Other lots in this auction
-
#612Een antiek Chinees bed van roodgelakt hout met vergulde versieringen. Binnenin schilderingen op zijde rondom en in de baldakijn. Enkele beschadigingen en manco’s. XIXe eeuw.
Impressionnant lit d’apparat chinois en bois laqué rouge et doré avec des ornements sculptés et des panneaux peints sur soie. XIXe siècle. Quelques dégâts et manquants.No longer availableDim. 240 x 300 x 215 cmEstimate: € 700 / 1200 -
#527Vier kleine iconen en een triptiek. Recent werk.
Quatre petites icônes et un triptyque. Travail récent.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#374Félicien Rops“La Médecine”. Litho. Gemonogrammeerd in de plaat en draagt een monogram in rood potlood.
”La Médecine”. Une lithographie. Porte un monogramme en crayon rouge dans la planche.No longer availableDim. 14 x 10 cmEstimate: € 80 / 120 -
#98Een jongens- en en meisjesbuste van bruingepatineerd brons.
Un buste d’un jeune homme et d’une jeune fille en bronze.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#347“Histoire Romaine depuis la fondation de Rome”. 20 delen met fraaie uitvouwbare gravures. XVIIIe eeuw.
”Histoire Romaine depuis la fondation de Rome”. 20 volumes avec gravures dépliantes.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#142Zinneman“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage fermier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 100 / 120 -
#600Een grote bronzen voorstelling van Boeddha.
Une grande représentation de Bouddha en bronze.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#325Een tweeledige Engelse linnenkast met bovenaan twee paneeldeuren en onderaan twee grote en vier kleine laden.
Une armoire à linge anglaise en deux parties, les dessus à deux portes, le dessous à quatre grands et deux petits tiroirs.No longer availableDim. 200 x 134 x 55 cmEstimate: € 200 / 300 -
#563Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van pauwen.
Deux pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de paons.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 160 / 180 -
#712“Naakt.” Gemengde techniek. Gesigneerd.
”Nu”. Techniques mixtes. Porte une signature.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#590Een baars van meerkleurig geglazuurd aardewerk. Frans werk.
Une perche en faïence polychrome. Travail français.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 40 / 50 -
#167Een classicistische buste van brons.
Un buste en bronze classique.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 200 / 300


