Other lots in this auction
-
#176
Een veelkleurige Chinese craquelé bonbonnière met het decor van een draak en een krijger op het deksel.
A multicolored Chinese crackleware bonbonnière with a dragon and warrior decoration on the lid.No longer availableOnline onlyActive bid: 14.00 €Dim. h 14 x Ø 14 cmEstimate: € 20/30 -
#11
Een gevarieerd lotje bestaande ui 2 kleine solifleurs in biscuit en een art deco bonbonnière gemerkt Bergen.
A varied lot consisting of 2 small biscuit vases and an art deco bonbonnière marked Bergen.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h 12 cmEstimate: € 10/20 -
#145
Een 19e eeuws massief eiken spaarpot/kastje, 1 lade met 2 sloten, sleutels ontbreken.
A 19th century solid oak piggy bank/cabinet with 1 drawer and 2 locks, missing keys.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 56 x 53 x 39 cmEstimate: € 20/30 -
#55
Een lot van diverse camera atributen bestaande uit PK Makinon lens, Vivitar 265 Flash, PK Euroblitz 220b flash, Gozo rubber lenscap, draadontspanner, mini statief, lens stofblazertje.
A lot of various camera attributes consisting of PK Makinon lens, Vivitar 265 Flash, PK Euroblitz 220b flash, Gozo rubber lens cap, cable release, mini tripod, lens dust blower.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 50/75 -
#233
Een lot van 4 porselein en aardewerk vazen waaronder: een aardewerken schenkkan van Franse makelij, een faiènce dekselvaas, een aardewerken dekselvaas met bloemen en vogels in het decor en een porseleinen blauw-witte vaas met florale motieven.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h 40 cmEstimate: € 40/60 -
#42
Een rond verguld kader met beschilderd zijden onderlegger met florale elementen.
A round gilded frame with a painted silk liner featuring floral elements.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø37cmEstimate: € 10/20 -
#245
Een vintage emaille broodtrommel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. 48 x 24 x 15cmEstimate: € 35/70 -
#244
Een set van 2 wandconsoles met een engeltje in gegoten beton.
Set of two consoles with an angel in moulded concrete.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 13 x 14 x 11 cmEstimate: € 20/30 -
#3
Een koperen kandelaar. Eind 18e begin 19e eeuw.
A copper candlestick. Late 18th-early 19th century.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. 23cmEstimate: € 40/60 -
Een koperen cache-pot. Barst in het handvat.
No longer availableOnline onlyDim. 40 x Ø30cmEstimate: € 20/40 -
#136
Een lot van 4 retro barkrukken met rode skai bekleding, verstelbaar in hoogte. Waarvan 1 met schade in de bekleding en 1 met gebroken rugleuning.
A lot of 4 retro bar stools with red faux leather upholstery, adjustable in height. One with damage to the upholstery and one with a broken backrest.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Estimate: € 20/40 -
#207
Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Davidoff, Joop, Leonard, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Estimate: € 20/25