#62“Shakespeare à la cour d’Elisabeth” & Charles 1er et Van Dyck à Hampton Court”. Twee gravures door Pierre Cottin. Vochtschade.
#58Twee hondjes in brons.
Deux petits chiens en bronze.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#115Een 14 karaats wit gouden ring bezet met een diamant van 1 ct. Color H SI3.
Une bague en or blanc 14 ct sertie d’un diamant 1 ct Color H SI3.No longer availableDim. 2,82 gEstimate: € 750 / 850 -
#780Een samovar van messing.
Un samovar en laiton.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 50 / 80 -
#786Een lot van vier metalen en een kunststoffen constateur voor de duivensport, waarbij drie van het merk ‘Junior’, één van ‘Mignon’ en één van ‘Benzing’.
Lot de quatre constateurs en plastique pour la course aux pigeons, marques Junioir, Mignon, Benzing.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#518Een paar sierkruiken van albast. Beschadigingen.
#551Een okimono van gebeeldhouwd ivoor met voorstelling van talrijke personages en een aap voor een boom. Japan, XIXde eeuw. Onderaan gemerkt in rode lak.
#136Een piëdestal met tussenblad van gefineerd hout met wit marmeren blad en verguld bronsbeslag.
Un piédestal à entretoise en bois de placage et tablette en marbre blanc, montures en bronze.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 190 / 220 -
#269C. Vermoelen“Parkzicht met zwanen op een vijver”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#36Een paar halfronde armstoelen van gebeeldhouwd eikenhout met getorste stijlen en met gevlochten zit.
Une paire de fauteuils en demi-cercle en chêne sculpté et aux lattes torsadées et assises cannées.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 60 / 100