#497Een Afrikaanse man van ivoor.
#589“Naakt”. Gemengde techniek op papier. Draagt een handtekening: Dooiewaard.
#614Twee Hindoeïstische vrouwenfiguren van gebeeldhouwd hout.
#35Een lange halssnoer van tijgeroog met vergulde tussenstukken en slot.
Un long collier en oeil de tigre, à fermoir et entre-pièces en argent.No longer availableDim. l: 43 cm180Estimate: € 160 / 200 -
#212“Antverpiae Marchionatus et Dominium Mechliniae.” Een handgekleurde kopergravure, Allard. XVIIde eeuw.
”Antverpiae Marchionatus et Dominium Mechliniae”. Une gravure mise en couleurs à la main, Allard. XVIIième siècle.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 220 / 240 -
#63“Liggende hond”. Een bronzen beeldje op groen marmeren sokkel.
#232“Golgotha”. Olieverf op paneel. Begin negentiende eeuw.
#17Een paar messingen lampenvoeten in empirestijl.
#297Vidal“Het genot”. Een beeld van zamak op een zwart marmeren sokkel. Gesigneerd.
#683MuranoEen vaas van meerkleurig Italiaans glas. Omstreeks 1960.
Un vase en verre polychrome d’Italie. +- 1960.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40 / 60