#89Een oude spiegel in deels vergulde kader.
#395Een massief eikenhouten consoletafel met 2 niveaus.
A solid oak console table with 2 levels.No longer availableDim. 72 x 100 x 39 cmEstimate: € 40 / 60 -
#56Een mahonie houten console tafeltje met messing details.
A mahogany wooden console table with brass details.No longer availableDim. 54 x 100 x 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#77Een zilveren schaaltje met een oor in de vorm van een slang, gemerkt AP boven een leeuw, een hamer met staf en nog een onleesbaar poincon.
#271Een Chinees aardewerken bord, in de geest van Wan-Li.
A Chinese earthenware plate, in the style of Wan-Li.No longer availableDim. Ø 39 cmEstimate: € 60 / 80 -
#311Een paar messingen eendenhoofden als boekenstaanders. ‘Made in Spain’. Aangekocht bij Van Treeck te Antwerpen.
A pair of brass duck heads as bookends. 'Made in Spain'. Purchased at Van Treeck in Antwerp.No longer availableDim. h 25,5 cmEstimate: € 60 / 90 -
#50Een halssnoer met witte Barok parels.
A necklace with white Baroque pearls.No longer availableDim. L: 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#302Jack GodderisPeriod: 1916 - 1971“Bloemenstilleven”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Godderis.
#221Een gepatineerd metalen bijzettafeltje met rond glas en spiegel blad.
A patinated metal side table with round glass and mirrored top.No longer availableDim. 60 x Ø 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#71William Hutton & SonsEen set zilveren kandelaars met de keuren van Sheffield, William Hutton & Sons Ltd., 1911. Met verzwaarde voet.
A set of silver candlesticks with Sheffield hallmarks, William Hutton & Sons Ltd., 1911. With weighted base.No longer availableDim. h 13 cmEstimate: € 100 / 200 -
#14Gouda HollandEen meerkleurige lampvoet, Gouda Holland, model 755.
A multi-colored lamp base, Gouda Holland, model 755.No longer availableDim. h 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
"Aristide Bruant in His Cabaret". A lithograph on paper, signed at the bottom and numbered 90/275 outside of the plate.No longer availableDim. 75 x 52 cmEstimate: € 150 / 250