Similar lots by type
-
#191Emile Bruchon
“L’orage’. Een beeld van kunstbrons op houten voetstuk.
L'orage. Une statue en régule sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 75/100 -
#116Maurice JansegersPeriod: 1903 - 1989
“Vrouwelijk naakt”. Een beeld van bruingepatineerd gips. Achteraan gesigneerd en gedateerd 1969. Basis in een hoek gebarsten.
Nu féminin. Une statue en plâtre à patine brune. Signée et datée 1969 au dos.No longer availableDim. h: 108 cmEstimate: € 400/600 -
#141Maurice JansegersPeriod: 1903 - 1989
“Vrouwelijk naakt”. Een levensgroot bronzen beeld. Gesigneerd en met bronsstempel.
Nu féminin. Une statue en bronze. Signé et avec cachet de bronze.No longer availableDim. h:60 cm; l: 120 cmEstimate: € 1000/1500 -
#443
Een Kylinbeeld van gesculpteerd nefriet. Chinees werk.
Une statue Kylin de néphrite sculptée. Travail chinois.No longer availableDim. l: 38 cmEstimate: € 120/160 -
#501
Een gebeeldhouwd houten pleurante naar voorbeeld van het graf van Isabella van Bourbon.
Une pleurante en bois sculpté sur le modèle de la tombe d'Isabelle de Bourbon.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 40/60 -
#156Frerard à Anthinne
Een staande klok in gebeeldhouwde eikenhouten kast. Luik, XIXe eeuw.
Une horloge grand-père dans un coffret en chêne sculpté. Liège, XIXème siècle.No longer availableDim. 236 x 51 x 30 cmEstimate: € 200/300 -
#515
Een gebeeldhouwde houten offerkist in de vorm van een draak met daarop twee polychrome rijstgodinnen. Bali.
Un trésor en bois sculpté en forme de dragon surmonté de deux déesses polychromes du riz. Bali.No longer availableDim. H:42cmEstimate: € 100/120 -
#310
Een Spaanse triptiek met benen heiligenbeelden in reliëf.
Un triptyque espagnol avec des statues en os de saints en relief.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 40/50 -
#148Emile Laporte
“Jongen met haan”. Een bruingepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.
Garçon au coq. Une statue en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 750/1000 -
#410Erik DejonckheerePeriod: °1948
“Personnage”. Een aardewerken kunstwerk op plaatstalen voetstuk. Achteraan gesigneerd en gedateerd 1988. (Eén vinger te herstellen maar niét manco).
Personnage. Une œuvre d'art en faïence sur un socle en tôle. Signée et datée 1988 au dos. Un doigt cassé.No longer availableDim. 150 x 35 cmEstimate: € 750/950 -
#459
Een houten bedevaartsbeeldje van de Heilige Nilos Stolbenski. Rusland, XIXe eeuw.
Une statuette de pèlerinage en bois de Saint Nilos Stolbensky. Russie, XIXème siècle.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 40/60 -
#465
“Flamingo’s”. Een groep van meerkleurig biscuit.
Flamants roses. Un groupe en biscuit multicolore.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 60/80 -
#488
Een ivoren “doctor’s lady” op houten sokkeltje. Chinees werk. Gemerkt.
Une dame de docteur en ivoire sur socle en bois. Travail chinois. Marqué.No longer availableDim. L:18cmEstimate: € 200/300 -
#177
Een messingen drieluik, versierd met twee kleuren email. Scénes van het ontslapen van de Moeder Gods, de verrijzenis van Christus en het doopsel van Christus. Rusland, XIXe eeuw.
Un triptyque en laiton, décoré d'émail bicolore. Scènes du Sommeil de la Mère de Dieu, de la Résurrection du Christ et du Baptême du Christ. Russie, XIXe siècle.No longer availableDim. 5,5 x 16 cmEstimate: € 180/240 -
#589
Een reeks van vier ingekaderde titelbladen van het ‘Journal des Dames et Demoiselles’. XIXe eeuw.
Une série de quatre pages de titre encadrées du Journal des Dames et Demoiselles. XIXème siècle.No longer availableDim. 27 x 18 cmEstimate: € 60/80 -
#438
Een stenen grafbeeldje, afkomstig van de Ashanti te Ghana. Op sokkel.
Une statue funéraire en pierre, des Ashanti au Ghana. Sur un piédestal.No longer availableDim. h: 24,5 cmEstimate: € 200/300 -
#346
Een Kaukasisch Kelim zadeldeken van wol en zijde, met figuraal decor.
Une couverture de selle kilim caucasienne en laine et soie, avec décoration figurative.No longer availableDim. 102 x 101 cmEstimate: € 120/200 -
#530
Een lot van vier verschillende bordjes van Imariporselein. XIXe eeuw.
