Similar lots by type
-
#400
Een zilveren beeldje van een clown, gemerkt 925. 80 gram.
A silver statuette of a clown, marked 925. 80 grams. -
#173
“De vier seizoenen”, een meergelaagd alegorisch reliëf in hout gemonteerd tussen plexiglazen platen. Amerikaanse origine.
"The four seasons", a multi-layered allegorical wooden relief mounted between plexiglass plates. American origin. -
#211
Een massiek eikenhouten legkast met 2 deuren.
A solid oak bookcase with 2 doors. -
#390Roskopf
Een zakhorloge, Roskopf & Co, syndicale & regie, grand prix Paris 1904.
A pocket watch, Roskopf & Co, syndicate & management, grand prize Paris 1904. -
#177
Een massief eikenhouten commode met 3 laden, 19e eeuws.
A solid oak chest of drawers with 3 drawers, 19th century. -
#198
Een massief eikenhouten secretaire met 4 laden.
A solid oak secretary desk with 4 drawers. -
#208
Een massief houten barkast met Gotisch snijwerk en smeedijzeren beslag.
A solid wood bar cabinet with Gothic carvings and wrought iron fittings. -
#370
Een lot van 3 zilveren zakhorloge kettingen, 34,60 - 37,88 en 46,78 gram.
A lot of 3 silver pocket watch chains, weighing 34.60 - 37.88 and 46.78 grams. -
#209
Een massief houten ééndeurs vitrinekast.
A solid wood single-door display cabinet. -
#360Cartier Paris
Een verguld zilveren polshorloge, Must De Cartier met achteraan de vermelding Cartier Paris 925 tank quartz argent plaque or g 20 m Swiss made.
A gilded silver wristwatch, Must De Cartier with the inscription "Cartier Paris 925 tank quartz argent plaque or g 20 m Swiss made" on the back. -
#201
Een twee-delige 2-deuren Normadische eikenhouten kast.
A two-piece 2-door Norman oak cabinet. -
#197Alfred Hendrickx BelformPeriod: 1931
“Model 601”. Een houten vintage Mid-Century design eetkamertafel. Uitschuifbaar, extra tafelbladen verborgen onder het tafelblad. Ontwerp door Alfred Hendrickx voor Belform. Gebruikssporen aanwezig.
"Model 601". A wooden vintage Mid-Century design dining table. Extensible, extra tabletops hidden under main tabletop. Designed by Alfred Hendrickx for Belform. Signs of wear present. -
#1Maria Innocentia HummelPeriod: 1960 - 1972
“Blessed child/Kirstkind”, een polychroom porseleinen beeld, Goebel - M.I. Hummel - 78/6 Tmk3.
“Blessed child/Kirstkind”, a polychrome porcelain figure, Goebel - M.I. Hummel - 78/6 Tmk3. -
#158
Een 4-laden commode Louis Phillipe, in notelaar.
A 4-drawer Louis Philippe chest of drawers, in walnut. -
#188
Een massief houten antiek schoolbankje.
A solid wooden antique school bench. -
#207
Een massief eikenhouten bureau met 2 lade, vlekken op het blad.
A solid oak desk with 2 drawers, stains on the top. -
#168
Een massief eikenhouten legkast met 2 deuren en 2 lade.
A solid oak bookcase with 2 doors and 2 drawers. -
#399
Een modernistische spiegel met geslepen spiegelrand.
A modernist mirror with a beveled mirror edge. -
#213
Een salon in Louis XV stijl bestaande uit een ruime 3-zit en 2 clubzetels in hout en rode velours.
A Louis XV style living room set including a spacious 3-seater sofa and 2 club chairs in wood and red velvet. -
#187
Een massief eikenhouten commode met 3 laden, 19e eeuws.
A solid oak chest of drawers with 3 drawers, 19th century. -
#171
Een massief eikenhouten kloostertafel met smeedijzeren beslag op de hoeken en 3 centrale poten.
A solid oak monastery table with wrought iron fittings on the corners and 3 central legs. -
#193Alfred Hendrickx BelformPeriod: 1931
Een houten vintage Mid-Century design sideboard. 3-deurs en 4 laden met gechromeerd metalen handvaten en poten. Ontwerp door Alfred Hendrickx voor Belform. Gebruikssporen aanwezig.
