Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een houten fauteuil in Louis-Philippestijl.

Een houten fauteuil in Louis-Philippestijl.

Fauteuil en bois de style Louis-Philippe.
SKU: 2510160265.
Category: Meubel.
Auction day: 25 October 2016 19:00
Catalogue #265
Estimate: € 70 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #305

    Notenhouten commode met in accolade gebogen front in Queen Ann-stijl. Vier laden.

    Commode en noyer au fronton en accolade. Style Queen-Ann. Quatre tiroirs.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #255

    Een Engels bureau van mahoniehout met twee maal drie laden aan weerskanten en drie laden in de gordel en een kalfslederen blad. Met bijhorende bureaustoel.

    Bureau anglais en acajou ouvrant à deux fois trois tiroirs des deux côtés et à trois tiroirs en ceinture. Tablette en vachette. Avec fauteuil de bureau assorti.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #770

    Een witgelakt smeedijzeren terrastafeltje met zwart glazen blad.

    Petite table de terrasse en fer forgé blanc à tablette en verre noir.
    No longer available
    Dim. Ø 67 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #2

    Een notenhouten speeltafel met vouwblad. Tijdperk Louis-Philippe.

    Table à jeux en noyer à tablette pliante. Epoque Louis-Philippe.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
  • #769

    Twee stoelen en een armstoel van gebeeldhouwd eikenhout in renaissancestijl met lederen zit en rug.

    Deux chaises et un fauteuil en chêne sculpté de style Renaissance aux dossiers et sièges en cuir.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #744

    Een eikenhouten sideboard in rustieke stijl.

    Buffet en chêne de style rustique.
    No longer available
    Dim. L. 160 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #760

    Een console in art decostijl met fineer in marcassarstijl. Recent werk.

    Console de style art déco en placage de style marcassar. Travail contemporain.
    No longer available
    Dim. b: 150 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #810

    Een mahoniehouten tafel met klapbladen en centrale poot. Regency-stijl.

    Table en acajou à deux abattants et pied central. Style Regency.
    No longer available
    Dim. 91 x 53 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #764

    Een eikenhouten eendeurskastje met gefaceteerde spiegeltjes in de deur en een lade onderaan.

    Petit meuble à une porte en chêne. Porte vitrée aux miroirs facettés. Un tiroir vers le bas.
    No longer available
    Dim. h: 88 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #759

    Een paar fauteuils van gesculpteerd eikenhout in Lodewijk XV-stijl, bekleed met fluweel.

    Paire de fauteuils en chêne sculpté de style Louis XV recouverts de velours.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #795

    Een bijzetmeubeltje met opzet, versierd met een handgeschilderd bloemendecor en met glazen blad.

    Meuble d’appoint à deux corps décoré de fleurs peintes à la main. Tablette en verre.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #606

    Een Chinese buffetkast van zwartgelakt hout met twee handgeschilderde paneeldeuren met een drakendecor.

    Buffet chinois en laque noire ouvrant à deux portes à décor de dragons peint à la main.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #400

    Een naaitafeltje en een lessenaartje.

    Table d’ouvrage et un pupitre.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #780

    Een mahoniehouten ronde tafel op centrale driepoot.

    Table ronde en acajou sur tripode central.
    No longer available
    Dim. Ø: 98 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #409

    Een tweedelige Engelse bibliotheek van mahoniehout.

    Bibliothèque à deux corps en acajou.
    No longer available
    Dim. 200 x124 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #758

    Een paar hoge hoekkasten met drie uitgewerkte nissen met gesculpteerde bloemenmotieven en guirlandes.

    Paire d’encoignures présentant trois niches et décorées de fleurs et de guirlandes sculptées.
    No longer available
    Dim. h: 211 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #789

    Een armstoel van gedraaid eikenhout in renaissancestijl met lederen bekleding.

    Fauteuil en chêne tourné de style Renaisssance recouvert de cuir.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #315

    Een Italiaans barmeubel met marqueterie en bronsbeslag aan de voorpootjes en met een schuifblad binnenin. Zonder achterwand.

