#510
An 18 carat yellow gold ring "toi et moi" set with brilliants with a combined weight of +- 1 ct.No longer availableDim. 3,43 gEstimate: € 650 / 750 -
#308Hergé
“Les cigares du pharaon.” Hardcover 1955. Minieme schade aan de rand.
#352
Een eikenhouten kruk.
An oak stool.No longer availableDim. 48 x 45 x 26cmEstimate: € 20 / 25 -
#536Dagestan
Handgeknoopt wollen loper.
#355
Een kunststoffen bureaumeubel uit de jaren 60 van de vorige eeuw naar de Boby trolley van Joe Colombo .
#172
Een gevarieerd lot van zilveren bestek met een totaalgewicht van 1555 gram.
#11
“De harpspeelster.” Polychroom porselein met vergulde accenten. Italiaans werk. Gesigneerd.
"The harp player." Polychrome porcelain with gilded accents. Italian work. Signed.No longer availableDim. 31 x 37 x 30 cmEstimate: € 65 / 80 -
#20
Een 18 karaats geelgouden ring bezet met een solitair van +- 0,18 ct.
An 18 carat yellow gold ring set with a solitaire of +- 0.18 ct.No longer availableDim. 2,75 gEstimate: € 320 / 380 -
#439
“Desolaat Landschap met Naakt”. Olieverf op doek. Getekend Mon Gelper ‘79 .
#574Paul Tuerlinckx
“Portret van een roodharige dame.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
#213
Een paar verguld bronzen Lodewijk XV kandelaars met 5 lichtpunten met vegetale versiering.
#478
A pair of square-shaped blue and white Chinese porcelain vases and covers, decorated with a warrior scene.No longer availableDim. 32 x 18cmEstimate: € 175 / 225