#182Leopold MullerPeriod: 1879-1961“Lisseweghe”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd, verso getiteld.
"Lisseweghe." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom, titled on the reverse.No longer availableDim. 48,5 x 74 cmEstimate: € 200 / 300 -
#438BeckerEen 143-delig bestek gemerkt Becker 1000-100 met bijhorende cassette in verzilverd metaal met 4 extra doosjes bestaande uit: -23 messen, 12 vismessen, 25 soeplepels, 12 foffielepels, 12 dessertlepels, 11 dessertvorkjes, 36 vorken en 12 stuks serveer/snij-bestek.
A 143-piece cutlery set marked Becker 1000-100 with matching silver-plated metal case and 4 additional boxes consisting of: 23 knives, 12 fish knives, 25 soup spoons, 12 coffee spoons, 12 dessert spoons, 11 dessert forks, 36 forks, and 12 serving/cutting utensils.No longer availableEstimate: € 120 / 150 -
#145Spiegel. Grijs gebeitst en met gebeeldhouwde kroon.
Mirror. Grey painted and with sculpted top.No longer availableDim. 110x84 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#211Een mitrailleurstand van een Vickers machinegeweer, WOI, Engels. Verstelbaar in hoogte.
#472Felix De BoeckPeriod: 1898-1995“Zelfportret”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1967.
"Self-portrait". A painting, oil on panel. Signed and dated 1967 at the bottom.No longer availableDim. 33 x 19 cmEstimate: € 200 / 300 -
#4“Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op doek, onleesbaar gesigneerd.
"How View". A painting, oil on canvas, signed indistinctly.No longer availableDim. 35 x 55 cmEstimate: € 30 / 50 -
#389Jan Kennis“Portret van een man”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Jan Kennis.
#625Een lot van 12 lp’s, reggea/disco/pop-muziek, de meeste hoezen gedeukt, bestaande uit: Tracy Chapman – Tracy Chapman (856502), Brigadier Jerry – Jamaica Jamaica (ras3012), Dr. Alimantado – Sons Of Thunder (grel22), Mad Professor – Dub Me Crazy Pt. 10: Psychedelic Dub (ari lp 057), Various – 24 Reggae Greats (ne501), Brigadier Jerry Featuring Dennis Brown, Sammy Dread, Michael Prophet – Live At The Controls (dhs001), Dread Zeppelin – Un-Led-Ed (241071), Various – Reggae Island (200585), Rockers R(..)
A lot of 12 LPs, reggae/disco/pop music, most covers damaged, including: Tracy Chapman - Tracy Chapman (856502), Brigadier Jerry - Jamaica Jamaica (ras3012), Dr. Alimantado - Sons Of Thunder (grel22), Mad Professor - Dub Me Crazy Pt. 10: Psychedelic Dub (ari lp 057), Various - 24 Reggae Greats (ne501), Brigadier Jerry Featuring Dennis Brown, Sammy Dread, Michael Prophet - Live At The Controls (dhs001), Dread Zeppelin - Un-Led-Ed (241071), Various - Reggae Island (200585), Rockers Revenge Featuri(..)No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#466Een ronde bijzettafel in art deco-stijl.
A round side table in Art Deco style.No longer availableDim. H. 54 x Ø 59 cmEstimate: € 180 / 220 -
#580Een 18 kt witgouden ketting met hanger in de vorm van een vlinder bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,62 ct.
An 18 kt white gold necklace with a butterfly-shaped pendant set with white and black diamonds totaling approximately 2.62 ct.No longer availableDim. 10,65 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#249J. Vermoesen“Zonnige dreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Sunny lane". Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 58 x78 cmEstimate: € 40 / 80