Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een houten doosje versierd met                        en vier diverse kleine iconen. Recent werk.
Een houten doosje versierd met                        en vier diverse kleine iconen. Recent werk.

Een houten doosje versierd met

en vier diverse kleine iconen. Recent werk.

Boîte en bois décorée d’une et quatre petites icônes diverses. Travail récent.
Dim. ± 22 x 18 cm
SKU: 2310180734.
Auction day: 24 October 2018 19:00
Catalogue #734
Estimate: € 50 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #667

    Tinnen fontein met dito vergaarbak en messingen kraantje. Keuren uit de XIXde eeuw. Gemonteerd op een recent onderstel.

    Fontaine et bassin en étain à robinet en laiton. Marques du XIXe siècle. Monté sur une tablette en bois récente.
    No longer available
    Dim. H. tot. 102 cm cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #232

    “Golgotha”. Olieverf op paneel. Begin negentiende eeuw.

    ”Mont du Calvaire”. Huile sur panneau. Début XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 25 x 19 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #700
    Mir

    Een Indisch wollen karpetje.

    Une carpette Indienne en laine.
    No longer available
    Dim. 155 x 92 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #718

    Twee paar art deco wandkandelaars van rood koper.

    Deux candélabres muraux Art Déco en cuivre rouge.
    No longer available
    Dim. l: 23 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #167

    Een classicistische buste van brons.

    Un buste en bronze classique.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #2
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “Onze-Lieve-Vrouw, Lente” & “Rubens - Groenplaats Antwerpen”. Twee etsen. Beide gesigneerd buiten de plaat.

    ”La Sainte Vierge au printemps” & “Rubens - Groenplaats, Anvers”. Deux eaux-fortes. Tout deux signées hors planche.
    No longer available
    Dim. 17 x 9 & 19 x 12 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #148

    Een zilveren schaal met Duitse keuren 800‰, we voegen er een glazen coupe met zilveren rand van 935‰ aan toe.

    Un plat en argent avec poinçons allemands 800‰. Nous ajoutons une coupe en verre avec rebord en argent 935‰.
    No longer available
    Dim. 256,30 g Ø 24 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #724

    Een lot glazen met vergulde rand en voet met het opschrift ‘Laterre’, bestaande uit tien coupes en vier wijnglazen.

    Un lot de verres à rebord doré sur pied, avec l’écriture ‘Laterre’. Comprenant dix coupes et quatre verres à vin.
    No longer available
    Dim. h: 12 & 13 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #252
    Stanislas Warnie
    Period: 1879 - 1958

    “Parkvijver”. Olieverf op papier. Gesigneerd.

    ”Le lac du parc”. Huile sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 22,5 x 20,5 cm
    Estimate: € 120 / 130
  • #597

    “Guan Yin met bloemen”. Een beeld van gesculpteerd ivoor. Begin XXe eeuw. Op houten sokkel.

    ”Guan Yin et fleurs”. Une statue en ivoire sculptée. Début XXième siècle. Sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #481

    Een paar theepotten van meerkleurig Chinees porselein. Beide onderaan gemerkt.

    Paire de théières en porcelaine de Chine polychrome. Marques sous les bases.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #60

    Een lange halssnoer van witte parels.

    Un long collier de perles blanches.
    No longer available
    Dim. l: 60 cm
    Estimate: € 150 / 200
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 oktober 2018

De veiling is volledig - 800 loten. De .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.  

23 October 2018 19:00
24 October 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 October 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More