#55“Georgius”. Een 18 karaats geel gouden munt gezet in 18 karaats geel gouden hanger.
#675Een mannen- en een vrouwenfiguur van gebeeldhouwd hout. Afrikaans werk.
#460Een vleugelstoel van witgepatineerd hout in regencestijl, bekleed met naaldwerk.
#444Een wit metalen Jugendstil tafeltje met accenten in goudverf.
#508Een paar buikvazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen en vogels. Onderaan gemerkt en gedateerd 1982.
Paire de vases pansus en porcelaine de Chine à décor polychrome d’oiseaux et de fleurs. Marque sous la base et la date 1982.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 80 / 100 -
#145Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
#305Een halssnoer met verschillende blauwe edelstenen en mineralen.
#437Een lot Chinees porselein, bestaande uit drie theepotjes en twee waterkommetjes. XIXe en XXe eeuw. Eén kommetje met haarscheur.
#20Een 18 karaats geel gouden ketting met een hanger bezet met een camee.
Une chaîne en or jaune 18 ct. et un pendentif serti d’un camée.No longer availableDim. 7,23 gEstimate: € 150 / 200 -
#568Een Afrikaanse groep van brons met een voorstelling van een stamhoofd, vergezeld door twee vrouwen, gedragen door zijn volgelingen. Benin.
Un groupe en bronze africain représentant un chef de tribu accompagné de deux femmes et portés par ses sujets. Bénin.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 800 / 1000