    Bar italien en marqueterie et aux sabots en bronze. L’intérieur à tablette glissante. Sans dos.
    No longer available
    Dim. 115 x 92 x 58 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #768

    Twee armstoelen en een voetbankje van witgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl met gele stof bekleed.

    Deux fauteuils et un repose-pied en bois à patine blanche de style Louis XV. Recouvert de tissu jaune.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #809

    Een mahoniehouten tafeltje met twee klapbladen en gecanneleerde poten.

    Petite table en acajou à deux abattants et aux pieds cannelés.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #354

    Een eikenhouten armstoel Louis-Philippestijl, bekleed met naaldwerk.

    Fauteuil en chêne de style Louis-Philippe recouvert de tapisserie.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #270

    Een tweeledige mahoniehouten linenpress met onderaan twee grote en twee kleine laden.

    Presse à linge à deux corps, le dessous à deux grands et deux petits tiroirs.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #395

    Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.

    Table gateleg en chêne aux pieds torsadés.
    No longer available
    Dim. 91 x 49 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #794

    Een houten speeltafeltje in Régencestijl met een vilten blad.

    Table à jeu de style Régence à tablette recouverte de feutre.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100

Other lots in this auction

  • #497

    Drie Chinese wijzen, een priester, een geisha met hert en een krijgsheer van gesculpteerd hardhout.

    Trois sages chinois, un prêtre, une geisha avec un cerf et un guerrier en bois dur sculpté.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #131
    Perfect Silver

    Een schenkkan van verzilverd metaal, versierd met bloemenguirlandes in reliëf. Onderaan gemerkt.

    Verseuse en métal argenté décorée de guirlandes de fleurs en relief. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #482

    “Compositie”. Plakkaatverf op papier. Met inscriptie “Hayden”.

    “Composition”. Gouache sur papier. Avec inscription “Hayden”.
    No longer available
    Dim. 40 x 60 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #747

    Een lot, bestaande uit enkele grote en kleine schelpen, stukjes koraal en een woestijnroos.

    Lot comprenant quelques grandes et petites coquilles, des pièces de corail et une rose du désert.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #495
    Ecuador

    Drie verschillende kleuren hangers van geslepen spondylusschelpen met zilveren afwerking en één zonder zilver.

    Trois pendentifs en spondylus taillé serti en argent (un sans argent).
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #680
    Mexico

    Twee verschillende halssnoeren van 925 ‰ zilver.

    Deux colliers en argent 925‰.
    No longer available
    Dim. 110,84 g
    Estimate: € 150 / 250
  • #655
    Latijns Amerika

    Drie verschillende halssnoeren en twee broches met symbolen van de Inca’s en van 925 ‰ zilver bezet met half edelstenen.

    Trois colliers et deux broches aux symboles des Incas et en argent 925‰ sertis de pierres semi-précieuses.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #134

    “Décisions”. Olieverf op doek. Gemonogrameerd ‘IZ’.

    “Décisions”. Huile sur toile. Monogrammée I.Z.
    No longer available
    Dim. 30 x 47 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #549
    Dillens
    Period: 1821 - 1877

    “Burgervrouw”. Een potloodstudie op papier. Gesigneerd. XIXe eeuw.

    “Bourgeoise”. Croquis en crayon sur papier. Signé. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 21 x 16 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #428

    Halssnoer van adderwervels als bescherming tegen slangenbeten. Arunachal Pradesh.

    Collier en vertèbres de vipère, protection supposée contre les morsures de serpent. Arunachal Pradesh.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #420

    Een lot ivoor, bestaande uit drie halssnoeren en drie armbanden

    Lot d’ivoires comprenant trois colliers et trois bracelets.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25
  • #487

    Een vaasje van gesculpteerd jade in de vorm van een aubergine.

    Petit vase en jade sculpté en forme d’aubergine.
    No longer available
    Dim. l: 10 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 oktober 2016

Deze veiling is volledig - 810 loten.

25 October 2016 19:00
26 October 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 October 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More