#226Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Kleine schilfer.
#48Een ninja zwaard, speelgoed.
A ninja sword, toy.No longer availableOnline onlyEstimate: € 5 / 10 -
#205Les Cordes‘Fantasia 45’ Een fantasiehalssnoer in blauw kunststof.
#182Een Iraans handgeknoopt tapijt, genummerd 1357 M.T.
#12Een set van 2 Afrikaanse hoofden in houtsnijwerk met koperen versiering.
#262Negen verschillende zilveren kettingen met twee hangers. 925 en 835‰.
Nine different silver chains with two pendants. 925 and 835‰.No longer availableOnline onlyDim. 30 gEstimate: € 30 / 50 -
#122Een decanter van tin en kristal.
#62Een lot van 9 vintage porseleinen beeldjes.
#129CapodimonteEen koppel in polychroom biscuit op verguld voetje, gemerkt Capodimonte.
A pair in polychrome biscuit on gilded base, marked Capodimonte.No longer availableOnline onlyDim. h 25 cmEstimate: € 20 / 30