#574Een paar vintage hanglampen met meerkleurig glaspasta coupes.
bolpoten. 2-deurs en 2 laden met onderstel, omgebouwd tot TV kast.
#310Een Art-Deco staande klok met loodglas in een eikenhouten kast.
#542Een Tunesisch handgeknoopt wollen tapijt met geometrisch motief.
A mirror with 2-part glass in sculpted gilded frame with some imperfections.No longer availableDim. 174 x 87 cmEstimate: € 60 / 80
#297Michel Caugant2 vintage aardewerken kreeften als terrine. Onderaan gemerkt.
2 vintage earthenware lobster terrines. Marked at the bottom.No longer availableDim. 9 x 27 cmEstimate: € 80 / 120 -
#285Een gepolychromeerd houten gesculpteerd paardenhoofd met teugels op sokkel.
A polychrome carved wooden horse head with reins on a base.No longer availableDim. 48 x 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#16Een massief houten piëdestal gedraaid in meerdere houtsoorten.
A solid wood pedestal, turned in various types of wood.No longer availableDim. h 93 x Ø 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#304A. De Cock“Winters zicht met dieren”. Een schilderij, olieverf op doek met een hond, een lammetje en 3 vogels. Gesigneerd A. De Cock.
"Winter scene with animals". A painting, oil on canvas featuring a dog, a lamb, and 3 birds. Signed A. De Cock.No longer availableDim. 47 x 62 cmEstimate: € 60 / 80 -
#646Een ovale metalen dienblad op vouwpoot. Lodewijk XV-stijl.
An oval metal tray on folding legs. Louis XV style.No longer availableDim. H. 65 x 80 x 55 cmEstimate: € 120 / 140 -
#37Een lot van 3 aardewerken tabakspotten met messing deksel. Divers figuratieve beschildering en opschriften “Toeback, Violet, St- Domenic”. Onderaan gemerkt.
A lot of 3 earthenware tobacco jars with brass lids. Various figurative paintings and inscriptions "Toeback, Violet, St-Domenic". Marked at the bottom.No longer availableDim. 37 cmEstimate: € 60 / 80 -
#302“Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op board. Verso gesigneerd G. Carlier.
"Howevue". A painting, oil on board. Signed verso G. Carlier.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#111Bord met reliekhouders van diverse heiligen. 16 stuks.
Plate with reliquaries of various saints. 16 pieces.No longer availableEstimate: € 160 / 200 -
#419Jacques De ChastelluxPeriod: 1894-1957“Espagne, Ondarroa”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd en getiteld.
"Spain, Ondarroa". A painting, mixed media on paper. Signed and titled at the bottom.No longer availableDim. 46 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#495Veertien langspeelplaten. Walter Carlos, “Switched-on Bach”. Bilitis. Iaora, chants folkloriues tahitiens. Jean-Christian Michel “Crucifixus”. Liza Minelli. Philippe Boesman, “La Passion de Gilles” (box). Quilapayun. Poets in New York. Phases of the Moon, traditional Chinese Music. Los Lobos, “La Pistola y El Corazón”. Boris Vian. Juliane Werding. Mecano. Cidália.
Fourteen long-playing records. Walter Carlos, "Switched-on Bach". Bilitis. Iaora, Tahitian folkloric chants. Jean-Christian Michel, "Crucifixus". Liza Minelli. Philippe Boesman, "The Passion of Gilles" (box set). Quilapayun. Poets in New York. Phases of the Moon, traditional Chinese Music. Los Lobos, "La Pistola y El Corazón". Boris Vian. Juliane Werding. Mecano. Cidália.No longer availableEstimate: € 100 / 150