#684Een zwart gelakt design metalen frame, als wanddecoratie of kapstok.
A black lacquered design metal frame, suitable for wall decoration or coat rack.No longer availableDim. 72 x 100 cmEstimate: € 40 / 60 -
#220Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met een centrale briljant van +- 0,56 ct. HVS2 en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,64 ct.
An 18 kt white gold necklace with pendant set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.56 ct. HVS2, and brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.64 ct.No longer availableDim. 4,59 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#327Een oude Franse bajonet met opschrift: ‘Mre d’armes de St Etienne, Juillet 1876. Het houten deel van het handvat ontbreekt.
An old French bayonet inscribed: "Mre d'armes de St Etienne, July 1876". The wooden part of the handle is missing.No longer availableDim. l 65 cmEstimate: € 40 / 60 -
#556Een grote houten design tafel in massief lichte eik.
A large wooden design table in solid light oak.No longer availableDim. 75 x 250 x 100 cmEstimate: € 150 / 250 -
#108“Costumen ende Keuren der stede van Oostende”. Herdruckt in’t Laer 1674. Met Privilegie van beyde de Raeden.
"Costumes and Regulations of the city of Oostende". Reprinted in the Lower 1674. With Privilege of both Councils.No longer availableDim. 8 x 38.5 x 26.5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#485Léo Ferré.Period: 1916-1993Veertien langspeelplaten. UItgaven uit de tijd.
#128Charles BarrierEen paar kristalglazen karaffen met zilveren hals en stop. Gemerkt Minerve, 950-1000‰, en merk zilversmid Charles Barrier, Parijs 1905-1923.
A pair of crystal decanters with silver necks and stoppers. Hallmarked Minerve, 950-1000‰, and silversmith mark of Charles Barrier, Paris 1905-1923.No longer availableDim. 950‰Estimate: € 200 / 300 -
#37Een lot van 3 aardewerken tabakspotten met messing deksel. Divers figuratieve beschildering en opschriften “Toeback, Violet, St- Domenic”. Onderaan gemerkt.
A lot of 3 earthenware tobacco jars with brass lids. Various figurative paintings and inscriptions "Toeback, Violet, St-Domenic". Marked at the bottom.No longer availableDim. 37 cmEstimate: € 60 / 80 -
#151Een gefineerde cartel met console in Lodewijk XV-stijl, rijkelijk versierd met vuurvergulde bronzen en getooid door een alegorie op de tijd. Blauwe Romeinse cijfers, drie sleutelgaten. Achteraan gemerkt C. Personne à Amiens.
A veneered cartel clock with console in Louis XV style, richly decorated with fire-gilded bronzes and adorned with an allegory of time. Blue Roman numerals, three keyholes. Marked on the back C. Personne à Amiens.No longer availableDim. H. 95 + 35 x 60 cmEstimate: € 4200 / 4800