#345Een Art-Deco luchter in aluminium en opalineglas.
#387Een lot van 3 vintage plaatcamera’s en 3 boxcamera’s, diverse merken. Bijgevoegd Rolleiflex documentatie.
A lot of 3 vintage plate cameras and 3 box cameras, various brands. Includes Rolleiflex documentation.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#173“De gevallen krijger”. Zamakken beeld op marmeren sokkel. Art deco.
"The fallen warrior." Zamak sculpture on a marble base. Art deco.No longer availableDim. H. 55 x 54 x 20 cmEstimate: € 220 / 240 -
#15“Original Autograph Johnny Depp as “Captain Jack Sparrow”. Een gesigeerde foto’, ingelijst.
"Original autograph of Johnny Depp as Captain Jack Sparrow. A signed photo, framed."No longer availableDim. 33 x 25 cmEstimate: € 35 / 45 -
#113Een gevarieerd lot zilver bestaande uit een beker gemerkt Delheid 800 en de naam Jacqueline, een lot van 6 koffielepels gemerkt JS 800, een lot van 6 koffielepels gemerkt B, een lot van 4 koffielepels gemerkt 800 en opschrift Brugge gilde St Joris, een soeplepel gemerkt Delheid A 800 met opschrift Tir National de Belgique en een 2-delig dessertbestek met Franse keuren. Totaalgewicht 430 gram. Toegevoegd 2 serveervorken, 1 serveerlepel en een koffielepel met zilveren handvatten en ivorine.
A varied lot of silver including a cup marked Delheid 800 with the name Jacqueline, a set of 6 coffee spoons marked JS 800, a set of 6 coffee spoons marked B, a set of 4 coffee spoons marked 800 with inscription Brugge gilde St Joris, a soup ladle marked Delheid A 800 with inscription Tir National de Belgique, and a 2-piece dessert set with French hallmarks. Total weight 430 grams. Included are 2 serving forks, 1 serving spoon, and a coffee spoon with silver handles and ivorine.No longer availableDim. 800‰ 430 gramEstimate: € 200 / 300 -
#288Vier Tasca Capodimonte“Hofmakerij”. Een tafellamp met gestoffeerde kap en meerkleurig porseleinen groep op vergulde voet. Onderaan gesigneerd.
“Courtship”. A table lamp with upholstered shade and multicolored porcelain group on a gilded base. Signed at the bottom.No longer availableDim. 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#467LegoEen lot vintage lego in originele doos. Bestaande uit 617-1 doos ongeopend. Doos geopend 383-1, 686-1, 605-2, 651-1, 937-1, 654-1, 293-1, 802-1.
A lot of vintage Lego in original boxes. Consisting of 617-1 unopened box. Opened boxes for 383-1, 686-1, 605-2, 651-1, 937-1, 654-1, 293-1, 802-1.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#37Een lot van 3 aardewerken tabakspotten met messing deksel. Divers figuratieve beschildering en opschriften “Toeback, Violet, St- Domenic”. Onderaan gemerkt.
A lot of 3 earthenware tobacco jars with brass lids. Various figurative paintings and inscriptions "Toeback, Violet, St-Domenic". Marked at the bottom.No longer availableDim. 37 cmEstimate: € 60 / 80 -
#257Koos Van der KaaijPeriod: 1900-1976“Jongen en Meisje”. Een aardewerken gesculpteerd dubbel borstbeeld. Onderaan gesigneerd, gedateerd 1950 en genummerd 8/15.
"Young Boy and Girl". A sculpted double terracotta bust. Signed at the bottom, dated 1950, and numbered 8/15.No longer availableDim. 47,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#564Een lot van 12 stapelbare conferentiestoelen met metalen poten, zwarte kunststoffen zitting en rug.
A set of 12 stackable conference chairs with metal legs, black plastic seat, and back.No longer availableDim. 85 x 40 x 45 cmEstimate: € 120 / 180 -
#551Boch La LouvièreEen servies van blauw en wit gedecoreerd zachte pasta. Décor à la mouche. Onderaan gemerkt.
A set of blue and white soft-paste decorated porcelain. Decorated with fly motifs. Marked on the bottom.No longer availableEstimate: € 200 / 240