#37Een set van twee Satsuma eieren op houten sokkeltje.
A set of two Satsuma eggs on wooden base.No longer availableOnline onlyDim. h 19 cmEstimate: € 5 / 10 -
#98Een paar Boheems kristalglazen bekers.
#185Een Oosterse kelim van wol. Handgeweven.
An Oriental wool kilim. Handwoven.No longer availableOnline onlyDim. 168 x 113 cmEstimate: € 40 / 60 -
#27Een bureauset bestaande uit een loupe en een briefopener.
#171Mori YomudEen Pakistaanse loper van wol. Handgeknoopt.
A Pakistani wool runner. Hand-knotted.No longer availableOnline onlyDim. 290 x 79 cmEstimate: € 40 / 60 -
#29Een vintage Mecopta microscoop in een draagkoker, Czechoslovakia.
A vintage Mecopta microscope in a carrying case, Czechoslovakia.No longer availableOnline onlyDim. h 17 cmEstimate: € 20 / 30 -
#236Een grote kruik van monochroom creamware, in reliëf versierd met imitatie duigwerk. Engeland, XIXde eeuw. Onderaan gemerkt. Kleine schilfer aan de rand.
Une grande cruche de creamware monochrome, décorée en relief d'imitation de douves. Angleterre, XIXème siècle. Marqué en bas. Petit éclat en bordure.No longer availableOnline onlyDim. H. 32 cmEstimate: € 35 / 45 -
#83Een grote porseleinen fruitschaal, gemerkt Alfa, Italy.
#226Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Kleine schilfer.
#117Een lot van zes meerkleurige cognacglazen op vergulde voet, mogelijk Booms glaswerk. Midden vorige eeuw.
A set of six multi-colored brandy glasses on gilded base, possibly Booms glassware. Mid-20th century.No longer availableOnline onlyDim. h 13.5 cmEstimate: € 20 / 30