Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een houten, gesculpteerde paravent. 4-delig en gedetailleerd snijwerk met bladeren motief.

Een houten, gesculpteerde paravent. 4-delig en gedetailleerd snijwerk met bladeren motief.

A wooden, sculpted screen. 4-part and detailed carving with leaf motif.
Dim. 189 x 51,5cm
SKU: 0703230495.
Categories: Hout, Meubel.
Auction day: 8 March 2023 19:00
Catalogue #495
Estimate: € 125 / 175
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #545

    Tweedelige Lodewijk XV kast van gebeeldhouwd eikenhout. Onderaan twee deuren en twee laden, bovenaan twee beglaasde deuren. Luik, XVIIIde eeuw.

    Two piece Louis XV cupboard in carved oak. Two doors and two drawers at the bottom, two glazed doors at the top. Liège, XVIIIth century.
    No longer available
    Dim. 255 x 155 x 55 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #532

    Een mahoniehouten tafel met gecontourneerd blad.

    A mahogany table with contoured top.
    No longer available
    Dim. 123 x 90 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #527

    Een etagere van gefineerd hout met bronzen monturen in Lodewijk XV-stijl. Twee tabletten, het bovenste met galerijtje.

    An etagere in veneered wood with bronze mounts in Louis XV style. Two tablets, the top one with a small gallery.
    No longer available
    Dim. H. 90 cm
    Estimate: € 300 / 340
  • #524

    Een grote, ovale spiegel verguld en met ornament bovenaan.

    A large oval mirror gilt and with ornament at the top.
    No longer available
    Dim. 128 x 88cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #521

    Een rechthoekige salontafel van gebeeldhouwd exotisch hout met opengewerkt blad en met twee laden. Indisch werk.

    A rectangular coffee table in carved exotic wood with openwork top and two drawers. Indian work.
    No longer available
    Dim. 56 x 106 x 56 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #665

    Metalen vintage gynaecologiebank, verstelbaar.

    Metal vintage gyneacology bench, adjustable.
    No longer available
    Dim. h 83 x l 182 x b 49,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #544

    Een butler spiegel, met bolle vorm in vergulde kader.

    A butler mirror, convex in gilded frame.
    No longer available
    Dim. Ø45cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #531

    Een eikenhouten trogkast.

    An oak trough cupboard.
    No longer available
    Dim. b 147,5 cm x h 81 cm x d 62 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #525

    Eikenhouten secretaire-bibliotheek gefineerd met wortelhout, ingelegd met een fruithouten motief. Holland, XVIIIde eeuw. Onderaan klapblad, waar achter zes laden, en drie laden, bovenaan twee beglaasde deuren.

    Oak secretary-library veneered with root wood, inlaid with a fruit wood motif. Holland, XVIIIth century. At the bottom folding leaf, behind which six drawers, and three drawers, at the top two glazed doors.
    No longer available
    Dim. H. 272 cm
    Estimate: € 600 / 1000
  • #216

    Een houten Dagobert stoel met goud zwart kussen. Divers ornament en patroon snijwerk.

    A wooden Dagobert chair with gold black cushion. Various ornament and pattern carving.
    No longer available
    Dim. h 105cm b 58cm
    Estimate: € 225 / 250
  • #703

    Een fauteuil en een armstoel in Régencestijl.

    Two different armchairs in Régence style.
    No longer available
    Dim. H: 93-95 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #635

    Houten hoekrekje, 4 schappen met gedraaide poten.

    Wooden corner rack, 4 shelves with twisted legs.
    No longer available
    Dim. h111cm x b56cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #595

    Een ovaal Louis XVI stijl tafeltje, 2 laden, met vergulde elementen.

    An oval shaped Louis XVI style table, 2 drawers, with gilded elements.
    No longer available
    Dim. 74 x 61cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #511

    Een kleine notenhouten commode met drie laden met bronzen trekkers. Engeland, tijdperk George I.

    A small walnut chest of drawers with three drawers with bronze handles. England, George I era.
    No longer available
    Dim. 56 x 92 x 53,5 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #645

    Een plaasteren zuiltje.

    A plaster column.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #349

    Kleine eikenhouten linnenkoffer met twee gemoulureerde panelen. XIXde eeuw.

    Small oak linen chest with two molded panels. XIXth century.
    No longer available
    Dim. h47 x b81 x l42
    Estimate: € 60 / 80
  • #326

    Een glazen vitrinekastje, 1 deurs 5 schappen in glas, verguld houten frame.

    A glass display cabinet, 1 door 5 shelves, in glass, gilded wooden frame.
    No longer available
    Dim. 163 x 40 x 40cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #534

    Een butlerspiegel, met bolle vorm in vergulde kader.

