#676KashmirEen handgeknoopt Oosters karpet van zijde.
#102P. Hyde“Bloemenmarkt te Brussel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Marché aux fleurs à Bruxelles”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#384Een lot van zeven bruin glazen apothekerspotten in verschillende formaten.
#436Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje met een decor van bloemenvazen op zwarte achtergrond.
#415Val St. LambertEen paar kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Beide gemerkt.
#170Een 18 karaats roze en wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,67 ct. en een centrale toermalijn van ± 1 ct.
Une bague en or rose et blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,67 ct et une tourmaline centrale de ± 1 ct.No longer availableDim. 4,52 gEstimate: € 1700 / 1800 -
#598“Japans echtpaar”. Twee bronzen beelden.
#98Een jongens- en en meisjesbuste van bruingepatineerd brons.
#750Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#630Drie etnische beelden van gebeeldhouwd tropisch hout.
Trois sculptures ethniques en bois exotique sculpté.No longer availableDim. h: 40 - 20 cmEstimate: € 100 / 120 -
#683MuranoEen vaas van meerkleurig Italiaans glas. Omstreeks 1960.
Un vase en verre polychrome d’Italie. +- 1960.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#94“La Distribution des Aumônes” Litho door Lafoose naar Jacquand. Parijs, XIXde eeuw.
”La Distribution des Aumônes”. Une lithographie par Lafoose d’après Jacquand. Paris, XIXième siècle.No longer availableDim. 44 x 57 cmEstimate: € 80 / 120