#680Een tafellamp in gepatineerd messing met zes lichtpunten en bijbehorende kapjes.
#384M.F. Questiaux“De slapende violist”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"The sleeping violinist." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 29 x 23 cmEstimate: € 100 / 120 -
#228Christian DiorEen vintage glazen decanteerkaraf met verzilverde ring bovenaan. Gemerkt “Christian Dior”. Medio 1980.
A vintage glass decanter with a silver-plated ring at the top. Marked "Christian Dior". Circa 1980.No longer availableDim. 18 x Ø 22 cmEstimate: € 150 / 200 -
#332Jan Kennis“Bosgezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#530Een 18 kt witgouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct. en een robijn van +- 0,40 ct.
An 18 kt white gold pendant set with brilliant-cut diamonds totaling approximately 0.15 ct. and a ruby of approximately 0.40 ct.No longer availableDim. 1,61 gEstimate: € 400 / 450 -
#450Een art deco platina dameshorloge bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +-1 ct.
An Art Deco platinum ladies' watch set with old cut diamonds with a total weight of approximately 1 ct.No longer availableDim. Bruto: 24,60 gEstimate: € 1300 / 1500 -
#378“De kus”. Een beeld in zwartgepatineerd koper voorstellend een koppel in innige pose.
"The kiss." A sculpture in black-patinated copper depicting a couple in an intimate pose.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#301W. Lübke & C. Lützow“Denkmäler der Kunst”, klassiker Ausgabe. Een antiek kunstboek, door W. Lübke & C. Lützow, 1884.
#688“Tara”. Een Nepalees bronzen beeldje. Ring bovenaan afgebroken.
#477Een Afrikaans houten gesculpteerd Bwa masker met geometrisch decor.
An African wooden sculpted Bwa mask with geometric decoration.No longer availableDim. 170 cmEstimate: € 150 / 250