Lot de quatre assiettes différentes en porcelaine Imari. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 21 cmEstimate: € 60/80 -
#159Roger Sr. PintensPeriod: 1931 - 2014
“Uilenfamilie”. Een grote groep van gehamerd koper en gepatineerd brons. Gemonogrammeerd ‘R.P.’.
“Famille Hibou”. Grand groupe en cuivre martelé et bronze patiné. Monogrammé 'R.P.'.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 800/1000 -
#336
Twee handgemaakte wollen wandtapijtjes. Bolivië en China.
Deux tapisseries en laine faites à la main. Bolivie et Chine.No longer availableDim. 78 x 65, 90 x 50 cmEstimate: € 25/35 -
#360
Een kleine, massieve bronzen vastende Boeddha. Hunza, Pakistan.
Un petit Bouddha à jeun en bronze massif. Hunza, Pakistan.No longer availableDim. 14 cmEstimate: € 100/150 -
#6
Een gepolychromeerde houten lampenvoet.
Un pied de lampe en bois polychrome.No longer availableDim. h: 120 cm (m.k.)Estimate: € 40/50 -
#356
Een handgeweven wandtapijt met landschapdecor. Wol.
Une tapisserie tissée à la main avec un décor paysager. Laine.No longer availableDim. 185 x 132 cmEstimate: € 40/60 -
#176
“Moeder met kind”. Een groengepatineerd gipsen beeld. Achteraan gesigneerd. Kleine barst in de basis.
Mère à l'enfant. Une statue en plâtre patiné vert. Signée au dos.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#458
Bronzen cartelklok. Klein letsel aan de wijzerplaat, uurwerk vervangen. Tijdperk Napoleon III. Met sleutel.
Pendule cartel en bronze. Cadran légèrement endommagé, mouvement remplacé. Epoque Napoléon III. Avec clé.No longer availableDim. H. 60 cmEstimate: € 60/80 -
#13
Een XVIIIe eeuwse notenhouten speculaasplank. Bijgevoegd een houten stijgbeugel, afgewerkt met messing.
Une planche à spéculoos en noyer du XVIIIe siècle. Inclus un étrier en bois et en laiton.No longer availableDim. 38 x 10 cmEstimate: € 45/55 -
#29Karel de PossonPeriod: 1889 - 1960
“Landschap met hoeves”. Een gravure. Gesigneerd en genummerd 6/25 buiten de plaat.
Paysage avec fermes. Une gravure. Signée et numérotée 6/25 à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 73x53cmEstimate: € 30/40 -
#476
Een achthoekige Chinees hardhouten piëdestal met marmeren blad.
Un piédestal octogonal en bois dur chinois avec dessus en marbre.No longer availableDim. H:90cmEstimate: € 180/220 -
#540
“Grossknupchen”. Gemengde techniek op papier in de geest van Brood.
Grossknupchen. Technique mixte sur papier dans l'esprit de Brood.No longer availableDim. 17 x 12 cmEstimate: € 80/120 -
#390
“Bruggetje”. Potlood op papier. Draagt handtekening.
Petit pont. Crayon sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 11 x 15 cmEstimate: € 80/120 -
#83
Een paar porseleinen menustaanders telkens geflankeerd door een keukenhulpje met vleugeltjes. Omstreeks 1900. Onderaan genummerd en gemerkt met de gekruiste zwaarden. Mogelijk Bristol.
Une paire de supports de menu en porcelaine, chacun flanqué d'un aide de cuisine avec des ailes. Circa 1900. Numéroté en bas et marqué des épées croisées. Peut-être Bristol.No longer availableDim. H. 14 cmEstimate: € 70/90 -
#95
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,18 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,18 ct.No longer availableEstimate: € 250/300 -
#113
Een paar porseleinen menustaanders telkens geflankeerd door een keukenhulpje met attributen. Omstreeks 1900. Onderaan genummerd en gemerkt van Pössneck (Thüringen).
Une paire de porte-menus en porcelaine, chacun flanqué d'un aide-cuisinier avec attributs. Vers 1900. Numéroté et marqué en bas par Pössneck (Thüringen).No longer availableDim. H. 17 cmEstimate: € 100/140 -
#430
Een fijn gesculpteerd en gepolychromeerd groepje van Chinees ivoor. Met stempel op de bodem en op houten sokkeltje.
Groupe en ivoire de Chine finement sculpté et polychrome. Estampillé sur le fond et sur un socle en bois.No longer availableDim. H:28cmEstimate: € 180/220 -
#362
“Intrede van de Mogul”. Miniatuur op ivoor.
Entrée du Mogol. Miniature sur ivoire.No longer availableDim. 10 x 10,5 cmEstimate: € 120/200 -
#203
Een paar biscuit menuhouders versierd in roze en goud met engeltjes en vogels. Omstreeks 1900.
Une paire de porte-menus en biscuit à décor rose et or d'anges et d'oiseaux. Vers 1900.No longer availableDim. H. 15,5 cmEstimate: € 60/80