    A butler mirror, convex in gilded frame.
    No longer available
    Dim. Ø63
    Estimate: € 175 / 225
  • #523

    Een grote staande Boeddha van verguld hout.

    A large standing Buddha of gilded wood.
    No longer available
    Dim. H. 220 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #563

    Een houten vergulde “Witch-Eye” zonnespiegel. Type Hollywood Regency, vintage Sunburst Mirror. Circa 1960-70.

    A wooden gilded "Witch-Eye" sun mirror. Type Hollywood Regency, vintage Sunburst Mirror. Circa 1960-70.
    No longer available
    Dim. 67 x Ø23cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #528

    Een houten ronde tafel met centrale poot.

    A wooden round table with central leg.
    No longer available
    Dim. h 72 cm & Ø 103 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #698

    Armstoel in Lodewijk XVI-stijl, wit gestoffeerd, houten frame.

    Louis XVI style armchair, white upholstered, wooden frame.
    No longer available
    Dim. h85 cm x b 62 cm x l56 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #346

    Een eikenhouten piëdestal met roterend blad.

    An oak pedestal with rotating top.
    No longer available
    Dim. 55 cm x 50 cm x 50 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #554

    Een Louis XVI spiegel, met vergulde kader met ornamenten.

    A Louis XVI mirror, with gilded frame with ornaments.
    No longer available
    Dim. 78 x 52cm
    Estimate: € 150 / 180

Other lots in this auction

  • #91

    Een sterling zilveren misdienaarset. Twee kannetjes, één met bloem en andere met druiven gedecoreerd. En een zilveren schaal. In etui. 900‰

    A sterling silver altar boy set. Two jugs, one decorated with flower and the other with grapes. And a silver bowl. In case. 900‰
    No longer available
    Dim. 517,72g 900‰
    Estimate: € 200 / 300
  • #194

    “Stilleven met fruit”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur. Vroeg XIXe eeuw.

    “Still life with fruit”. Oil paint on panel. Without signature. Early XIX century.
    No longer available
    Dim. 22 x 28 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #332
    Jan Van Boom

    “Stilleven met fruitschaal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Still life with fruit bowl". Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 22 x 34 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #277

    Koperen doofpot, eind 17e eeuw.

    Copper cover-up, late 17th century.
    No longer available
    Dim. h33cm Ø16cm
    Estimate: € 70 / 90
  • #572
    J. Bollen

    “Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts onder.

    "Still life". Oil on canvas. Signed bottom right.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #102
    Robert Colot
    Period: 1927-1993

    “Portret Meisje”, schilderij olieverf op paneel, onderaan gesigneerd “R. Colot”.

    “Portrait Girl”, painting oil on panel, signed at the bottom “R. Colot”.
    No longer available
    Dim. 37 x 45cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #566
    Afshar

    Wollen karpet met geometrisch motief. Handgeknoopt.

    Wool rug with geometric motif. Hand-knotted.
    No longer available
    Dim. 234 x 121 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #224
    J Dermul

    “Stilleven met bloempot”, schilderij olie op paneel, gedateerd ‘97, gesigneerd onderaan “J.Dermul”, ingekaderd.

    “Still life with flower pot”, painting oil on panel, dated '97, signed at the bottom “J.Dermul”, framed.
    No longer available
    Dim. 48 x 59cm
    Estimate: € 125 / 175
  • #648

    Een lot van negen stuks malachiet, in de vorm van o.a. Afrikaanse figuren.

    A lot of nine pieces of malachite, in the shape of African figures, among others.
    No longer available
    Dim. H: 5-13 cm
    Estimate: € 45 / 65
  • #584
    Maurits Bilcke

    “Rots in de branding”. Een inkttekening, gesigneerd en gedateerd 1949.

    "Rock in the surf". An ink drawing, signed and dated 1949.
    No longer available
    Dim. 25 x 54 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #137

    Een paar rococo vuurbokken van verguld en donker gepatineerd brons. In de vorm van engeltjes gezeten op een basis gedeeltelijk leeuw, gedeeltelijk rocaille. XIXde eeuw.

    A pair of rococo fire andirons in gilt and dark patinated bronze. In the shape of cherubs seated on a base partly lion, partly rocaille. XIXth century.
    No longer available
    Dim. H. 42 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #107

    Een skeletklok van messing en kristal met een kwikslinger en met geëmailleerde wijzerplaat met Arabische cijfers. Compleet met sleutel.

    A brass and crystal skeleton clock with a mercury pendulum and an enamel dial with Arabic numerals. Complete with key.
    No longer available
    Dim. H. 28 cm
    Estimate: € 150 / 200
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 Maart 2023

Veiling volledig - 705 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 3 en Zaterdag 4 Maart van 10.00u tot 17.00u

7 March 2023 19:00
8 March 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 March 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More