#45Wellner en WMFEen 47-delig verzilverd bestek bestaande uit 11 messen gemerkt WMF, 12 vorken, 12 soeplepels en 12 koffielepels gemerkt Wellner.
A 47-piece silver-plated cutlery set consisting of 11 knives marked WMF, 12 forks, 12 soup spoons, and 12 coffee spoons marked Wellner.No longer availableOnline onlyDim. l 24 cmEstimate: € 20 / 30 -
#34Een vintage meerkleurig glazen soliflore vaasje.
#92Een modern Chinees porseleinen vaas met floraal decor. Onderaan gemerkt.
#224Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
A Persian hand-knotted carpet.No longer availableOnline onlyDim. 150 x 93cmEstimate: € 40 / 60 -
#135Een vergulde koperen kandelaar.
#25Een sigarettendoosje in hout en been ingelegd.
A cigarette case inlaid with wood and bone.No longer availableOnline onlyDim. 10 x 17 x 13 cmEstimate: € 15 / 25 -
#193Een handgeknoopte wollen loper met geometrisch motief. Slijtage.
A hand-knotted wool runner with geometric motif. Wear.No longer availableOnline onlyDim. 290 x 94 cmEstimate: € 40 / 80 -
#231Een eenvoudige cilindrische pijpenkop van pijpaarde.
#126Een grote Satsuma balustervaas met vergulde details.
#44Delfts blauwEen Delfts blauw porseleinen scheerkommetje. Onderaan gemerkt.
#89Een Aziatisch houten gesculpteerd beeldje van een vierarmige godheid.
An Asian wooden carved figurine of a four-armed deity.No longer availableOnline onlyDim. 41 cmEstimate: € 40 / 60