Other lots in this auction
-
#104Een schouwpendule in koper en zamak, verbouwd met een elektrisch binnenwerk.
A mantle clock in copper and zamak, converted with an electric movement.No longer availableOnline onlyDim. h 46 cmEstimate: € 30 / 40 -
#236Een grote kruik van monochroom creamware, in reliëf versierd met imitatie duigwerk. Engeland, XIXde eeuw. Onderaan gemerkt. Kleine schilfer aan de rand.
Une grande cruche de creamware monochrome, décorée en relief d'imitation de douves. Angleterre, XIXème siècle. Marqué en bas. Petit éclat en bordure.No longer availableOnline onlyDim. H. 32 cmEstimate: € 35 / 45 -
#259Vier verschillende zilveren kettingen hangers. 925 en 835‰.
Four different silver chain pendants. 925 and 835‰.No longer availableOnline onlyDim. 32 gEstimate: € 20 / 30 -
#287Toon GielenPeriod: 1935 - 2018“Clown”. Een plaasteren reliëf met goudkleurig patina. Op acht exemplaren.
"Clown". A plaster relief with gold-coloured patina. On eight copies.No longer availableOnline onlyDim. h: 29 cmEstimate: € 30 / 40 -
#243Een Chinees porseleinen dekselvaas met meerkleurig figuratief decor rondom. Onderaan gemerkt.
A Chinese porcelain lidded vase with colorful figurative decoration all around. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 28 x Ø 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#50The Leonardo CollectionEen lot van 3 meerkleurige beeldjes uit kunsthars op houten voetstuk, bestaande uit een dame met hoed in floraal decor getiteld “Constance”, een vrouw met kind en kar getiteld “Flower Cart”, dewelke door The Leonardo Collection. En een kindje met teddybeer op schuifdoosje, gemerkt Del Vecchio.
A lot of 3 multicolored resin figurines on wooden bases, including a lady with hat in floral decor titled "Constance," a woman with child and cart titled "Flower Cart" by The Leonardo Collection, and a child with teddy bear on a slid box marked Del Vecchio.No longer availableOnline onlyDim. 21 cmEstimate: € 20 / 40 -
#161Een koperen beslagen kan met enkele deuken.
A copper jug with some dents.No longer availableOnline onlyEstimate: € 10 / 20 -
Wellner en WMFEen 47-delig verzilverd bestek bestaande uit 11 messen gemerkt WMF, 12 vorken, 12 soeplepels en 12 koffielepels gemerkt Wellner.
No longer availableOnline onlyDim. l 24 cmEstimate: € 20 / 30 -
#239CapodimonteEen lot van 2 kunststoffen beeldjes van dames. Onderaan gemerkt.
A lot of 2 plastic figurines of ladies. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 37 cm & 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#162Een lot van 2 Chinese Satsuma vazen met divers decor. 1 met opening boven en onderaan, vermoedelijk als staande lamp deco.
A lot of 2 Chinese Satsuma vases with assorted decorations. 1 with opening at the top and bottom, possibly for use as a standing lamp decoration.No longer availableOnline onlyDim. 47 & 41cmEstimate: € 10 / 20 -
#26Een paar Indonesisch gesculpteerde houten muurlepel en vork. Schade aan vork.
A pair of Indonesian wood carved wall spoon and fork. Damage to fork section.No longer availableOnline onlyDim. 53cmEstimate: € 30 / 35 -
#160HamadanEen handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
A hand-knotted Oriental carpet made of wool.No longer availableOnline onlyDim. 180 x 80 cmEstimate: € 60 / 80