A wooden vintage Mid-Century design sideboard. 3 doors and 4 drawers with chrome metal handles and legs. Designed by Alfred Hendrickx for Belform. Signs of wear present. -
#183
Een niervormige kaptafel met 7 laden en 3 spiegels, gefineerd hout met inlegwerk. Op wieltjes.
A kidney-shaped dressing table with 7 drawers and 3 mirrors, veneered wood with inlay. On casters. -
#178
Een massief eikenhouten zitbank met bergvak en florale gesculpteerde motieven.
A solid oak bench with storage compartment and floral carved motifs.
Other lots in this auction
-
#153
“ΤΗΣ ΚΑΙΝΗΣ ΔΙΑΘΗΚΗΣ ΑΠΑΝΤΑ NOVI TESTAMENTI” Het nieuwe testament in Grieks en Latijn. Een editie uit 1622 door Ioannes Billium (John Bill) in London. Deze editie heeft notities door Robertus Stephanus (Robert Estienne), Joseph Scaliger, en Isaac Casaubon.
"The New Testament of the Novum Testamentum" in Greek and Latin. An edition from 1622 by Ioannes Billium (John Bill) in London. This edition includes notes by Robertus Stephanus (Robert Estienne), Joseph Scaliger, and Isaac Casaubon.Place a bid ›Estimate: € 200 / 300 -
#154Hiroshige UtagawaPeriod: 1797-1858
“Gasten in het pension”, uit de reeks “Gojusan tsugi meisho no zue (zicht op de 53 stations langs de Tokaido)”. Een Japanse houtsnede op papier. Varia opschrift en zegels; Oban; Nishiki-e, gesigneerd; Hiroshige Hitsu, Uitgever; Tsutaya Kichizo, gedateerd; Aratame, Hare year, 7th month 1855.
"Guests at the inn," from the series "Gojusan tsugi meisho no zue (views of the 53 stations along the Tokaido)." A Japanese woodcut on paper. Various inscriptions and seals; Oban; Nishiki-e, signed; Hiroshige Hitsu, Publisher; Tsutaya Kichizo, dated; Aratame, Hare year, 7th month 1855. -
#64J De Belder
“Bloemstilleven met citroenen”. Een schilderij, olieverf op paneel, onderaan gesigneerd.
"Flower still life with lemons." A painting, oil on panel, signed at the bottom. -
#127
Een Griekse handbeschilderde kruik in terracotta met 3 figuren in het decor, Italiaanse bodemvondst, de hals is gerestaureerd en onvolledig.
A Greek hand-painted terracotta jug with 3 figures in the decoration, Italian archaeological find, the neck has been restored and is incomplete. -
#340
Een 18 kt geelgouden met horoscoop leeuw.
An 18 kt yellow gold pendant with Leo zodiac sign. -
#4
Een lot van 3 antieke tegels met in het decor een religieus tafereel, een vogel en een hert.
A lot of 3 antique tiles depicting a religious scene, a bird, and a deer in the decoration. -
#132José De GuimarasPeriod: 1939*
“Tres”. Een seriegrafie op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 20/150.
"Tres". A series of screenprints on paper, signed and numbered 20/150 at the bottom outside the plate. -
#335Meccano, Marklin
Een groot vintage vliegtuig in metaal en stof, Meccano en Marklin.
A large vintage airplane in metal and fabric, Meccano and Marklin. -
#149Alfred OstPeriod: 1884-1945
“De doornenkroon”. Een schilderij, gemengde techniek op papier, onderaan gesigneerd.
"The Crown of Thorns". A painting, mixed media on paper, signed at the bottom. -
#199Rafael GorsenPeriod: 1942-2020
“De kwelling”. Een schilderij, olieverf op doek gemaroufleerd, onderaan gesigneerd.
"The torment". A painting, oil on canvas marouflaged, signed at the bottom. -
#82Paul Schouten
“Boswegel met figuur”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Forest path with figure". A painting, oil on panel. Signed at the bottom. -
#189Alfred OstPeriod: 1884 - 1945
“Oorlogsvluchtelingen met tweespan.” Aquarel en Chinese inkt. Gesigneerd rechts in het werk. We voegen er een boekje over Ost aan toe (een getuigenis door Robert van Passen ‘47).
"War refugees with a pair of horses." Watercolor and Chinese ink. Signed on the right in the work. We include a booklet about Ost (a testimony by Robert van Passen '47).