#310Een Art-Deco staande klok met loodglas in een eikenhouten kast.
#341HerendEen polychroom porseleinen beeld van een huzaar. Onderaan gemerkt.
A polychrome porcelain figure of a hussar. Marked at the bottom.No longer availableDim. H. 41 cmEstimate: € 35 / 45 -
#682Een hallantaarn met koperen gesculpteerde kap en geslepen glazen bol.
#553Een gefineerd vierkante eikenhouten salontafel.
#62Jos Beeck“De terugkeer van de dorpsvissers - Mariekerke 1944.” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd. Beschadigd met kras en deuk.
#632“Baaizicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Bay view". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 21 x 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#431Een balustervaas in Chinees porselein naar de Qing Dynastie met een decor van een Chinese leeuw en een vogel. Op houten sokkel.
A baluster vase in Chinese porcelain from the Qing Dynasty decorated with a Chinese lion and a bird. On a wooden base.No longer availableDim. h 43 cmEstimate: € 80 / 120 -
#382Jules De CortPeriod: 1918-1999“Dorpszicht”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Juul De Cort.
#329“Stilleven met kastanjes en bloemenvaas”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Clottens.
#112“Stormachtige zee aan de rotskust”. Een 19e eeuws schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader, niet gesigneerd.
"Stormy sea at the rocky coast". A 19th-century painting, oil on panel in gilded frame, not signed.No longer availableDim. 34 x 48 cmEstimate: € 150 / 200 -
#500Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met één briljant VVS van 1 ct.
An 18 kt white gold necklace with pendant set with one brilliant VVS diamond of 1 ct.No longer availableDim. 3,25 gEstimate: € 2400 / 2600