#36Een gebeitste vierkante jardinière. Versierd met vier bollen op de hoeken.
A stained square planter. Decorated with four balls on the corners.No longer availableDim. 61 x 54 x 54 cmEstimate: € 60 / 80 -
#484“Zittend naakt”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
#300Een halssnoer bezet met ruwe koraal en verzilverde tussenstukken en een bol van amber.
A necklace set with raw coral and silver-plated spacers and a ball of amber.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#239Frans MasereelPeriod: 1889-1972“Maison Osterrieth, Anvers”. Een houtsnede op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en gedateerd 1955. Monogram in de plaat. Sporen van vochtschade.
#82Jos HendrickxPeriod: 1906-1971“Marokko 1970”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd, verso getiteld. Verso atelierstempel.
"Morocco 1970". A painting, watercolor on paper. Signed at the bottom, titled on the back. Studio stamp on the back.No longer availableDim. 25 x 34,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#231“3 Muzikanten”. Een meerkleurig polychroom, porseleinen groep. Achteraan gemerkt met “M”.
"3 Musicians". A polychrome porcelain group. Marked with "M" at the back.No longer availableDim. 21,5 x 27 cmEstimate: € 150 / 250 -
#158Sansui TU-666Een vintage tuner, Sansui TU-666, gefabriceerd van 1970 tot 1972, in zeer mooie optische staat, niet getest!
A vintage tuner, Sansui TU-666, manufactured from 1970 to 1972, in very nice cosmetic condition, not tested!No longer availableDim. 13.5 x 33.5 x 28 cmEstimate: € 200 / 250 -
#539Een handgeknoopt wollen tapijt.
A hand-knotted woolen carpet.No longer availableDim. 195 x 116 cmEstimate: € 60 / 80 -
#153“L’accident”. Bronzen beeld met bruin patina.
"The accident". Bronze sculpture with brown patina.No longer availableDim. H. 54 cmEstimate: € 360 / 400