Other lots in this auction
-
#779Twee paar herinneringsglazen met handvat van kleurloos glas, met gegraveerde namen. Omstreeks 1900.
Deux paires de verres souvenirs avec manche en verre incolore et noms gravés. +- 1900.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40 / 50 -
#629Een paar zeshoekige Chinese lantaarns van hout en glas, waarbij één met een decor van personages en één met vogels op bloeiende takken.
Paire de lanternes chinoise en bois et verre, l’une à décor de geisha, l’autre aux oiseaux sur des branches fleuries.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 120 / 160 -
#212“Antverpiae Marchionatus et Dominium Mechliniae.” Een handgekleurde kopergravure, Allard. XVIIde eeuw.
”Antverpiae Marchionatus et Dominium Mechliniae”. Une gravure mise en couleurs à la main, Allard. XVIIième siècle.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 220 / 240 -
#725Een lot Aziatisch en ander ivoor, bestaande uit een halsketting en oorbellen in de vorm van roosjes, een visser (zonder vislijn), een tempelscène, vier olifantjes, een Boeddha en een broche.
Un lot d’ivoire asiatiques et autres comprenant un collier et boucles d’oreilles en forme de roses, un pêcheur sans canne à pêche, une scène de temple, quatre éléphants, un Bouddha et une broche.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#382Een reeks van acht kristallen glazen met een geslepen en verguld decor. Murano.
Suite de huit verres en cristal taillé et doré. Murano.No longer availableDim. h: 18,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#391Een paar koperen kandelaars.
Une paire de chandeliers.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 25 / 35 -
#142Zinneman“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage fermier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 100 / 120 -
#362Een lot van zeven oude metalen chocoladevormen.
Un lot de sept moules à chocolat en métal anciens.No longer availableEstimate: € 70 / 80 -
#673Balustervaas van Chinees porselein. Famille rose decor. Onderaan gemerkt.
Un vase balustre en porcelaine de Chine. Décor famille-rose. Marque sous la base.No longer availableDim. H.60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#177“Biblia sacra”. Een oude Leuvense bijbel uit 1740 in lederen kaft. Met talrijke oude gravures. Kaft in slechte staat.
”Biblia sacra”. Une ancienne Bible datant de 1740 avec une couverture en cuir. Contenant des gravures anciennes. Couverture en mauvais état.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#704Een lot van drie XVIIIde eeuwse kaarten. Waaronder ‘Het Amazone gebied.’, ‘Zuid-Amerika’ en ‘Midden-Amerika’
Un lot de trois cartes du XVIIIième siècle: “ Les Amazones”, “Amérique du Sud”, et “Amérique Central”.No longer availableDim. ± 23 x 38 cmEstimate: € 100 / 160 -
#251Een art deco siervaas van meerkleurig Belgisch aardewerk.
Vase art déco en faïence polychrome belge.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 40 / 50


