Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,35 ct.No longer availableDim. 5,90 gEstimate: € 2500 / 2800 -
#766SaroukEen wollen karpet.
Une carpette en laine.No longer availableDim. 69 x 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#745Een lot volledige Artis albums uit de jaren ‘50. Plus twee ‘Faunaflor’.
#87ChloéEen beige lederen handtas met stofhoes.
#483Een paar vazen van Chinees porselein. Omstreeks 1970.
#415Val St. LambertEen paar kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Beide gemerkt.
#349Hans Bellmer“Personages”. Litho. Gesigneerd en H.C. buiten de plaat.
”Personnages”. Une lithographie. Signée ‘H.C.’ hors planche.No longer availableDim. 32 x 26,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#477Een bronzen Boeddhahoofd met vier gezichten. Onderaan gemerkt.
Une tête de Bouddha en bronze à quatre visages. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 120 / 200 -
#436Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje met een decor van bloemenvazen op zwarte achtergrond.
#542“Dansende paren”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: K. V. Bohemen.
”Couples dansants”. Huile sur toile. Porte la signature: K.V. Bohemen.No longer availableDim. 101 x 100 cmEstimate: € 200 / 240 -
#308Een lot van diverse bronzen, koperen en zamakken beeldjes.
Un lot de divers statues en bronze, cuivre et régule.No longer availableEstimate: € 120 / 200