 5 deuren. Schade stukken inbegrepen. Met 17de eeuwse onderdelen.
A Zeeland Renaissance cabinet with ebony inlay and lion heads. Featuring female and male caryatids. With 5 doors. Including damaged pieces. With 17th century components.No longer availableDim. 159 x 171 x 66 cmEstimate: € 1000/1500 -
#123Philips
Een design bureaulamp Timor 69. Kleur: Bruin. Ontwerp Louis Kalff 1955.
A designer desk lamp Timor 69. Colour: Brown. Design Louis Kalff 1955.No longer availableDim. h 50 cmEstimate: € 150/200 -
#134Val Saint Lambert
Een lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale.
A set of 6 colorless cut crystal glasses, model Yale.No longer availableDim. H. 16 Ø 6,2 cmEstimate: € 35/40 -
#15
Een set van vier groenlederen armstoelen. Medio XXste eeuw.
A set of four green leather armchairs. Mid-20th century.No longer availableDim. 89 x 69 x 58 cmEstimate: € 50/100 -
#163Val Saint Lambert
Een lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale Fluté.
A set of 6 colorless cut crystal glasses, Yale Fluté design.No longer availableDim. H. 16 Ø 6,2 cmEstimate: € 35/40 -
#84
Een houten archiefkast met twee schuifdeuren.
A wooden filing cabinet with two sliding doors.No longer availableDim. 196 x 66,5 x 93 cmEstimate: € 50/100 -
#28
Een notenhouten linnenkastje met twee deuren.
A walnut linen cupboard with two doors.No longer availableDim. 141 x 81 x 50 cmEstimate: € 60/80 -
#43
Een voornamelijk 18de eeuwse Naamse kapiteelkast van gebeeldhouwd eikenhout. Tijdperk Régence.
A predominantly 18th-century Namur cabinet, so called kapiteelkast, made of carved oak. Regency era.No longer availableDim. 213 x 205 x 80 cmEstimate: € 800/1000 -
#60
Een hoge notenhouten sacristiekast in drie delen met geschilderd paneel Madonna en Kind centraal bovenaan. Barokke architecturale opbouw met gebogen deuren centraal en met vlakke zijpanelen. Duitsland, einde XVIIIde eeuw.
A tall walnut sacristy cabinet in three parts with a painted panel of Madonna and Child centrally at the top. Baroque architectural structure with curved doors in the center and flat side panels. Germany, late 18th century.No longer availableDim. 340 x 185 x 60 cmEstimate: € 1200/2000