#116Relief in aardewerk met afbeelding van een engeltje. Gemerkt achteraan met een haan.
Terracotta relief depicting an angel. Marked on the back with a rooster.No longer availableOnline onlyDim. Ø 30 cmEstimate: € 30 / 40 -
Four holy water fonts, two made of biscuit porcelain, one of porcelain, and one of yellow copper.No longer availableOnline onlyDim. H. 20 cmEstimate: € 50 / 60 -
#71Een lot van 15 Chinese schaaltjes en kommetjes.
#16Een vintage blauw glazen schaal.
A vintage blue glass bowl.No longer availableOnline onlyDim. 67cmEstimate: € 20 / 30 -
#43Een metalen doos met +/- 2,1 kg oude Europese en niet-Europese munten.
#138HamadanEen handgeknoopt Oosters loper van wol met een geometrisch motief.
A hand-knotted oriental carpet made of wool with a geometric motif.No longer availableOnline onlyDim. 215 x 135 cmEstimate: € 60 / 100 -
#143Een wijnkruik van beige geglazuurd steengoed. Gemerkt Valauris.
#48Een ninja zwaard, speelgoed.
A ninja sword, toy.No longer availableOnline onlyEstimate: € 5 / 10 -
#72Een klassieke kamerlamp.
#121Een lot kunstreproducties, een grote affiche van Antwerpen, een ets van Heymans en een tekening van Fons Thijsen.
#35Een rijkelijk versierde koperen kandelaar met 4 armen.
A richly decorated copper candlestick with 4 arms.No longer availableOnline onlyDim. h 49 cmEstimate: € 15 / 25