#92Maria Innocentia HummelEen Hummeltje, nr 378, periode 1972/1979.
A Hummel figurine, no. 378, period 1972/1979.No longer availableOnline onlyDim. h 13 cmEstimate: € 20 / 30 -
#232Een inklapbaar beukenhouten rekje.
A collapsible beechwood rack.No longer availableOnline onlyDim. 74 x 66 x 48 cmEstimate: € 10 / 20 -
#172Een aardewerken steenkruik. Barst aanwezig.
#73Maria Innocentia HummelEen Hummeltje, nr 304, periode 1972/1979.
Hummel figurine, no. 304, period 1972/1979.No longer availableOnline onlyDim. h 14 cmEstimate: € 20 / 30 -
#245Een set groenblauwe keramische boeksteunen in de vorm van paardekoppen.
#115Een lot van 18, Chinees blauw wit porseleinen servies, bestaande uit 6 tasjes, 6 schoteltjes en 6 bordjes. Onderaan gemerkt. 1 tas met herstelsporen.
#151MuranoEen set van 2 Murano clowns.
A set of 2 Murano clowns.No longer availableOnline onlyDim. h 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#193Een pijp met een pijpaarden “Jacob” kop van een man met tulband en lange baard. Gemerkt. Met berkenhouden steel.
A varied lot of porcelain, biscuit and earthenware consisting of three decorative baskets and a man on a donkey. Damage to the biscuit baskets.No longer availableOnline onlyDim. h: 6 - 20 cmEstimate: € 30 / 50