#333Een lot van 4 Disney chromo-albums door De Beukelaer, en 3 door Meurisse, zijnde; “Tijl Uilenspiegel”, “Assepoester” & “De Witte”.
A lot of 4 Disney chromo albums by De Beukelaer, and 3 by Meurisse, including; "Tijl Uilenspiegel", "Cinderella" & "De Witte".No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#288Ets. VAN DER HEYDEN SA.Een apothekers weegschaal in houten vitrinekast met gewichtjes. Gemerkt Ets. VAN DER HEYDEN SA.
A pharmacist's scale in a wooden display case with weights. Marked Ets. VAN DER HEYDEN SA.No longer availableDim. 43x30x50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#230Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3,49 ct.
An 18 kt white gold ring set with diamonds weighing approximately 3.49 ct in total.No longer availableDim. 15,63 gEstimate: € 2300 / 2500 -
#166Een buikcommode met 2 laden en marmeren blad, fronten in marquetterie. In Louis XV stijl.
A commode with 2 drawers and marble top, front decorated with marquetry. In Louis XV style.No longer availableDim. 88 x 116 x 52 cmEstimate: € 250 / 350 -
#255Monvis Swiss MadeEen 18 kt geelgouden dameshorloge met 18 kt geelgouden polsband.
An 18 kt yellow gold ladies watch with an 18 kt yellow gold bracelet.No longer availableDim. Bruto: 16 gEstimate: € 400 / 500 -
#244Leo SchepensPeriod: 1953 -“Abstract met figuren”, gemengde techniek op papier met opschrift. Met signatuur.
"Abstract with figures", mixed media on paper with inscription. Signed.No longer availableDim. 24 x 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#22“Boslandschap”. Een schilderij, aquarel op papier. Vermoedelijk gesigneerd “Ch.Bernard”.
#282Jan Michiel RuytenPeriod: 1813-1881“Tolhuis aan de Schelde”. Een tekening op papier, onderaan gesigneerd, voorstudie van het werk door Jan Ruyten, eind 19e eeuw.
"Toll house on the Scheldt." A drawing on paper, signed at the bottom, preliminary study of the work by Jan Ruyten, late 19th century.No longer availableDim. 24 x 16 cmEstimate: € 100 / 200 -
#290Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,38 ct.
A pair of 18 kt yellow gold earrings set with diamonds with a total weight of approximately 0.38 ct.No longer availableDim. 5,72 gEstimate: € 600 / 650 -
#318Een lot van 2 vintage Chinees porseleinen fish tanks, 1 grote en 1 kleinere, met figuratief en floraal decor. Binnenin met goudvissen versierd, onderaan gemerkt.
A lot of 2 vintage Chinese porcelain fish tanks, 1 large and 1 smaller, with figurative and floral decor. Decorated inside with goldfish, marked at the bottom.No longer availableDim. 30 x Ø 36 & 25 x Ø 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#159“Pratende personages met hond.” Olieverf op paneel. Vroeg 19de eeuws.
"Talking figures with dog." Oil on panel. Early 19th century.No longer availableDim. 22 x 18 cmEstimate: € 300 / 400 -
#71William Hutton & SonsEen set zilveren kandelaars met de keuren van Sheffield, William Hutton & Sons Ltd., 1911. Met verzwaarde voet.
A set of silver candlesticks with Sheffield hallmarks, William Hutton & Sons Ltd., 1911. With weighted base.No longer availableDim. h 13 cmEstimate: € 100 / 200