#96Een lot van drie koperen kandelaars.
A lot of three copper candlesticks.No longer availableOnline onlyDim. h 40 cmEstimate: € 20 / 30 -
#211Een hoge staande lamp met blauwe glaspasta coupe.
#68Een lot van 5 gebundelde medische naslagwerken in het Frans, 1950/51.
#218Een lot van 3 handgeknoopte Perzische tapijtjes en bijgevoegd wandtapijtje.
A lot of 3 hand-knotted Persian rugs and accompanying wall tapestry.No longer availableOnline onlyDim. 120 x 68cmEstimate: € 40 / 60 -
Four holy water fonts, two made of biscuit porcelain, one of porcelain, and one of yellow copper.No longer availableOnline onlyDim. H. 20 cmEstimate: € 50 / 60 -
#37Een set van twee Satsuma eieren op houten sokkeltje.
A set of two Satsuma eggs on wooden base.No longer availableOnline onlyDim. h 19 cmEstimate: € 5 / 10 -
#89Een Aziatisch houten gesculpteerd beeldje van een vierarmige godheid.
#174Een lotje van 2 oude boeken, editeur Emile Guerin, Paris.
#172Een Oosters handgeknoopt tapijt.
#2Een kleurloos kristallen vaas onderaan gemerkt Val Saint Lambert, draagt eveneens een merksticker. Vertoond kleine schilferschade aan de bovenrand.
A clay pipe with a decoration of a man in high relief.No longer availableOnline onlyDim. L. 24 cmEstimate: € 35 / 40