#160ChopardEen 18 kt geelgouden dameshorloge bezet met Happy Diamonds met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en lederen polsband. Genummerd en met certificaat.
#300Een 18 kt geelgouden ring met filigraanwerk bezet met een citrine van +- 15 ct.
An 18 kt yellow gold ring with filigree work set with a citrine of approximately 15 ct.No longer availableDim. 14 gEstimate: € 800 / 1000 -
#301Een uit jade gesculpteerd beeldje met Chinese fluitspeler en dieren in het decor.
A jade sculpture depicting a Chinese flutist surrounded by animals in the scene.No longer availableDim. 15 x 15 cmEstimate: € 120 / 180 -
#99Jaak Van Den SeylberghPeriod: 1884-1960“Interieur met open haard”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd J. Van Den Seylbergh.
"Interior with fireplace", a painting, oil on panel, signed J. Van Den Seylbergh.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 120 / 180 -
#313Een amberkleurige glazen mandje met gietijzeren handvat met bloemen. Gemerkt ‘Belgique’.
An amber glass basket with a cast iron handle decorated with flowers. Marked "Belgique".No longer availableDim. h 26, Ø 22 cmEstimate: € 60 / 90 -
#191Een klassiek Engelse houten vitrinekast, 2-deurs onderaan, 1 lade, marmeren blad en 2 glazen deuren bovenaan met verlichting binnenin.
A classic English wooden display cabinet with 2 doors at the bottom, 1 drawer, marble top, and 2 glass doors at the top with interior lighting.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#270Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct. en tanzanite met een gezamenlijk gewicht van +- 1,60 ct.
#92“Don Quichote de la Mancha”. Een ets op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 23/200.
"Don Quixote de la Mancha". An etching on paper, signed and numbered 23/200 at the bottom outside the plate.No longer availableDim. 62 x 77 cmEstimate: € 120 / 180 -
#327Anton Bräuer SchönbachEen antiek houten Zither, binnenin met label gemerkt “Anton Bräuer Schönbach”, in originele kist. Te herstellen staat.
An antique wooden Zither, labeled "Anton Bräuer Schönbach" inside, in original case. In need of restoration.No longer availableDim. 61 x 36 cmEstimate: € 80 / 120