#641“Emberiza Citrinella”. Een set van twee opgezette geelgorsen, zangvogeltjes op een tak onder een glazen stolp. Taxidermie.
"Emberiza Citrinella". A set of two mounted yellowhammers, songbirds on a branch under a glass dome. Taxidermy.No longer availableDim. h 27 cmEstimate: € 60 / 80 -
#479Harry Guttman“Naakt met figuren”. Een chromolitho op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 204 /300.
"Nude with Figures." A chromolithograph on paper. Signed and numbered 204/300 outside the image.No longer availableDim. 52,5 x 46 cmEstimate: € 200 / 300 -
#426Een vintage bijzettafeltje in Hollywood Regency stijl op een massief koperen onderstel en met verschillende steensoorten ingelegd blad met de voorstelling van een fluitspeler gezeten onder een boom.
A vintage side table in Hollywood Regency style with a solid copper base and a tabletop inlaid with various types of stone depicting a flutist sitting under a tree.No longer availableDim. 51 x 29 x 46 cmEstimate: € 120 / 180 -
#182Leopold MullerPeriod: 1879-1961“Lisseweghe”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd, verso getiteld.
"Lisseweghe." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom, titled on the reverse.No longer availableDim. 48,5 x 74 cmEstimate: € 200 / 300 -
#7Een antieke theemuts in de vorm van een pop, handbeschilderd papier-maché hoofdje en handen.
An antique tea cozy in the shape of a doll, with hand-painted papier-mâché head and hands.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#342“Oostende”. Een lot van 3 fotoprints op papier. Getiteld “Digue Est”, “Vue Générale” & “Les Grands Hotels”. Begin 20e eeuw. 1 lijst met glasbreuk.
"Ostend." A lot of 3 photo prints on paper. Titled "Digue Est," "Vue Générale," & "Les Grands Hotels." Early 20th century. 1 frame with broken glass.No longer availableDim. 21,5 x 53,5 cmEstimate: € 60 / 90 -
#249J. Vermoesen“Zonnige dreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#173“De gevallen krijger”. Zamakken beeld op marmeren sokkel. Art deco.
"The fallen warrior." Zamak sculpture on a marble base. Art deco.No longer availableDim. H. 55 x 54 x 20 cmEstimate: € 220 / 240 -
#286Een moderne pianokruk in zwartgelakt hout en gestoffeerde zitting.
A modern piano stool in black lacquered wood with upholstered seat.No longer availableDim. 49 x 61 x 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#402“Polderstroom met waterlelies”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gemonogrammeerd.
#138Georges Mathias Designo MahoEen paar vintage design tafellampen, Hollywood Regency met 23kt verguld messing dolfijn decor. Ontwerp door Georges Mathias voor Designo Maho, 1970-1980. Gemerkt en genummerd 16/125.
A pair of vintage design table lamps, Hollywood Regency style with 23kt gold-plated brass dolphin decor. Designed by Georges Mathias for Designo Maho, 1970-1980. Marked and numbered 16/125.No longer availableDim. 81 cmEstimate: € 400 / 500