Other lots in this auction
-
#35
Een sobere langgerekte houten buffettafel.
Une table à buffet allongée.No longer availableOnline onlyActive bid: 127.00 €Dim. 250 x 60 cmEstimate: € 200/240 -
#65
Een grote schouwspiegel, geflankeerd door twee gedraaide stijlen en bovenaan met een ovale uitsparing met een litho met zeilschepen en met Lodewijk XVI-versieringen.
Un grand miroir de cheminée flanquée de deux colonnes tournées, le dessus avec une lithographie de voiliers et décorations Louis XVI.No longer availableOnline onlyActive bid: 80.00 €Dim. 190 x 113 cmEstimate: € 240/360 -
#51
Een mahoniehouten tafel met zes gedraaide poten en zes bijhorende stoelen. Zes verlengbladen.
Une table en acajou à six pieds torsadés et six chaises assorties. Six allonges.No longer availableOnline onlyActive bid: 100.00 €Dim. h: 75 cmEstimate: € 120/200 -
#56
Een sobere ovale tafel met gedraaide poten.
Une table ovale sobre aux pieds torsadés.No longer availableOnline onlyDim. 132 x 112 cmEstimate: € 50/80 -
#70
Een eikenhouten buffetkast met onderaan twee deuren en vier laden. Bovenaan een deurtje en twee glazen schuifdeurtjes. Eerste helft XXe eeuw.
Un buffet à deux corps en chêne. le dessous comporte deux portes et quatre tiroirs, le dessus une porte et deux portes coulissantes en verre. Première partie du XXième siècle.No longer availableOnline onlyDim. 185 x 158 x 52 cmEstimate: € 140/180 -
#5
Een eikenhouten tweedeurskast met gesculpteerde panelen. XIXe eeuw.
Armoire à deux portes en chêne aux panneaux sculptés. XIXe siècle.No longer availableOnline onlyDim. 134 x 126 x 49 cmEstimate: € 200/240 -
#125Dosmealti
Een handgeknoopt Turks karpetje van wol.
No longer availableOnline onlyDim. 101 x 94 cm -
#58
Een gefineerde wortelhouten eetkamer, bestaande uit een dessertkast met twee paneeldeuren naast vijf laden en een buffetkast met twee grote deuren naast een kleinere en twee laden en een glazenkast in het opzet, beide met beige marmeren blad. Verder een tafel met zes stoelen met blauwe bekleding. Late art deco, eerste helft XXe eeuw.
Une salle à manger en bois de ronce, comprenant une desserte à deux portes panneaux à coté de cinq tiroirs, un buffet à deux grandes portes et une petite porte et deux tiroirs en dessous, au dessus une armoire à verres, avec des tablettes en marbre. Une table et six chaises avec revêtement bleu. Art Déco tardif, première partie XXième siècle.No longer availableOnline onlyEstimate: € 400/600 -
#45
Een grote eikenhouten tweedeurs garderobe, versierd met gesculpteerde bloemenmotieven. Maasland, XVIIIe eeuw.
Grande garde-robe en chêne ouvrant à deux portes. Décor de guirlandes de fleurs finement sculptées. Pays Mosan, XVIIIe siècle.No longer availableOnline onlyDim. h: 232 x 182 x 62 cmEstimate: € 400/500 -
#86
Een oude wieg van witgepatineerd smeedijzer.
Un berceau ancien en fonte patine blanche.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. l: 105 cmEstimate: € 60/100 -
#21
Een Louis Philippe secretaire van mahoniehoutfineer met twee paneeldeuren onder het klapblad en bovenaan een lade en doucine onder het marmeren blad.
Un secrétaire à abattant Louis Philippe en bois de placage acajou à deux portes pleines sous la tablette et un tiroir et une doucine sous la tablette.No longer availableOnline onlyDim. 153 x 105 cmEstimate: € 200/240 -
#100Kirman
Een handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis en laine. Noué main.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 327 x 200Estimate: € 160/200