#230Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,34 ct. en een centrale citrine van ± 1,65 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,34 ct et une citrine centrale de ± 1,65 ct.No longer availableDim. 5,52 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#103Een grote Syrinx-schelp.
Une grande coquille Syrinx.No longer availableDim. l 50 cmEstimate: € 35 / 40 -
#54Leo JordaensPeriod: 1944-2000“Kempisch landschap” & “Winters rivierlandschap”. Olieverf op paneel. Beide gesigneerd.
#465Een bowl van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages. Onderaan gemerkt. Met houten sokkel.
Un bol en porcelaine chinoise polychrome à décor de personnages. Marque sous la base. Sur socle en bois.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#696Een zijden karpet.
Une carpette en soie.No longer availableDim. 124 x 77 cm cmEstimate: € 200 / 240 -
#585Een liggende panter van wit crackleware. Tijdperk art deco.
#444“Kerkje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#463Een paar vrouwenfiguren van geglazuurd aardewerk in de stijl van de T’ang.
Une paire de figures féminins en faïence à glaçure polychrome, style T’ang.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 100 / 120